Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Kristiano Rinaldo napisał:

Witam ma ktoś też taki komunikat przy przełączaniu kanałów? Dzwoniłem na infolinię wysłali jakis pakiet aktywacyjny i dalej to samo. https://ibb.co/KxTDRGJ

Miałem to samo. "Mądre głowy" w ICA nie mogły sobie poradzić, nawet dekoder był wymieniony. Dysk był cały czas ten sam i nie brany pod uwagę. Dopiero jak sam wszystko zresetowałem i wyczyściłem dysk, problem zniknął. Otóż podejrzewam, że w czasie instalacji dekodera i dysku, coś poszło nie tak, a może C+ zbyt szybko zaczyna ładować swoje ...... na nasz dysk i dochodzi do problemu: Aktywacja 60. Od tamtego czasu (3 mies) wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie wymienić przy przedłużeniu umowy na ten dekoder i mam kilka pytań:
1. Czy nagrywanie na swoim dysku działa bez problemów czy są jakieś jaja jak z wifiboxem?

2. Czy działa pilot starszego typu (taki z przyciskiem "list" prowadzący do nagrań) lub jest jakiś skrót do nagrań czy muszę za każdym razem wchodzić w jakieś opcje żeby dojść do nagrań?

3. Czy limit dyskowy to faktycznie 1TB, czy może zadziała też większy, np. 2TB?

4. Czy z dyskiem od Canal+ faktycznie zyskuje jakieś funkcje lub działa lepiej, czy to po prostu Canal+ wciska swoje rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dekoder raczej nie rozróżni, czy podłączony dysk to własność Twoja, czy Operatora, więc będzie na obu dyskach działał identycznie.

2. Nie działa pilot starszego typu. Żeby wejść w nagrania, za pierwszym razem należy wybrać Menu->Moje nagrania. Za kolejnym razem wystarczy wcisnąć Menu, a "Moje nagrania" podstawi się z automatu (dekoder pamięta ostatni wybór).

3. Sam jestem ciekaw, jak jest z większymi dyskami, ale nie mam jeszcze adaptera e-SATA, żeby sprawdzić.

4. Patrz punkt 1. Po podłączeniu własnego dysku po jakimś czasie należy się spodziewać kolekcji VOD, która zostanie przesłana.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie kwestia jakiś ustawień ale nie wiem jak to ustawić :(

 

Najdziwniejsze jest to że jak oglądam coś na Netflix w aplikacji tv albo Apple TV to obraz w hdr jest super, jest jasny itp jedynie ten c+4k jest taki ciemny. Jak to ustawić? 

Edytowane przez piotrekj66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączony dysk HDD do wejścia USB i działa. Jedynie po sformatowaniu go prze dekoder pojawił się  komunikat że z powodu małej szybkości  będzie możliwe nagrywanie tylko 1 programu.

Więc  jeśli ktoś  ma dekoder bez dysku nie musi kombinować z esata. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...