Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pawop napisał(a):
13 minut temu, Logomaniak napisał(a):
Trzeba umieć  czytać pomiędzy wierszami.TVN24 to nie  jest istotny kanał.Problem  z jaskrawym  logo ma zwrócić uwagę  innych nadawców telewizyjnych którzy  są   ważniejsi  dla telewidzów.O  tym można przeczytać na amerykańskim forum , ponad  5000 postów.CNN ,sky news też nie zmieni logo i oprawy graficznej a doskonale znają ten problem.

TVN24 jest kanałem informacyjnym z największą oglądalnością, więc trochę przestrzeliłeś

Firma  Nielsen nie jest wiarygodna, można o tym przeczytać na amerykanskim forum  i wirtualne media

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/allen-media-group-pozywa-nielsena-oszustwo-i-ukrywanie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale  to  nie Kurski  pozywa Nielsena  tylko amerykanska firma.Chyba nie klikasz na linki

 cytat

Allen Media Group pozywa Nielsena za "oszustwa i ukrywanie" Allen Media Group, właściciel Weather Channel w USA pozywa firmę badawczą Nielsen za „oszustwa i ukrywanie” i domaga się od firmy miliardowych odszkodowań. W pozwie stwierdzono, że system ocen panelowych Nielsena jest „przestarzały, wysoce niewiarygodny i zasadniczo wadliwy”.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/allen-media-group-pozywa-nielsena-oszustwo-i-ukrywanie

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszej dyskusji zwolenników TVP vs zwolennicy TVN. Jak komuś nie podoba się narracja z któreś stacji informacyjnej, po prostu nie oglądaj. Ja osobiście unikam TVP jak ognia, ale szanuję tych którzy mają inne zdanie. Jest wolność słowa, a skarżenie do KRRIT stacji TVN24 za wszystko co można, jest po prostu chore. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka możliwość i ktoś widzi zasadność skarżenia to także jest wolność . 

Oprawa graficzna na plus, gorsza jak i cały kanał od Polsatu News. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Chyba już nikt tego nie przestrzega. Przeżytek z czasów analogu. 

Wyłącz tą funkcję w telewizorze. 

Wg moich obserwacji przestrzega tego nadal zdecydowana większość stacji. Zdziwiłbyś się, w ilu nowych TV overscan jest (niestety) domyślnie włączony.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Oleus napisał(a):

Nastąpiło jedynie pomniejszenie wielkości belek, co spowodowało, że wygląda trochę mniej estetycznie. 

Bardzo mała zmiana, chciałbym wielką zmianę, a nie tylko zmienić rozmiar, kolor. 

8 minut temu, Mr. Music napisał(a):

Wg moich obserwacji przestrzega tego nadal zdecydowana większość stacji. Zdziwiłbyś się, w ilu nowych TV overscan jest (niestety) domyślnie włączony.

Niestety, chciałbym żeby Overscanu już nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wislok napisał(a):

Jeśli jest taka możliwość i ktoś widzi zasadność skarżenia to także jest wolność . 

Skarga na paski to już typowy skarżypyta, choć także to szanuję, ale wzbudza we mnie uśmiech :)

17 minut temu, Mr. Music napisał(a):

Zdziwiłbyś się, w ilu nowych TV overscan jest (niestety) domyślnie włączony.

To wiem, dlatego go zawsze wyłączam. Jednak zdecydowana większość stacji nadjaje poprawnie na wyłączonym overscan. Największe problemy były z paskami na kanałach informacyjnych i jak widać TVN24 jest kolejną stacją która skupia się na nowych modelach telewizorów w tworzeniu grafik ekranowych. 

41 minut temu, wislok napisał(a):

jak i cały kanał od Polsatu News. 

Przeczą temu wyniki badań. Polsat News jest najniżej w rankingu z głównych kanałów informacyjnych trzech głównych nadawców. Najwyżej co już cyło cytowane TVN24. Ale rozumiem ze możesz prywatnie mieć inne zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SatExpert napisał(a):

Karuzela całkowicie OUT. 🙂

W sumie ona była zbędna po tej zmianie grafiki. Swoją drogą ciekawe wnioski ze zmian graficznych w TVN24 wyciągnęło konkurencyjne forum pod tym linkiem i czterech wcześniejszych stronach: https://forum.media2.pl/viewtopic.php?t=306&start=5205

 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2023 o 08:33, dvbtowiec napisał(a):

Gdyby znikła na stałe byłoby dobrze.

Wygląda na to że tak już zostanie na stałe, bo jakby wyłączyli tylko na czas korekty, to dziś rano już by wróciła. 🙂

 

19 godzin temu, Poland napisał(a):

W sumie ona była zbędna po tej zmianie grafiki.

Też tak myślę. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie nie ma żadnego sensu, nic nie usprawiedliwia homofobii. Wszystko było ok, to dlatego tego fragmentu nie ma w TVN Go, a sam Daukszewicz powiedział na koncu, ze jednak nie było ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie politycy PiS też uprawiają homofobię odnosząc się do wyemitowanego przed tym materiałem do którego Pan Daukszewicz nawiązał. A cóż, to że część małostkowych ludzi musi koniecznie to powiązać z LGBT to tylko pokazuje, że problem jest w głowach niektórych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obejrzeć ostatnią minutę programu w którym przypominane są fragmenty wystąpień typu "byłem mężczyzną a teraz jestem kobietą" - Jarosław Kaczyński.

Kilka innych wypowiedzi tego typu innych polityków PIS został pokazanych.

Powiedział to w konkretnym kontekście w programie satyrycznym. Sęk w tym że palnął to niefortunnie do osoby która publicznie mówi o sytuacji w jego rodzinie. I tyle w tym temacie. Ale oczywiście prawicowe portale już grzeją ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Tvn24 od miesięcy zarzuca PiS ( słusznie) . Pytanie nieprzypadkowo padlo w stosunku do dziennikarza, który napisał książkę i ma transpłciową córkę. Obrona w stylu bo PiS jest słaba, to, ze ktoś robi złe nie uprawnia mnie do tego samego. Kończę temat, a zauważę, ze informację wrzucił @Kirk,  a nie ja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...