Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nielsen nie jest monopolistą bo tak mu zapisano w ustawie tylko nie ma na rynku nikogo innego kto chce wejść do akcji. Przypomnij mi ile już lat powstaje NARODOWY panel pomiaru oglądalności? I nigdy nie powstanie. Tak to wygląda. No i przypominam, że cała Polska podnieca się sondażami politycznymi robionymi na próbie 1070 osób :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondaże wyborcze to już wogóle śmiech na sali. Coś kombinowała Netia, ale zaraz została spławiona powiązaniami Nielsena z nadawcami i rynkiem reklamy. W dzisiejszych czasach można w zasadzie robić pomiary na bieżąco z dokładnością do zapewne 90 kilku procent, biorąc pod uwagę że większość dekoderów sat/kabel/iptv jest podłączonych do internetu. O streamingu nawet nie wspomne

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Tylko im większy panel tym więcej kosztuje. A nie ma chętnych aby za to zapłacić i koniec dyskusji :) Pamiętaj, że nie chodzi o samo pobranie danych z dekodera co działało jako MOR w Netii. Reklamodawcy chcą dokładnie wiedzieć KTO oglądał. A to bardzo komplikuje temat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu piszecie o Olejnik? Śledzę ten wątek jakoś tego nie widzę byśmy tu codziennie komentowali kolejny odcinek jej programu. Wiec co poniektórzy niech zjedzą snickersa, nigdzie nie jest napisane w regulaminie, ze należy być aktywnym wyłącznie w wątkach dotyczących programów publicystycznych TVP. 

TVN szczególnie traktuje te wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fanbonda napisał(a):

nigdzie nie jest napisane w regulaminie, ze należy być aktywnym wyłącznie w wątkach dotyczących programów publicystycznych TVP. 

TVN szczególnie traktuje te wybory

Nigdzie też nie jest napisane że takiej szczególnej szczególnej aktywności w jednym wątku i pozostawianie bez komentarza dużo bardziej krytycznych zdarzeń u konkurencji nie może być traktowane jako hipokryzja.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ipo napisał(a):

W takim razie przestań się dziwić, że potem ktoś nie traktuje cię poważnie jeśli widzisz tylko jedno a tego co się na innych kanałach uwazasz za coś nie godnego uwagi mimo ze kaliber sprawy jest duzo większy. 

Ale,że zdjęcie Pani emerytki to jest coś bardziej godnego uwagi ? Sorry, ale nie wiem dlaczego np mój post z żenującą sytuacją z flagą Niemiec zniknął z portalu , choć go udostępniłem jako pierwszy, ale to nie pytanie do mnie. 

@dvbtowiec nie jestem tu od recenzowania twojej aktywności czy nakazywania Ci w jakiś wątkach masz być aktywny czy nie .  Myślę, że wątek TVP INFO i pokrewne  jest wątkiem, w którym jestem aktywny. Wrzuciłem ostatnio dane z Demagog.pl ( rozumiem,że umknęło? )  . Nie rób offtopiic w wątku o TVN 24 tanimi wycieczkami personalnymi.  . Jak widać grono użytkowników , którym sposób prowadzenia debaty się nie podobał był szeroki. Wątek TVN24 zazwyczaj jest martwy. 

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, k05 napisał(a):

Niestety, kiedyś faktycznie jej "Kropka nad i" była czymś, co zasługiwało na prime-time w największej stacji informacyjnej w kraju (a był i taki czas, gdy miała swój program po "Faktach TVN" w głównym TVN), ale teraz - no cóż.

Myślę, że tu jest kilka czynników. Pierwszy to wiek i to, że jednak wkrada się pewne wypalenie zawodowe po ponad 30 latach rozmów z politykami. Drugi - "Kropka" nie ma już takiej siły rażenia jak dawniej. Gdy ten program ruszał, w telewizji podobną formułę miało chyba tylko "Graffiti" Polsatu oraz poranne rozmowy w TVP, które wtedy przenoszono z Jedynki do Dwójki i na odwrót. Teraz takich programów mamy całą gamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fanbonda napisał(a):

Nie rób offtopiic w wątku o TVN 24 tanimi wycieczkami personalnymi.

Daleko mi do wycieczek personalnych, ale jednak nie da się nie dostrzec Twojej szczególnej aktywności w tym wątku, poza jednostkowym przykładem który podałeś w wątku konkurencji, podczas gdy materiałów do analizy w tamtym wątku jest znacznie więcej.

Ponadto raz skwitowałeś wpisy innych komentarzem

Cytat

Naprawdę widzę, ze niektórzy wręcz żyją tym co się dzieje w TVP.

bardzo wymowne, prawda? :)

 

Czy Olejnik w końcówce przesadziła? Dlaczego niby, orzeczenie wydał TK a nie partia polityczna. Zależy jak się na to spojrzy.

Mogła się powstrzymać od tego komentarza to prawda, ale druga prawda jest taka że nie powiedziała niczego niezgodnego z prawdą.

Co do samej prowadzącej, zgadzam się z wypowiedziami mówiącymi o tym że prowadząca uległa już pewnemu wypaleniu.

Owszem nadal ma swój pazurek i potrafi zadać bardzo niewygodne pytania, ale zbyt często wchodzi w słowo i to osobiście także mnie odciąga od jej programu, choć nadal go w miarę regularnie oglądam.

 

Z dziennikarzy młodego pokolenia, którzy fantastycznie się rozwijają w TVN24 jest Radomir Wit. Bardzo lubię oglądać programy z jego udziałem. "Kampania bez kitu" jest formatem który przez 45 minut potrafi przykuć do fotela.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc dyskusję @dvbtowiec, po prostu zwyczajnie często jesteś szybszy z podawaniem wielu sensacji z TVP ( za każdym razem mam pisać ,że to żenujące? Właściwie wszystko na tej antenie jest żenujące i w sumie niestety już mnie to nie szokuje i niestety przywykłem- nie to nie oznacza akceptacji )  . Szeroko i zdecydowanie komentowałem sprawę Pana Adamczyka, więc nie zgodzę się z zarzutem jednostkowy przypadek, o którym wspomniałeś. Nie widzę powodu by wzajemnie sobie ubliżać od hipokrytów itd. To jest forum dyskusyjne, a nie życie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już tak bardzo przywykliśmy do tych standardów że niektórzy uznają że nie sensu komentować. Łatwiej jest komentować pojedynczą wpadkę w TVN24. Co niektórzy także piszą że TVN24 nie różni się niczym od TVP Info.

Przynajmniej w tej dyskusji doszliśmy do konkluzji że jednak nie mają racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Jak już chcesz być taki sprytny to dawaj bardziej dokładnie, w tej chwili panel Nielsena liczy ponad 9 tysięcy ludzi  a nie kilkaset :) 

Przyznaje - nie znałem konkretnej liczby - stąd też użycie "kilkaset". Dzięki za doprecyzowanie. 

5 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Nielsen nie jest monopolistą bo tak mu zapisano w ustawie tylko nie ma na rynku nikogo innego kto chce wejść do akcji. 

Kiedyś chyba były dwa alternatywne badania dla TV, ale to jakieś z 20 lat temu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka

Materiał dotyczył Bogatyni i w Bogatyni na czas emisji brak prądu :D

https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/jak-omijano-fundusz-wyborczy-wyznania-bylych-prezesow-panstwowych-spolek/202s54r

Cytat

W programie "Czarno na białym" dziennikarze ujawnili kulisy finansowania kampanii wyborczej dolnośląskiej posłanki PiS Marzeny Machałek z 2019 r. Były prezes spółki skarbu państwa z Bogatyni opowiedział, jak — omijając partyjny fundusz wyborczy — płacił m.in. za wieszanie wyborczych plakatów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Konfederacji w TVN24, to wczoraj widziałem jeden materiał. Opowiadał o wszystkich porażkach partii Korwina i innych pobocznych partii oraz co złego robili jej członkowie na przestrzeni ostatnich 30 lat. To chyba tak na wymówkę, żeby nie było, że nie krytykują opozycji. Ciekawe tylko czemu najwięcej mają na tę jej część, która nigdy nie rządziła.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...