Jump to content

Recommended Posts

A czemu Cie denerwuje nie masz innych zyciowych problemow tylko dubel Cinemax 2 na transponderze CP. Jak mialbym takie problemy to bym chodzil z usmiechem od ucha do ucha :lol::lol::lol:

Guest Anonymous
od kiedy macie mieć na C+ ten cinemax2 boten dubel na 12188 jest denerwujący

Nie rozumiem w ogóle o co Ci chodzi!!! Możesz przecież nie wchodzić na listę CP tylko stworzyć swoją, ulubioną. Ja np. tak zrobiłem na E-606.

Romar7.

i co świeci juz komuś Cinemax 2 czy jeszcze nie?

Edycja:bogdan425 - w dwóch tematach piszesz te same pytanie - jedno leci w kosmos.

Do Mr. Orbita - a może felik3 to cudzoziemiec i dlatego nie bardzo idzie mu składnia?

Edycja Mr. Orbita: Nie zwalnia go to z konieczności przestrzegania regulaminu (są przecież programy wspomagające pisanie, lub tekst przed wysłaniem można wkleić choćby do Word-a). Poza tym nie dostałem od niego żadnego wyjaśnienia czemu nawet nie próbuje choć trochę poprawić styl i jakość swoich wypowiedzi.

Dorzucę tu swój komentarz. Jeśli felik3 rzeczywiście jest cudzoziemcem, ale umie pisać poprawnie w innym języku, to może poszukać sobie forum poświęconego TV-SAT w jego ojczystym języku.

Na Cinemax 2 czekamy dalej.

PS. Do Mr. Orbita: w twoim cytacie zmieniłem kolor na niebieski, bo w regulaminie pisze, żeby nie używać czerwonego.

Nie, ale chciałem dołożyć swój komentarz dotyczący naszego "przyjaciela". Dość dyskusji o tym, wracajmy do tematu, jakim jest Cinemax 2 w Cyfrze.

Guest Anonymous

czas ucieka:) a ja czekam na fox life z nadzjeją ze bedzie wczesniej:)

W Cyfrze+ nie będzie Fox-a. Chyba że wiesz, ale postanowiłeś pisać o swoim marzeniu gdzie popadnie?

Narazie jest dla wszystkich dostepny czy tylko dla tych co maja opłacony zwykły Cinemax

Nie wiem ba ja mam caly czas Multipremium ale podejrzewam ze tylko dla tych co maja Cinemax :P

Mogli by zrobić przez święta promocję, aby mogli go oglądać przez parę dni abonenci niższych pakietów...!

Tak.Potwierdzam.nadają z tp.CP 12,188 V.A oto komunikat w tej sprawie:

Cinemax2 w ofercie Cyfry+

Filmowy kanał Cinemax2 został dołączony wczoraj, w godzinach wieczornych do oferty programowej platformy Cyfra+. Sygnał kanału, podobnie jak w przypadku paczki AXN nadawany jest z transpondera, należącego do Cyfrowego Polsatu (częst. 12.188 GHz, pol. V, SR=27500, FEC=3/4).

Kanał został dołączony do listy programów na pozycji 29. Z ofertą kanału Cinemax2 mogą zaznajomić się abonenci Cyfry+ posiadających jeden z pakietów: Cinemax, Multi Premium lub Prestiżowy.

Żródło: skysunsat

ja mam cały czas.

Urzekła mnie Twoja historia.

Wg. mnie ten pan powinien byc nominowany na forumowicza roku bądz wygrać konkurs na forumowe łapu-capu (jak w c+).

Edycja Mr. Orbita: Jak tak dalej pójdzie to mu zmienię rangę na Zonk :lol: