Jump to content

Recommended Posts

Czy orientujesz się w ogóle czym różni się ramówka Cinemax i Cinemax2?

Poza tym faktycznie obejrzałem przez rok może ze dwa filmy na tych kanałach, ale raczej jeden. :)

Jeżeli C2 ma być brany z transpondera CP, to nie dołączają. Lepiej płacić tą samą cene za dwa kanały, niż za jeden.

Guest Anonymous

no i ktoś wie cos o cinemax2?? bo ciemno na cyferce :x

Chyba jeszcze trochę trzeba poczekać na Cinemax2... Ale co tam!

Czekajcie, a dostaniecie... :)

Na tej stronie

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=295

jest cinemax2 w pakiecie. Tylko ze ten kanał to jest "s-f" kanał. Hehe Bo go tak naprawde nie ma.

Nie wiem, czy ktoś już o tym nie pisał, ale dziś na INFO+ widziałem reklamę Cinemax2 "już wkrótce na kanale 29".

Nie wiem, czy ktoś już o tym nie pisał, ale dziś na INFO+ widziałem reklamę Cinemax2 "już wkrótce na kanale 29".

Dokladnie jest juz zapowiedz z pieknym duzym zielonkawym logo Cinemax 2 :lol::lol::lol:

Tak na marginesie mialem nosa kilka postow wczesniej twierdzac ze Cinemax 2 pojawi sie kolo polowy grudnia bo ponoc ma sie pojawic 15.12.2006 :lol:

powtórki są dośc przydatne :) Jeżeli nie mam czasu obejrzeć filmu... to jutro o tej samej porze mam pewnośc że on poleci :) I kwestia finansowa przedstawiona przez Djclassic'a tez jest dośc istotna ;)

jeste niemama cinemax 2 na cyfrze+

Edycja Mr. Orbita: A co - miał dzisiaj być? Nie. Więc co to ma do rzeczy - kolejny w ciągu ostatnich kilku minut bezsensowny post od Ciebie. Kończy mi się cierpliwość. Poza tym umiesz wogóle napisać coś dłuższego niż jedno zdanie :?:

Ogłaszam wszem i wobec ultimatum:

- do 1 stycznia będę jeszcze poprawiać Twoje posty

- po 1 jak nie zaczniesz pisać sensownie każdy post będę wywalać zgodnie z pkt. 2 Regulaminu

- jak nadal nie zmienisz postawy wobec forum będzie BAN

Twoje wypowiedzi są kompletnie pozbawione składu i sensu (pomijając kardynalne błędy w pisowni)

Mimo wielu próśb w różnych tematach nie ma żadnej poprawy.

jeszcze Cyfra nie podała konkretnej daty wprowadzenia do oferty tego kanału tylko ze pojawi się wkrótce na kanale 29 dekodera cyfry +. To pozostaje czekać - pewnie na Święta uruchomią go - taki prezent od c+ dla abonentów.

Do Mr. Orbita - a może felik3 to cudzoziemiec i dlatego nie bardzo idzie mu składnia?

Edycja Mr. Orbita: Nie zwalnia go to z konieczności przestrzegania regulaminu (są przecież programy wspomagające pisanie, lub tekst przed wysłaniem można wkleić choćby do Word-a). Poza tym nie dostałem od niego żadnego wyjaśnienia czemu nawet nie próbuje choć trochę poprawić styl i jakość swoich wypowiedzi.

od kiedy macie mieć na C+ ten cinemax2 boten dubel na 12188 jest denerwujący