Skocz do zawartości

Cinemax i Cinemax 2


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Cinemax nie jest złym kanałem. Przyznaję, żę jest tam za dużo dramatów, głownie obyczajowych, ale dobry, nawet bardzo dobry film można tam trafić tj: The Punisher, Kobieta-Kot, Generałowie, Za szybcy, za Wściekli, czy XXX.

Załóżmy że wymieniłeś dobre filmy(o gustach się nie dyskutuje), ale pomyśl że już za parę dni ten pakiet będzie kosztował dodatkową dyche :!: Ty wymieniłeś 6 :!: tytułów a Cinemaxy istnieją już chyba z dwa lata :!: załóżmy że było ich tam dwa razy tyle :!::!::!: to daje 12szt. :!: przez 24miesiące :!: podziel to na dwa kanały->i :?: wychodzi jeden na 2 :!: (słownie dwa) :shock::shock::shock::shock: miesiące :!::!: i za to masz ochotę zapłacic 10zł./miesięcznie :?::?::?::?: , winszuje dobrego humoru.

 

ps. u mnie wszyscy zdrowi :wink:

To, że napisałem o Cinemax' e pare dobrych słów, nie oznacza, że będe za niego płacił. Wyraziłem tylko swoją opinię, a oto chodzi w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldek nie zniże się do poziomu i nawet nie zacytuje tego co napisałeś a pomyślałeś może, że nie wszyscy mają dostęp do HBO i C+ i mają tylko Cinemax i co tych ludzi też nie stać?

 

Przecież Canal + czy HBO jest w ofercie dla wszystkich . A pisanie że nie wszyscy mają dostęp jest zakłamaną bzdurą. :twisted:

Tylko trzeba wybrać odpowiednią platformę .

A w mim wyżej poście napisałem jak kogoś nie stać ...itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze komus moze pasowac kanaly jednej platformy i kanaly premium. Wtedy ma tylko 1 wybor 2 platformy cyfrowe. Kazdy przeciez moze takze sprobowac HBO bo jest w ofercie pre-paid zadnej umowy nietzreba podpisywac i mozna sobie wybrobowac czy jest warty tych pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. CINEMAXy to jeszcze najlepsze kanały filmowe jakie mogą być w CP. W CP to to są najlepsze chyba programy z filmami. No bo jaki inny kanał? Jedynie w ofercie CP to najlepsze są Cinemaxy. W C+ to CANAL+ i HBO, a dalej również ALE KINO!

Pozdrawiam :wink::wink::D8)

 

Czy najlepsze to zależy dla kogo, Ja cześciej niż CINEMAX oglądam ZONE Europa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Czwarty sezon "4400" w Cinemax

 

Już 3 kwietnia 2008 roku, na antenie płatnego kanału filmowego Cinemax, będzie miała miejsce polska premiera czwartego sezonu popularnego serialu science-fiction - "4400".

Serial opowiada historię 4400 ludzi, którzy w ciągu ostatnich 50 lat w tajemniczych okolicznościach zniknęli z Ziemi. Gdy w równie trudny do wytłumaczenia sposób ponownie pojawiają się na naszej planecie, okazuje się, że pomimo upływu czasu, żadne z nich nie zestarzało się nawet o dzień.

 

Co więcej, obdarzeni zostali nadprzyrodzonymi umiejętnościami, którymi mogą dowolnie sterować, budząc strach i zamieszanie. Władze, stając w obliczu serii niewytłumaczalnych zdarzeń, powołują specjalną jednostkę, której zadaniem jest kontrola zaistniałej sytuacji.

 

Czwarty sezon serialu 4400 składa się z dwunastu odcinków, które będą emitowane w czwartki o godz. 20 w Cinemax . Powtórki odcinków będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 21.50, również w Cinemax.

 

źródło: Media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...