Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Dlaczego komentując moj post w watku o TVN24 piszesz o TVP Info?  

Mógłbym zadać to samo pytanie. W wątku Polsat News, komentując mój post na str. 108 pisałeś o TVN24. Przygania kocioł.... :)

6 godzin temu, Ipo napisał(a):

Jakoś wtedy nie ma płaczu i skakania po wątkach na forum i pisania że czegoś nie transmitują. Już ostatnio zwracałem na to uwagę to wszyscy krzykacze w wątkach o TVN siedzieli cichutko. 😂

Posłużę się cytatem naszego forumowicza. Pasuje jak ulał

 

"Niektórym łatwiej przychodzi skrytykować konkurencyjną stację informacyjną niż swoją  ulubioną." :D

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę brać pod uwagę kontekst wypowiedzi, czyli komentarz, do którego była odpowiedź wspomnianego uzytkownika :) Dobranoc 😘😴 

Zmieniajac temat. Oficjalnie w wyborach mamy zarejestrowanych sześć komitetów ogólnopolskich. Dobrze by bylo gdyby stacja TVN24 organizując debaty wyborcze w ramach programu "Czas Decyzji-Debata" zaprosiła Komitet Bezpartyjni Samorządowcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Proszę brać pod uwagę kontekst wypowiedzi, czyli komentarz, do którego była odpowiedź wspomnianego uzytkownika :) Dobranoc 😘😴

Ta sama uwaga do Ciebie. Rozmawialiśmy o Polsat News i porównałeś to do TVN24. Kolega odniósł się w kontekście i porównał do TVP Info. Nie wymagaj od innych tego, czego sam nie stosujesz :)

Przez kontekst, takich pominiętych wydarzeń ważnych społecznie, jak wspomniany wiec, czy spotkania z wyborcami innych ugrupowań poza jednymi konkretnymi w TVP Info od czasu kiedy się zarejestrowałeś było bardzo dużo.

Parafrazując Twoje słowa 'szkoda, ze od TVP Info jakoś tego nie wymaga się, tylko od TVN24.'

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 01:18, fanbonda napisał(a):

Oficjalnie w wyborach mamy zarejestrowanych sześć komitetów ogólnopolskich. Dobrze by bylo gdyby stacja TVN24 organizując debaty wyborcze w ramach programu "Czas Decyzji-Debata" zaprosiła Komitet Bezpartyjni Samorządowcy. 

Dzisiaj ten komitet zorganizował konferencję prasową, na której poinformowano, iż otrzymano zaproszenie do kolejnych debat niedzielnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir Mentzen nie przyjął zaproszenia do "Kropki nad i". Powodem miał być udział w programie razem z Ryszardem Petru. Wrzucam tak informacyjnie, bo potem niektórzy krzyczą, że przedstawiciele Konfederacji nie dostają zaproszeń do TVN.

 

źródło: https://tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2023/slawomir-mentzen-nie-przyjal-zaproszenia-do-kropki-nad-i-z-ryszardem-petru-on-chyba-nie-chce-konfrontacji-to-znaczy-ze-abdykuje-7340772

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczorajszą "Kropkę nad i" była o tym mowa. Monika Olejnik patrząc w kamerę pytała Pana Mentzena czego się boi że nie przyjął zaproszenia do skonfrontowania się w tematach ekonomicznych.

Petru wspominał że już raz debatował z Mentzenem i nie poszło Mentzenowi najlepiej, nie znał odpowiedzi na wiele pytań z dziedziny ekonomii, stąd obawa wg niego przed kolejną debatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mrozio11 napisał(a):

Sławomir Mentzen nie przyjął zaproszenia do "Kropki nad i". Powodem miał być udział w programie razem z Ryszardem Petru. Wrzucam tak informacyjnie, bo potem niektórzy krzyczą, że przedstawiciele Konfederacji nie dostają zaproszeń do TVN.

 

źródło: https://tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2023/slawomir-mentzen-nie-przyjal-zaproszenia-do-kropki-nad-i-z-ryszardem-petru-on-chyba-nie-chce-konfrontacji-to-znaczy-ze-abdykuje-7340772

 

Ja w ogóle dziwię się Mentzenowi, że przyjął wtedy zaproszenie od RMF na debatę z Petru. Mentzen jest szefem partii Nowa Nadzieja i wraz z Bosakiem, współliderem Konfederacji, a kim jest Petru? Petru jest obecnie podrzędnym żołnierzykiem Tuska na liście KO. Moim zdaniem, jeśli już, to powinni zorganizować debatę Mentzena z Kaczyńskim lub Tuskiem, bo to oni są dla niego równymi partnerami do debaty, a nie jakiś Petru. To tak, jakby Tusk miał debatować z Markiem Suskim, albo Kaczyński z Jachirą - chyba coś by tu było nie tak, nie sądzicie?

 

Poza tym, każdy polityk, szczególnie przed wyborami, dba o zaufanie społeczne, poparcie i PR. Zatem, jaki cel miałby Mentzen, żeby iść do Olejnik, która bezgranicznie kocha Tuska i ciśnie po każdym, kto jest po drugiej stronie barykady? Przecież nawet ślepy zauważy, że ta kobieta jest do szpiku kości nieobiektywna i dosłownie w każdym wywiadzie politykom PO robi dobrze, a po PIS i Konfederacji jedzie jak po łysej kobyle, nie dając im się nawet wypowiedzieć.

 

Dla Mentzena spotkanie z Olejnik jest zwyczajnie nieopłacalne, bo ona nawet nie będzie chciała go słuchać, tylko ośmieszyć, przerywając mu co trzy sekundy. Niestety, ale taką mamy debatę publiczną w Polsce i tak ściekowy, żenujący "poziom" dziennikarstwa. TVP Info jest wcale nie lepsze, z tym, że obecnie jest po stronie PiS-u, jako partii rządzącej. Mentzenowi najbardziej się opłaca nie chodzić do tych stronniczych, zakłamanych mediów, tylko robić swoje w internecie. To mu przynosi większe profity i mam wrażenie, że jest tego w pełni świadomy. Teraz nawet Kaczyński z Tuskiem zaczęli małpować Mentzena i nagrywać shorty na YouTube'a i TikToka.

 

DOWN: @Pawop Ok, pomyliłem się co do listy, ale na liście PSL-Polska 2050 też jest zwykłym żołnierzykiem, bo przecież nie jest liderem tych partii. A co do Mentzena, właśnie powyżej napisałem, że debata z Petru była jego błędem, bo Petru, jako podrzędny polityk na liście, nie jest dla niego partnerem do rozmowy. Mentzen, godząc się na debatę z Petru, po prostu sobie umniejszył. To tak, jakby Kaczyński zgodził się na debatę z Jachirą, a Tusk np. z Ryszardem Czarneckim ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Developer napisał(a):

Ja w ogóle dziwię się Mentzenowi, że przyjął wtedy zaproszenie od RMF na debatę z Petru.

A ja się bardzo cieszę z tej debaty. Dotyczyła w dużej mierze ekonomii. W Trzeciej Drodze wystawiono ekonomistę Petru. Konfederacja mogła wystawić swojego ekonomistę, skoro przyszedł Mentzen miał okazję wykazać się wiedzą, bo przecież firmuje program Konfederacji, więc powinien widzieć o czym mówi.

Dlatego nie dziwi mnie że nie chciał powtórki u Olejnik.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli, to dane ugrupowanie wskazuje przedstawiciela. Od tego są negocjacje.

Ustawka, czy nie, szef ugrupowania nie umiał obronić swoich racji, a racji funkcji jaką pełni powinien umieć to zrobić. Miał na to tyle samo czasu co konkurent.

Po takim wystąpieniu wiadomo że będzie unikał kolejnego takiego starcia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablo21 napisał(a):

Czy nikt nie napisał czy mi się tylko wydaje. Programy publicystyczne kanału TVN24 pojawiły się na oficjalnym koncie kanału na YouTube np. "Kawa na ławę" odc. z dzisiaj (przed wyborami u nas!) :-):

 

Ciekawe czy będą też ukazywać się po wyborach. ;) 

Wrzucenie TVN24 do najniższego pakietu CANAL+ czy uruchomienie program na YouTube stacji przypomina mi coś w stylu "wszystkie ręce na pokład". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pasjonat to stwórz własny kanał informacyjny i przestań pisać te dyrdymały. Każdy post na jedno kopyto z wieczną krytyką wszystkiego. Wyłącz telewizor i śledź nowe informacje w internecie co 30 sekund. TVN24 wyglądający jak darmowy kanał? Ogromne zaplecze ludzi, sprzęt, relacje na żywo i to niby nie wygląda profesjonalnie? 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...