Skocz do zawartości

Samsung Tizen - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.04.2020 o 14:12, Bloo411 napisał:

Jednak TVP VOD na Tizenie kuleje względem wersji na Android TV. Na Tizenie nie zalogujesz się do STREFY ABO., przez co nie możesz oglądać materiałów w ramach opłacanego abonamentu RTV (np. mnóstwa seriali z kolekcji BBC). Nie możesz też oglądać TV na żywo w aplikacji TVP VOD (dodam, że w TVP VOD jest możliwość oglądania TVP3 online ze swojego regionu, jednak tylko w wersji na Android TV). TVP o tym wie i podobno pracuje nad tym, aby aplikacja na Tizen była taka sama jak na Android TV, jednakże nie potrafią powiedzieć kiedy to nastąpi.

Przed chwilą włączyłem TVP Vod. Tv na zywo w aplikacji Tizen działa bez zarzutu, jest ponad 20 kanałów. Włączając ośrodki regionalne TVP. Z logowaniem do strefy abo też nie mam problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ipla na Tizen przestala dzialac poprawnie. Nie dziala czesc kanalow np. Polsat, TV4, History, MTV Hits, Club MTV.

 

Na fejsie na oficjalnej stronie ipli cala masa ludzi to zglasza i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipla jak i cały Cyfrowy Polsat to szmelc. Wiele razy się o tym przekonałem, korzystając z ipli na różnych platformach ale i pomagając załatwiać przedłużenia umów w CP dla dziadka. Ostatnim razem w wyniku ich błędów, teraz dziadek musi płacić drożej.

 

Zawartość trzecioligowa, żenujące paradokumenty dla gawiedzi naszpikowane masą prymitywnych reklam. Samo zestawienie np. Alekino+ do Polsat Film to jak porównanie klasycznego Porsche ze starym Passatem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelU1981 napisał:

Ipla na Tizen przestala dzialac poprawnie. Nie dziala czesc kanalow np. Polsat, TV4, History, MTV Hits, Club MTV.

 

Na fejsie na oficjalnej stronie ipli cala masa ludzi to zglasza i nic.

Ja w grudniu wykupiłem dostęp do iPli i nie działał mi MTV Hits. Napisałem do nich (nawet wysłałem zdjęcia z komunikatami jakie wyskakują), to mi odpisali, że sprawę przekazali do odpowiedniego działo i na tym się skończyło. Zero odzewu dalej, problemu nie rozwiązali, więc w styczniu już nie wykupiłem dostępu, gdyż stwierdziłem, że skoro mają takie podejście do sprawy, to szkoda na nich czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

@Bloo411 

W listopadzie z Ipli pisali tak:

"Witamy 

Informujemy, że obecnie pracujemy nad usunięciem problemu. W najbliższym czasie zostanie wprowadzone nowe oprogramowanie na wskazanym TV Samsung.
Przepraszamy za niedogodności które występują. Jednocześnie na chwile obecna sugerujemy korzystanie z serwisu na innych urządzeniach."

Nie dali sobie rady z aplikacją to tv z roku 2020 wykreślili z tabeli dostępności pakietów.

I teraz piszą tak:

Witamy

Zwracamy uwagę, że dostęp do poszczególnych materiałów i kanałów w serwisie może się różnić w zależności od urządzenia, na którym korzystają Państwo z IPLI.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie http://www.ipla.tv/pomoc/tabela-dostepnosci-pakietow płatne materiały nie są gwarantowane na telewizorach Samsung z roku 2020.

 

W tabelach dostępności pakietów z lipca 2020 i września 2020 nie było mowy, że tv z 2020 nie obsługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@firemanbuba Dokładnie, pisałem o tym w wątku Ipli. Dziś zaktualizowali informację o dostępności 4k. Jest już informacja, że dostępność tylko na Samsung Premium TV ( 2016-2019). Dla mnie to jest żart i kpina niestety, nie wiem natomiast kogo winić- Samsunga bo coś zamieszał w systemie, czy Redifine, które "olało" temat, i nie potrafią naprawić czegoś co działało.

I co ciekawe dotyczy to tylko oferty płatnej i kanałów TV. Darmowe VOD działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@firemanbuba Dokładnie, pisałem o tym w wątku Ipli. Dziś zaktualizowali informację o dostępności 4k. Jest już informacja, że dostępność tylko na Samsung Premium TV ( 2016-2019). Dla mnie to jest żart i kpina niestety, nie wiem natomiast kogo winić- Samsunga bo coś zamieszał w systemie, czy Redifine, które "olało" temat, i nie potrafią naprawić czegoś co działało.
I co ciekawe dotyczy to tylko oferty płatnej i kanałów TV. Darmowe VOD działa.
No moim z 2017 jest dostępna LM w 4K
Zresztą od początku jak są transmisje 4K ogladam w tej jakosci na moim bajecznym TV ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie. Zastanawiałem się nad zakupem pakietu film za 12 PLN
A w ogóle działało na TV z 2020, czy od początku był problem?
Ja mam problem od zakupu Listopad 2020. Na poczatku kanaly na zywo zacinaly sie co kilka kilkanascie sekund, w tym miesiacu to naprawili. U mnie działają takie kanaly na zywo: Polsat news, polsat news 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Superstacja, natomiast kanaly Cinemax 1 i 2 oraz AXN ktore mam w pakiecie premium nie odtwarzaja sie, wiec pewnie pozostalych kanalow z pakietu film tez nie odtworzysz. Generalnie z platnej i nieplatnej blioteki VOD odtworzyc mozna polowe materialow, a jesli tak jest to nie wina raczej systemu, tylko aplikacji lub celowe dzialanie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...