Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze pół godziny temu na żółtym pasku leciała informacja o obrzucaniu prezydenta jajkami. Teraz jest to tylko próba obrzucenia.
Co jak co, ale obrzucony jednak został. Jest to zarejestrowane i już pokazali materiał video, ale mimo to kancelaria prezydenta tego nie potwierdza, stąd też pewnie potem zmienili treść na próbę obrzucenia, dopóki nie zdobędą materiału video.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynego czytacza którego nie trawie od jakiegoś czasu to Dorota Rojek na Polsat News. Kilka lat pracuje w PN, lata pracowała w TVP Kraków i mimo to myli się czytając z promptera. Jeśli się nie mylę to to co jest na prompterze to ona sama pisze. Ale najgorsze jest to że w rozmowach ze współprowadzącymi próbuje być zabawna i dowcipna a wcale taka nie jest.

Na TVN24 irytuje mnie, jeśli dobrze zapamiętałem nazwisko, Cholewiński. Ilekroć go widzę mam wrażenie że siedzi tam za karę ma jakąś taką znudzoną minę :)

Jeszcze coś zauważyłem, szczególnie na TVN24. "Czytacz" zadając pytanie gościowi, rozmówcy nie zadaje pytania tylko zadaje pytanie a następnie tłumaczy o co mu chodzi. Przez co pytanie trwa dłużej niż odpowiedź :) Zawsze wtedy się zastanawiam czy pytający uważa rozmówcę za idiotę któremu trzeba wytłumaczyć o co pyta. Czy też sam siebie uważa za idiotę i z góry woli wytłumaczyć rozmówcy o co mu chodzi gdyby ten go nie zrozumiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Można mieć nadzieję, że to wyłącznie na czas modernizacji wozów SNG, które to już w większości są wyposażone w nowy sprzęt.

A jeżeli chodzi o Londyn, to z tego co wiem to tam nie mają swojego wozu, więc te relacje można im jakoś wybaczyć. Grunt, że relację dla Faktów realizowano dzięki współpracy z zewnętrzną firmą (jak to jest w zwyczaju za granicą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=PJSI9KjOwfQ

Tak to się teraz robi... Podlasie XXI wieku i @Axel (znany zarówno z forum M2, jak i troszkę z tego) zmienią świat! :lol: Wstyd się przyznać, że się go zna. Rozumiem zróżnicowany światopogląd ludzi, ale to już ludzkie pojęcie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś tu nie rozumiem. Owsiak robi wszystko aby Przystanek Woodstock był imprezom dla całych rodzin. Aby ludzie nie mówili że jest to impreza na którą jedzie "sama hołota i ćpuny". Bo niestety szczególnie starsi którzy nigdy się szerzej nie interesowali tym festiwalem opierają swoje mylne poglądy na tym co pokazuje nasza telewizja. Bardzo mało jest informacji o festiwalu w naszej telewizji. Czemu się nie mówi o tym że jadą tam całe rodziny i przez 3-4 dni fajnie się bawią z dzieciakami. Aż tu nagle podczas szkła kontaktowego jeden gość wpada na scenę i leje Miecugowa. Nie podoba mi się to, jestem przeciw bo właśnie dzięki takim ludziom jak ten gość wiele osób w Polsce ma błędne wyobrażenie o Przystanku. Mnie też nie zawsze się podoba to co mówią w TVN24 ale na pewno nie latałbym tak jak ten gość z tabliczką "TVN KŁAMIE". Na spotkaniu z Wojewódzkim ten sam gość też zrobił oborę. Ludzie zastanówcie się co robicie. To nie jest fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...