Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Straszne "fikołki" robi TVN relacjonując dzisiejszy marsz. Okropnie się to ogląda. Trzeba przyznać, że dzisiejszy dzień w tej stacji niczym się nie rożni od tego, co widujemy w TVP Info. Propaganda "anty-marszowa" wylewa się z ekranu. Wszyscy to faszyści, nacjonaliści i rasiści. Dramat. Wstyd. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dvbtowiec napisał:

Na uroczustości państwowej szłyszę w relacji "wyp... do Brukseli" w przemówieniu. No super wręcz przemówienia państwowe

Na uroczystości państwowej, w pierwszym szeregu z Macierewiczem, skandowane jest hasło "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę". Brawo, rząd RP! Rząd, który jest rządem dla wszystkich obywateli, także o innych poglądach politycznych, światopoglądzie, narodowościach, rasach i religiach, afirmuje nienawiść do każdego obywatela kraju, którego ci "patrioci" uważają za wroga. Dodajmy, że spalono flagę Unii i plakat Tuska.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok A czy w ub. roku identyfikowali się z marszem jak podplano mieszkanie, lub urządzano burdy po Empikiem? 

8 minut temu, Bartosz10 napisał:

A wg. Ciebie to kto tam maszeruje/maszerował - Brytyjczycy? Chińczycy? Kubańczycy?

Każdy kto maszeruje w takim marszu powinien się identyfikować z przemówieniami liderów. Pytam czy tak było jeśli ktoś uważa że jest patriotą? Chyba nam nie chcecie wmówić że wulgaryzmy i obrażanie sojuszników licuje z patriotyzmem :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcon nie zmieniaj tematu, rozmawiamy o relacji z marszu rzekomych patriotów. Zadałem proste pytanie, czy każdy kto czuł się patriotą na tym marszu identyfikuje się z wulgaryzmami i obrażaniem sojuszników w oficjalnych przemówieniach liderów marszu państwowego. To jest patriotyzm? :)

Skoro piszecie że TVN24 robi fikołki i że to wstyd, to rozumiem że wstyd krytykować takie przemówienia. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dvbtowiec napisał:

@wislok A czy w ub. roku identyfikowali się z marszem jak podplano mieszkanie, lub urządzano burdy po Empikiem? 

Każdy kto maszeruje w takim marszu powinien się identyfikować z przemówieniami liderów. Pytam czy tak było jeśli ktoś uważa że jest patriotą? Chyba nam nie chcecie wmówić że wulgaryzmy i obrażanie sojuszników licuje z patriotyzmem 

Probujesz innym narzucac z czym się maja identyfikowac, co powinni. Musze sobie to zapamietac jak przy okazji jakies dyskusji bedziesz mi zarzucal, ze cos komus nakazuję.

Idac to logiką kazdy kto idzie w marszach strajku kobiet utozsamia się z aktami wandalizmu, atakowania świątyń. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypominam, że Polska dobrowolnie do tej Unii przystąpiła. Polscy obywatele wyrazili swoje zdanie w referendum. Unia Europejska to nie jest obce terytorium, nasz wróg - jesteśmy pełnoprawnym członkiem organizacji, a terytorium Polski jest jednocześnie terytorium unijnym.

 

I zadam też jeszcze jedno pytanie: czy posłowie innych partii sprzeciwiając się polityce PiS, krytykując tą partię w polskim Sejmie i Senacie, także nie zasługują na miano "patriotów", a są "zdrajcami"? Bo przecież europarlament to także nasz parlament. Tak tam, jak i w polskim Sejmie, każdy poseł ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie zgodnie ze swoimi przekonaniami i poglądami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok alez skąd. Próbuję zrozumieć współczesny patriotyzm. Skoro wybiera się marsz, tzn. że akceptuje się przemówienia jego liderów. To chyba prosta logika? :)

 

A jakie te przemówienia były właśnie słyszałem :) Chyba jednak inaczej odbieram patriotyzm, ale mo_e starej daty jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec idzie na marsz dużo ludzi, ktoś zachowuje się niewłaściwe demolując Empik, a Ty jakiemuś uczestnikowi tego marszu zarzucasz, ze identyfikuje się z tym. Dla mnie nielogiczne. Druga sprawa, ja miałem okazję rozmawiać z tymi ludźmi, znam ich motywy dlaczego byli na marszu. Może warto porozmawiać z nimi by zrozumieć. Otóż niekoniecznie akceptują. PS. Nigdy nie bylem na marszu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Empik to "incydent". Zostawiam go, choć takich obrazków z ub. roku było wiele. Trudno się z tym zgadzać. 

Bardziej chodzi mi o oficjalne przemówienia liderów i organizatorów marszu. Jeśli dołączam do marszu tzn. że akceptuję język i to co się na nim mówi ustami liderów. Wybacz ale to co słyszałem jest dalekie w mojej ocenie od patrioryzmu, nie mówiąc już o kulturze języka. Ale skoro w takim marszu się idzie, to ja rozumiem że uczestnik to akceptuje? 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mateusz2006 napisał:

TVN się popisał się korzystali z fragmentów z marszu materiałów zagranicznej agencji co za wstyd.

Może reporterzy TVN24 bali się pójść na ten marsz w kurtkach z logo TVN? Wszyscy przecież wiemy, jaki stosunek do TVN-u mają "polscy patrioci". Zresztą już było, że zostali pobici operatorzy Polsatu i dziennikarze innych polskich redakcji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

TVN się popisał się korzystali z fragmentów z marszu materiałów zagranicznej agencji co za wstyd.

Mógłbyś powiedzieć, kiedy z tego korzystano, o której godzinie? Bo jak obserwowałem relację około 15:00, to wykorzystywano własne zdjęcia realizowane na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...