Skocz do zawartości

Samsung Tizen - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Pawop napisał:
Nie jest to żart. Aplikacja śmiga lepiej niż na Android TV

 

Ty tak poważnie? W android tv poprostu klikasz przy oglądaniu danego kanału strzalki w prawo i lewo i wybierasz interesujący cię kanał bo z automatu masz belkę z kanałami. Na tizenie musisz najpierw kliknąć na p+/p-, wrzuca cie do belki górnej z wyborem czy wszystkie kanały, znowu w dół i dopiero przewijasz. Mylę się? Krótko sprawdzałem, ale odrzuciło mnie to. Potestuje później jeszcze. Tak samo spartolono play now. Ta sama klawiszologia

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawop napisał:





Mylisz się, można normalnie przełączać kanały klawiszami góra, dół.
Druga sprawa jest taka, że np Mi Box S nie ma klawiszy góra dół i ciężko się przełącza kanały
 

Nie zrozumiałeś. Klikniesz o jeden kanał do przodu lub tyłu, ale nie wybierzesz szybko kanału, który na liście jest oddalony o 20 pozycji, chyba że wychodząc do menu głównego ( w antku nie trzeba tego robić). Wtedy działa tylko metoda, o której napisałem. No i na androidzie jest to szybsze i prostsze.
Co do miboxa wystarczy lewo/prawo. No jego też mam. I działa wszystko tak jak opisałem. Pilot oryginalny.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie doczytałem, masz rację. Dla mnie wygodniejsze jest rozwiązanie z Tizena, bo jestem przyzwyczajony, że lewo/prawo steruje paskiem postępu oglądanej pozycji. Serwis mam głównie dla oferty VOD i kanałów C+.
Na Tizenie serwis chodzi płynniej niż na Mi Boxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawop napisał:
Dobra nie doczytałem, masz rację. Dla mnie wygodniejsze jest rozwiązanie z Tizena, bo jestem przyzwyczajony, że lewo/prawo steruje paskiem postępu oglądanej pozycji. Serwis mam głównie dla oferty VOD i kanałów C+.
Na Tizenie serwis chodzi płynniej niż na Mi Boxie.

Spoko. Generalnie nie potrafię zrozumieć dlaczego nie skopiowano wprost apki z antka na tizena w przypadku canal+ i play now. Netflixa sie dalo, amazon tez identyczny, ale przy polskich aplikacjach udziwnienia. Wygląda to tak jakby samsung przy mniejszych graczach wymuszał swoje widzimisie dla odróżnienia od androida a przy większych graczach kapitulował. Pomijam jakość, o której piszesz. Nie porównywałem jeszcze. Pozdrawiam

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...