Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu wiele razy broniłem TVN24, ale z przykrością muszę stwierdzić, że od pewnego czasu w tej stacji znacznie łatwiej jest trafić na konferencję prasową partii opozycyjnych (z wykluczeniem Konfederacji) niż te organizowane przez rząd. Z całym szacunkiem, ale nie tak postępują obiektywne media (za które TVN24 uważał się, gdy toczyła się sprawa z "Lex TVN"). Ministrowie i inni mogą mówić różne głupoty, ale są przedstawicielami władzy (czy nam się to podoba, czy nie); a ich wypowiedzi mają ocenić ewentualnie publicyści po zakończeniu konferencji prasowej, a nie może być tak, że TVN24 decyduje, że konkretnej konferencji nie można pokazać, gdyż to ... propaganda rządowa (nawet jeśli to prawda, to po prostu tak nie postępują obiektywne media).

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 zamiast programu specjalnego na temat Rosji i Ukrainy, nadaje właśnie dokument o pedofilii w amerykańskim kościele katolickim.

 

Za to program specjalny jest na TVN 24 BIS.

 

EDIT: Trwa teraz wspólny program specjalny TVN 24 i TVN 24 BIS na temat Rosji i Ukrainy.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma trochę racji, powtarzają się, mówią to, co wcześniej mówili, widać to na tvp info i pewnie jest to samo na tvn24, polsat news. 

 

Godzina 15, 16 to samo, identyczne.

 

Telewizja= Powtórka w większości, a mniejszości to premiera.  

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie cieszę się że muszę to oglądać, ale dzieją się kluczowe dla naszego bezpieczeństwa rzeczy na świecie. 

Wolę być na bieżąco i przeanalizować wszystkie argumenty, padające z  różnych mądrych glów. 

Zatem mnie nie dziwi że stacje informacyjne skupiają sie na istotnym temacie. 

Czasy pokoju się skończyły. Bierzcie to pod uwagę.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domaganie się, żeby było emitowane teraz co innego jest niepoważne, ale inna sprawa, że moim zdaniem polskie stacje informacyjne podeszły do tematu na zasadzie niesprawdzonych newsów z twittera, "ekspertów" nawijających godzinami to samo. Powtórka z COVIDu. Widać, że nie ma reporterów, researchu i tak dalej.

Wczoraj około połnocy włączyłem CNN i przez 15 minut dowiedziałem się więcej niż przez godzinę z TVN24.

Relacja live, gdzie było widać wybuchy z magazynu oleju pod Kijowem, trzech różnych reporterów na żywo, ich własne materiały dziennikarskie. Łączenie z departamentem bezpieczeństwa USA itd.

W TVNie jakiś pan ekspert przez przycinającego Skype'a gadający przez 15 minut, w Polsacie News filmiki z Twittera bo nic swojego nie mają.

Współczuje ludziom przejętym/zainteresowanym tematem bez dostępu do Internetu czy zagranicznych stacji bo oglądanie TVN24 czy PN naprawdę bardzo mało wnosi i niestety widać jak bardzo zostały ograniczone już lata temu środki na relacje zagraniczne. Nawet katarska Al Jazeera lepiej to relacjonuje, niż nasze stacje, kiedy od wydarzeń dzieli nas kilkaset kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pewnie wymyśliłem sobie to co wszystko wyżej opisałem. Proponuję, żebyś pooglądał sobie wspomniane przeze mnie CNN w nocy, kiedy prowadzone są ataki i porównał co i jak tam jest pokazywane, a co w TVN24 i Polsat News (TVP Info to już oczywiście litościwie pominę).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że COVID nie zniknął. Ale temat Ukrainy jest ważniejszy. Bardziej chodziło mi, że niektórzy na forum oburzają się o to, że ramówka nie taka jak powinna być.

Inna sprawa, że teraz właściwie wszyscy w tv mówią jedynym głosem, na chwilę zniknęły podziały tak samo jak z koronawirusem w 2020 gdzie mieliśmy wspaniałego ministra Szumowskiego, zostań w domu, brawa dla medyków itd, ale to też za parę dni się pewnie skończy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...