Skocz do zawartości

Cinemax i Cinemax 2


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ten Pan, swoimi wypowiedziami powinien trafić do tematu "forumowe łapu-capu" - nie niektórych forach takowe są.

 

 

A wracając do Cinemax-u 2 to ja się bardzo ciesze, zawsze to większy wybór. To nic ze to jest powtórka z cinemax z wczoraj. Człowiek czasami nie ma czasu czegoś obejrzeć i może sobie obejrzeć jutro. Nie wiem jak tam w cinemax jest z powtórkami ale kiedyś chciałem coś obejrzeć ale przegapiłem, powtórki już chyba nie było ale przynajmniej nie znalazłem, teraz zawsze mogę liczyć na cinemax2.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni oferować takie niekodowane okienka:

Pakiet Komfortowy + AXN Pack, 3xDiscovery, Mezzo, Kino Polska - 7 dni.

HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2 - 3 dni.

Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ HD - 3 dni.

RelaXXX - 1 dzień.

Powinna też być możliwość zakupu takiego "okienka" dla siebie za pomocą Złotych Plusów (nie tylko za cały miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to że Cyfra zdecyduje się odkodować Cinemax2 na kilka dni w ramach jakiejś promocji. To jest ten sam kanał, co Cinemax1, przesunięty o jedną dobę, a Cinemax był już do pooglądania za darmo gdy pojawił się w Cyfrze. Co do promocji, ponoć hiszpański Digital+ na święta odkoduje wszystkie kanały dla swych abonentów, by mogli zapoznać się z całą ofertą , taka promocja jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda robić nowy temat...

W sumie HBO i Cinemax to chyba jedno. Może się myle ?

Tak czy nie.. wklejam.

 

Starania o licencję dla HBO Comedy

 

HBO Česká republika, spol. s r.o. żąda od czeskiego regulatora medialnego (RRTV) wydania licencji dla nowego kanału HBO Comedy. RRTV licencji jednak nie udzieliła, wydając ustną decyzję wg § 25 odst. 3 prawa č. 231/2001 Sb. co do udzielania licencji kanałom transmitowanym przez satelity.

HBO Comedy miałby być kolejnym kanałem pod bardzo popularną w Europie Centralnej marką HBO. Na razie w Polsce i innych krajach tej części Europy nadawane są tylko kanały HBO i HBO2. HBO Comedy miałby uzupełnić ofertę tych dwóch kanałów HBO.

 

Nieoficjalnie mówiło się, że w Polsce HBO Comedy miałby wejść do platformy Cyfra+ i wybranych sieci kablowych. Prawdopodobnie HBO Comedy działałby w Polsce w oparciu o czeską licencję. Nie do końca wiadomo kiedy sytuacja z czeską licencją dla HBO Comedy wyjaśni się oraz czy i gdzie kanał HBO Comedy faktycznie pojawi się w Polsce w 2007 roku.

 

EDIT:

Być może post bardziej pasuje do tematu - https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?p ... =hbo#22792

Prosze o ewentualne przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle Cinemaxy to jeden wielki BADZIEW:D nic fajnego ta nie leci do HBO czy nawet C+ Film sie umuwa
dlatego cena jest 50% razy nizsza :wink: . A nie leci tam nic fajnego gdyz C+ i HBO maja podpisane umowy z najlepszymi wytworniami i to one zawijaja najlepsze premiery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kanały CINEMAX są fajne. Tylko mi troszkę brakuje nie raz lepszych premier również tych, które były dobry czas temu w kinach. CINEMAX jest dystrybuowany przez HBO i by mogli brać również takie przykłady z HBO czy CANAL+, dobre premiery kinowe i filmy, które wychodzą na DVD. Oczywiście, CINEMAX ma super premiery, znane, tylko czasem tych znanych mało. Wiem, że to również kino Hollywoodzikie. Ale brakuje czasem więcej tych naszych kinowych. Mimo wszystko, dobre, znane filmy są na tym kanale, i cieszę się, że jest teraz CINEMAX2 ponieważ, gdy czegoś nie obejrzę gdy premiera to mam więcej szans dzięki temu kanałowi. Podobnie jak na HBO2 i CANAL+FILM właśnie. :wink: Obecnie mam odkodowaną opcję CINEMAX na Cyfrze+ w moim pakiecie Komfortowym razem z AXN Pack, tylko tyle, że dziś o CINEMAXa dzwoniłem i będę miał odkodowanego do końca lutego. Później zobaczymy :wink: CINEMAX jest wporzo! Pozdrawiam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie chce Cie martwic ale nie tylko C+ bierze za Cinemax'y dodatkowe pieniadze. Nka i CP tez kaza sobie placic za te kanaly. A to dlatego ze sa takie uzgodnienia miedzy wlascicielem kanalow a platformami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax nudy na pudy, śmieszy mnie że cyfra każe extra płacić za ten kanał jakby to nie-wiadomo-co było a są tam same stare filmy klasy B.

 

Hehe, oczywiście wszyscy oczekują po kanale filmowym pozycji prosto ściągniętych z kina, głośno promowanych w prasie i TV z super obsadą aktorską itd. Jednak Cinemax jasno stwierdza na swojej stronie "Na antenie Cinemaxu pojawią się natomiast produkcje, które nie trafiły do szerokiej dystrybucji, filmowe przeboje wszechczasów, kino międzynarodowe i europejskie oraz obrazy nagradzane na festiwalach filmowych."

Co nie dedykowane dla mas niekonieczne jest nudne czy beznadziejne, dlatego śmieszą mnie takie wypowiedzi osób, które pewnie film oceniają już po tytule i roku produkcji ;).

W przypadku powszechnych opinii o Cinemaxie zgadzam się jedynie z tą n/t zbyt wygórowanej ceny.

Uważam, że stacja ta to takie połączenie kilku kanałów filmowych - przypomina oczywiscie HBO (przede wszystkim za sprawą nierzadkich ale też niezbyt częstych lekkich komedyjek czy rom-com'ów), nieco Zone Europę - sporo kina europejskiego, no i trochę przypomina tez Ale Kino (czasem trochę ambitniejszego kina, no i ten sam lektor :D ). Wobec tego cena za Cinemax powinna być wypośrodkowana pomiędzy groszami od gniazdka (a tak jest w przypadku Zone Europy czy Ale Kino ) a 20zł za HBO. Tak więc chyba dycha (tak jak to jest/tzn oficjalnie/ w N-ce), choć mogłoby być mniej, biorąc pod uwagę nienajlepszą jakość obrazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...