Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dreamslon

co do kłamstw TVN-u pewnie miał rację,osobiście nie oglądam i nie lubię Miecugowa,mógł sobie pokrzyczeć nawet i na czole napisać swoje poglądy a nie z łapami się pchać...

gdzieś spać muszą,więc śpią w namiotach...z małym dzieckiem akurat niema strachu tam się wybrać,co innego na mecz lub inne Święta Narodowe gdzie fanatycy psychopaci rzucają kamieniami i płytami chodnikowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizuj dalej, śmiało. Axel ma też konto na forum SK i M2. A więc idąc Twoim tokiem rozumowania, forum SK i forum M2 to też banda idiotów.

 

Na forum SK jest ich sporo, co widać chociażby po tym temacie ;) I nie ja generalizuję, wystarczy spojrzeć na poziom znalezisk na głównej i "wysoki" poziom komentarzy.

 

Chodzi mi o samą organizację czegoś takiego jak szkło na scenie ASP. Czy naprawdę politykę trzeba mieszać we wszystko?

 

Szkło to nie "polityka", tylko program publicystyczno-rozrywkowy. A gdyby ludzie nie chcieli go na Woodstocku, to by nie przyszli i za rok by ich już nie było. Ludzie chcieli. Oczywiście siedząc przed komputerem wiesz lepiej, czego chcą?

 

Tyle że nic takiego tutaj nie zrobił

 

Gdyby tylko wyskoczył z kartonikiem (śmiesznie małym, btw, mógł się lepiej przygotować) - to owszem, ale zaczął okładać Miecugowa pięściami co kompletnie zmienia kwalifikację czynu.

 

I pokazuje kompletny brak argumentów.

 

Koleś miał w jednym rację - TVN kłamie. Ten Woodstock to jeden wielki [beep] gdzie tylko chleją i śpią w namiotach.

 

http://demland.info/najgorszy-komiks-o-woodstock/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej powinno Cię dziwić, co robił tam wyborca Janusza Korwin-Mikkego. ;) Bo to, że konserwatywni wyborcy biją dziennikarzy, to raczej nie dziwi. :D

A ja się tak bardzo nie dziwię :) Przeglądając wykop przekonuję się, że Kongres Nowej Prawicy to nie po prostu liberałowie, tylko ludzie nieustannie siejący nienawiść do Cyganów, muzułmanów i widzący wszędzie [beep]ów wokół siebie, wystarczy przypomnieć jak Mikke mówił w telewizji, że wszystkich socjalistów by rozstrzelał (!), w zasadzie każdy, kto nie zgadza się z nimi, a brakuje merytorycznych argumentów jest [beep]iem i koniec tematu. A że takie wypowiedzi są tam mocno plusowane, można śmiało założyć, że po prostu przejęli wykop. Tam negatywne emocje są tak podsycane, więc to że znalazł się w takiej grupie jakiś szaleniec, to już jest naturalna kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogeynan ciekawe ile razy był na woodstocku,,że tak odważnie się wypowiada. Niestety media prawicy chcą widzie ć t są chcą i zachowują się tak samo jak środowiska mainstreamu wobec kibiców,czyli wyolbrzymiają jakieś incydenty nie widząc całej reszty. A są to- mużyka , oddawanie krwi, nauka pierwszej pomocy itp.Także mam wątpliwości czy np.Jurek Owsiak nie za dużo pieniędzy przeznacza na funkcjonowanie fundacji tj.biurokracja,ale jego działania przyniosły bardzo dużo sprzętu ratującego życie i zdrowie. Jedni są specjalistami od wyciągania pieniędzy w zamian nie oferując nic,a inni jednak robią dużo dobrego.

Co do ataku to jego sprawca powinien zostać ukarany współmiernie do przewinienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Owsiaka - robi sporo dobrego, ale też dużo złego. Dla mnie ogół jego działalności wychodzi na minus.

Co do ataku na Miecugowa - bardzo się cieszę, że media ponad podziałami potępiły ten incydent, bo nie tędy droga, jeżeli chodzi o walkę z medialnymi manipulacjami (poprzestałbym na walce w przenośni, a nie dosłownej; poza tym każdy człowiek zasługuje na szacunek, niezależnie od poglądów): http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dz ... -rydzykiem Choć tytuł linkowanego artykułu nie oddaje sensu wielu cytowanych zdań ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, niezłe perełki w tym wywiadzie :)

 

Wspomniał o przeszłościach dziennikarzy - nic o czym wielokrotnie wcześniej się nie mówiło. Pomieszał PO z postkomunistami - normalka dla czytelnika zachwalającego później w wywiadzie Sakiewicza.

 

Kolejny przykład na to, jak się tworzą skrajności: poprzez odrzucenie jakiejkolwiek dyskusji. Kwintesencja:

Z lewicowcami się nie dyskutuje. Dlatego lewica przejęła władzę na świecie, ponieważ opozycja z Europy Zachodniej wdawała się z nimi w dyskusje. To był błąd. Trzeba było ich zamknąć i oznaczyć jako chorych psychicznie. Poglądy lewicowe mogłyby się rodzić tylko w symulacji komputerowej, ale nie w prawdziwym społeczeństwie, bo są szkodliwe dla ogółu.

Stare, dobre, stalinowskie metody - schizofrenia bezobjawowa dla przeciwników politycznych się temu panu marzy, bo ktoś ośmiela się z nim nie zgadzać, a ten pan sprzeciwu nie znosi.

Ja to rozumiem w kontekście środowiska wokół JKM, z którymi ten pan się utożsamiał. A otoczenie JKM określa UE jako eurokołchoz prowadzony przez socjalistów, a w definicji tego środowiska socjaliści to wszystkie partie z PiS-em włącznie, bo w końcu wszystkie partie popierają ten zły socjal, który ma wspierać nieradzących sobie tak dobrze, a przecież selekcja naturalna, czyli radź sobie sam albo giń to kwintesencja filozofii Kongresu Nowej Prawicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Korwina się wyrasta. Wiem coś o tym bo kiedyś też go dopingowałem i wierzyłem w to co mówi. Z czasem dotarło do mnie że to utopia :) Z TVN24 też się wyrasta :D Można się nim zachwycać jaki to profesjonalny, obiektywny, że przynajmniej się stara takim być. I z czasem przychodzi otrzeźwienie :) Zaczyna się widzieć to co wcześniej się nie widziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, dziś się tego dowiedziałem, dlatego piszę, że się z tym utożsamiał, inaczej nie byłby członkiem nigdy, a gdyby nie został wyrzucony, to byłby nim do tej pory.

 

Zadziwia mnie, strasznie mnie zadziwia, że członek KNP (no już były, ale raczej nie zmieniał nagle poglądów) może chwalić Sakiewicza. Przecież Sakiewicz to tuba PiS-u, a PiS-u do korwiniści nie lubią, przynajmniej mi się tak wydawało dotąd :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chciałbym wiedzieć jak działa to całe dzwonienie do "Szkła kontaktowego", że dziwnym trafem dodzwaniają się tylko fanatycy PO, po to by jeździć po PiSie i wychwalać "wspaniały" rząd.

 

a działa tak ze dzwoni z pokoju obok sympatyk PO ,,jako barbara z katowic"

a spróbujcie sie dodzwonić i cos powiedzieć....

a dwóch medrców siedzi i komentuje...... dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał @czeslaw1951 nie jest prawdą. Jak widać nie ogląda on "Szkła Kontaktowego". Gdyby oglądał wiedziałby, że dzwonią tam osoby także o poglądach rasistowskich i prawicowych obrażające inne osoby. Chociażby wczoraj do "Szkła dodzwoniła się osoba która obrażała Żydów. Prowadzący program pan Sianecki rozłączył tą osobę. A tak poza tym da się dodzwonić do tego programu (o czym sam się przekonałem :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć jak działa to całe dzwonienie do "Szkła kontaktowego", że dziwnym trafem dodzwaniają się tylko fanatycy PO, po to by jeździć po PiSie i wychwalać "wspaniały" rząd.

To zwykłe statystyki. Jeśli na 10 widzów TVN24 8 to sympatycy PO to i do Szkła na 10 dzwoniących 8 będzie chwaliło PO. Podobnie z TV Trwam i RM. Tam na 10 widzów, 10 jest przeciwnikami Tuska i PO dlatego na 10 telefonów wszystkie są jakie są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak nie jest. Zwykle dodzwania się jedna, dwie osoby "radykalne", i reszta normalnych, którzy nie agitują za konkretną partią. Nie taki jest cel programu, widać nie wszyscy są na tyle inteligentni, by to zrozumieć.

 

Warto przypomnieć, że kiedy wykop próbował urządzić akcję trollowania SK (nieudaną zresztą, jak to na wykopie), to całkiem sporo osób się dodzwoniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...