Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest jakaś usterka gdzieś po stronie nadawczej.
Dekodery Canal+ i Polsatu jakieś wybrane mają problem z odbiorem TVN 24.
 

Na przykład na wyjściu Unicable TVN 24 się zacina, TVN HD działa bardzo dobrze. Na wyjściu Legacy oba działają dobrze. I to jest ciekawe.

Na dekoderach innych niż te od platform cyfrowych nie miałem sygnałów odnośnie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
23 godziny temu, emarti napisał(a):

Czy zauważyliście może od kilku dni chwilowe zacięcia (zerwania) obrazu na TVN 24? Problem zauważyłem w dwóch lokalizacjach a sygnał pobierany jest z satelity. Dwa różne dekodery platform. Sygnał bardzo dobry. Na innych kanałach nie zauważyłem tego. Wygląda na winę po stronie nadawcy.

Już naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, michael112 napisał(a):

Oni już powariowali! Właśnie dyskutują o projekcie ustawy o sądach i słyszę od jednego z dziennikarzy (pytanie czy w poniższej sytuacji można tak o nim powiedzieć?) słowa mniej więcej:
"skoro Komisja [KE] tak chce, to nie wolno o tym dyskutować"

Który dziennikarz tak powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne i niezależne media,to tylko puste słowa bez pokrycia.Wszystko i wszystkich idzie kupić,kwestia tylko za ile?.Ktoś płaci,to i wymaga.Tak się dzieje z dziećmi,pracownikami,sędziami,politykami itd.Ostanio przypomniał o sobie PE w UE. Wiadomo wszystkim,że TVP jest prorządowe,TVN-opozycyjne,a Polsat balansuje między nimi.!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest jednak taka, że gdy w TVP skrytykują rząd to ktoś za to beknie, może nawet głowę stracić sam prezes chociaż to oczywiście ostateczność. W TVN opozycję się krytykuje również i żadne głowy nie lecą. Tutaj mamy zależność mediów bądź jej brak i nie ma co porównywać nawet.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, emarti napisał(a):

TVN 24 od dłuższego już czasu jest stronnicza i śmiać mi się chce jak mówią o sobie "wolne i niezależne media". Póki co Polsat News jest neutralny tylko jak długo tak będzie.

Bezstronnosc dziennikarska ala Wojda 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o fym ta rozmowa, dziennikarz opowiedzial sie jednoznacznie po jefnej ze stron sporu politycznego jak ma się to do bezstronnosci dziennikarskiej jaka prowadzacy rozmowę powinien zachować? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli tobie nie chodzi o bezstronność tylko o to czy sięie z kims zgadzasz czy nie. Wszystko jasne. Dzienmikarzoze zadawać pytania z teza, wyrażać swoje zdanie jednoznaczne i narzucać je gościowi o ile to zdanie podzielasz. Oczywiscie, ze widze symetrie, ale to juz rozmowa o polityce, a ta jest niezgodna z regulaminem i off-topic. P. S. Wojda zachowal się identycznie jak dziennikarze TVP. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pawop napisał(a):
20 godzin temu, emarti napisał(a):
TVN 24 od dłuższego już czasu jest stronnicza i śmiać mi się chce jak mówią o sobie "wolne i niezależne media". Póki co Polsat News jest neutralny tylko jak długo tak będzie.

Polsat News neutralny? Dobry żart

A w którą stronę idzie bo nie zauważyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał(a):

 Dzienmikarzoze zadawać pytania z teza, wyrażać swoje zdanie jednoznaczne i narzucać je gościowi o ile to zdanie podzielasz. 

Program w TVP Info dotyczył zaatakowania Stanisława Karczewskiego w markecie i wiązania tego z konkurencją polityczną. W tym konteście polemika w studio na utwierdzanie tej tezy jest niedopuszczalna. 

 

W TVN24 widzę rozmowę dwóch dziennikarzy o kulturze politycznej wypowiedzi. 

Nie widzisz różnicy? Ja widzę. Symetryzmu nie ma zarówno w tych dwóch programach jak i w samej kulturze wypowiedzi i używania epitetów. Masz inne zdanie, Twoje święte prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...