Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat osoba, która o tym wspomniała to sympatyk opozycji. Pada nie jedna? Rasistowskich? gdyby tak było Wsominalbys o tym na okrągło, tak jak z Derewienko, ae jej wpisy nie padły na antenie, ile wtedy energii Poświęciles, nie mam amnezji na twoje nieszczęście. Reakcja stacji jak i samej zainteresowanej powinna być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

tak było Wsominalbys o tym na okrągło, tak jak z Derewienko, ae jej wpisy nie padły na antenie, ile wtedy energii Poświęciles, nie mam amnezji na twoje nieszczęście.

Ja na Twoje nieszczęście mam zdrowy rozsądek w porównywaniu przypadków. Porównywanie wypowiedzi Derewienko z tym powiedziała Pieńkowska jest grubą przesadą, ale to już Twój problem :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rasizm jest paskudny, nie ma porównania także dlatego, ze jedna wypowiedź padła na antenie, a druga nie. 

18 godzin temu, Ipo napisał:

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu, nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wislok napisał:

Oczywiście rasizm jest paskudny, nie ma porównania także dlatego, ze jedna wypowiedź padła na antenie, a druga nie.

Klasyczny przykład ucieczki od sedna. Szkoda komentować.

Pieńkowska jak sądzę chciała powiedzieć że na wzór Lewandowskiego miło widziałaby w drużynie NBA Polaka urodzonego i mieszkającego w Polsce.

Kręcicie aferę z nieszczęśliwej zbitki słów i bardzo niefortunnej wypowiedzi.

Rasistą można nazwać osobę która z premedytacją wypowiada pewne opinie i jest w tym konsekwentna.

U Pieńkowskiej tego nie widzę.

Czepiliście się jednego zdania. Pogratulować aferki jaką znaleźliście :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponitka nie mieszka w Polsce, Warto wiedzieć co się komentuje. 

Sednem jest to gdzie dana wypowiedź pada, przypominam, że  jesteśmy na forum medialnym i  w przeciwieństwie do Ciebie komentuję to co się dzieje na antenie, a nie w prywatnych mediach społecznościowych . 

P. S. Lewy tez nie mieszka w Polsce😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pracują za granicą, to tam mieszkają. Przecież to jest oczywiste że miałem na myśli czasy zanim wyjechali. :)

Już naprawdę @wislok nie rozbieraj każdego słowa na czynniki pierwsze. Jesteśmy inteligentnymi osobami i można pewne rzeczy sobie dopowiedzieć. 

 

Na marginesie portale społecznościowe to także media komunikacyjne. 

Idąc do pracy nie zmieniasz poglądów. I trudno zrozumieć współpracę medialną z osobą mającą takie poglądy. Tu również odwołuje się do naszej inteligencji. 

 

I podsumowując jeśli serio uważasz że taka niefortunna wypowiedź Pieńkowskiej jest oznaką bycia rasistą, to gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Nie jestem Arturem Kwiatkowskim, pracownikiem C+. Wiele osób właśnie tak odebrało tą  wypowiedź. Wiec manipulacją jest Twierdzenie powyżej. Po prostu na forum można odnotowywać wpadki poszczególnych stacji. I je oceniać. Kazdy ma prawo do swojej oceny. Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś mieszka czy nie w Polsce, czy ktoś się tu urodził czy tez nie, dla mnie tacy ludzie są takimi samymi Polakami. Świat jest teraz globalny. Nie dziele Polaków na od nas i nie od nas. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kolego manipulujesz. Macierewicz jest człowiekiem który powinien być badany psychiatrycznie, a nie otrzymywać ordery. Order otrzymał oczywiście przypadkowo, zaraz po emisji materiału :).

Sam prezydent wspomniał, że to odznaczenie jest również za bieżącą działalność, a Macierewicz mówił kolejny raz o zbrodni. Jeśli zbrodnia, to gdzie sprawcy?

Edytowane przez Pawelgor
  • Popieram 8
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...