Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam ten moment :D . Niestety też nie mam go nagranego, bo przeważnie nagrywam tylko prognozy prezentowane przez Agnieszkę Cegielską, chociaż mam nagrany także fragment w którym Jarosław Kuźniar zmusił Dorotę Gardias do gry w piłkę przed tym wielkim ekranem (to było przed jakimś meczem reprezentacji chyba :D ) :D .

 

W ogóle Pani Gardias dużo bardziej mi się podobała w długich włosach (szkoda, że ktoś ją namówił na skrócenie :( ...), ale może jeszcze kiedyś do nich wróci :D .

 

gardias1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podało TVN zatrzymano dwóch sprawców podpalenia wozu transmisyjnego TVN 24 podczas zamieszek 11 listopada .Zostanie postawiony im zarzut uczestniczenia w nielegalnym zgromadzeniu i zniszczenie mienia, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności .Wobec podejrzanych zastosowano dozór policyjny ,przed sądem będą odpowiadać z "wolnej stopy "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Grzegorz Miecugow dnia 1.01.2012 był na wizji TVN24 w stanie nietrzeźwym. On jest usprawiedliwiony,Ci co go dopuścili na wizję już nie.
Tego dnia nie było go na antenie, a sytuacja o której piszesz miała miejsce 31.12 rano i pewni na 100% nie możemy być czy był pod wpływem czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak już wcześniej

Przynajmniej gospodarz Poranka Igor Sokołowski potrafił wybrnąć z tego bagna w jakie wszedł przez to że wydawca dopuścił do głosu Miecugowa. Więcej takich dziennikarzy jak Sokołowski.

Co do Miecugowa to nie wiem czy wiecie, ale on ma raka płuc http://dziendobry.tvn.pl/video/zycie-z- ... 16894.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Niestety przeniesienie studia "Drugiego śniadania mistrzów" do fatalnego wirtuala jest dla mnie decyzją niezrozumiałą. Wcześniej ten program aż chciało się oglądać, a teraz po prostu mnie odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty proszę Pana, koszty... Posadzenie ludzi w kawiarni na mieście pod którą trzeba postawić wóz satelitarny to musi kosztować. A grupa TVN po latach beztroski nagle zaczęła oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się również wydaje, że te wirtualne studia w "TVN24", to objaw kryzysu, bo na pewno taka wirtualna scenografia jest tańsza od tradycyjnej (nie trzeba jej budować, zatrudniać scenografów), chociaż według mnie też te wirtualne "dekoracje" wyglądają czasami tandetnie.

 

Zwłaszcza sztucznie wygląda dla mnie scenografia do "Kawy Na Ławę" (usiłowali skopiować ten ich kawałek studia "Dzień Dobry TVN", ale po co zrobili drewnianą podłogę, której tam nie ma i przy niej najbardziej zawsze widać, że jest nałożona ! - mimo zdjęcia programu z głównego "TVN" powinni zostawić go w realnym studio "DDTVN", bo chyba po programie do niczego innego już go nie potrzebują, zresztą w ogóle uważam, że powinni wykorzystywać to studio też do innych programów, choćby np. do produkcji kanału "TTV"), a najlepiej zrobili wirtualne studio "Kropki Nad I" (przez dłuższy czas myślałem, że to prawdziwe studio :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobili wirtualne studio "Kropki Nad I" (przez dłuższy czas myślałem, że to prawdziwe studio :D ).

 

Zobacz kiedy napisałem swojego posta o tandetności wirtualnych studiów - właśnie podczas "Kropki nad i". W trakcie oglądania tej audycji naszła mnie taka refleksja. Niestety nawet najlepsze studio wirtualne nie będzie wyglądać prawdziwie. TVN 24 po latach wydatków i inwestycji chce pojechać trochę tylko na swojej marce. Rozumiem to bo wszyscy chcą redukować koszty ale sprawia to, że coraz rzadziej zaglądam do TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Koszty proszę Pana, koszty... Posadzenie ludzi w kawiarni na mieście pod którą trzeba postawić wóz satelitarny to musi kosztować. A grupa TVN po latach beztroski nagle zaczęła oszczędzać.

Koszty kosztami, ale gdzie sens, gdzie logika? Czy ludzie w TVN24 sądzą, tak fatalna zamiana studia nic nie zmieni w oglądalności? Patrząc po sobie - ja już go nie oglądam. I na pewno odosobniony nie jestem. A mniejsza oglądalność, to mniejsza kasa z reklam. I ciekaw jestem jak im się bilans zamknie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobili wirtualne studio "Kropki Nad I" (przez dłuższy czas myślałem, że to prawdziwe studio :D ).

 

Zobacz kiedy napisałem swojego posta o tandetności wirtualnych studiów - właśnie podczas "Kropki nad i".

Tobie może się nie podobać, ale ja również sądzę, że to Kropka nad i ma najlepsze studio wirtualne, chociaż niektóre inne programy mają równie dobre studio, łatwiej mi wymienić te kiepskie - Drugie śniadanie mistrzów, Publiczna.tv, Kawa na ławę, Szkło kontaktowe, Tak Jest, Fakty po Faktach, Piaskiem po oczach. Reszta programów ma bardzo dobrze wykonaną wirtualną scenografię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że Sokołowski nie powinien na prawie każdym kroku przerywać wypowiedzi rozmówcy, ale trochę mnie to nie dziwi, skoro od prawie samego początku rozmówca Igora gubi się w tym co mówi i nie do końca jest chyba przygotowany, ale mimo wszystko nie można tego traktować jako usprawiedliwienie dla Igora. Zresztą każdemu dziennikarzowi zdarzają się gorsze rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówienia głupot w pewnych momentach nic go nie usprawiedliwi. Tonący brzytwy się chwytał. Jak się mówi a, to tego a nie zamienia się na b (to się tyczy Gonciarskiego)

Bardzo lubiłem Sokołowskiego, ale po tym, co dzisiaj wyczyniał na antenie...
Sądzę, że są to przesadzone słowa. Nie znajdziesz w kraju, i poza nim dziennikarza, któremu nie zdarzyła się nigdy gorsza niż zwykle rozmowa. Taki zawód. Skoro znasz na tyle osiągnięcia telewizyjne Sokołowskiego to wiesz, że jest dobrym dziennikarzem, a skoro w tej jednej rozmowie wypadł jak wypadł, to znaczy że musiał być jakiś czynnik, który dodatkowo się do tego przyczynił, bo na pewno sam z siebie Igor nie pomyślał "o to temu rozmówcy dokopię" czy coś podobnego. Rozmówca Igora na początku był za nadto wyluzowany, jakby wszystko wiedział najlepiej i starał się być arogancki. I żeby nie było, ale nie chcę bronić na siłę Sokołowskiego, ale nawet dobremu dziennikarzowi zdarzają się gorsze rozmowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "Gonciarskiemu" tylko "Gonciarzowi" jeśli już. A co do niego, to na FB pisał, że jak zadzwonili do niego, to miał wystąpić w studio tylko po to, aby przekazać sprawę z punktu widzenia człowieka tworzącego telewizję internetową (tvgry.pl), a nie walczyć na argumenty z redaktorem. A co do wyluzowania to on zawsze taki jest, bo po co miałby być zestresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, miał ruszać ustami, nosem i oczami jak kiedyś Twarowski w debiucie w C+? Poza tym, jakbyś pooglądał jego filmiki na YT to byś wiedział, że on zawsze jest taki wyluzowany, a arogancki nie jest na pewno. W tej rozmowie to według mnie Sokołowski wyszedł na nieprzyjemnego (aż sunie się tu słowo cha...., ale cenzura działa) dziennikarza i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...