Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Ja próbowałem właśnie odpalić program na żywo ale nie z sat tylko z internetu i chyba się nie da :D ciekawe jak nowy soft zachowuje się po zaniku sygnału satelitarnego.

Też chciałem to sprawdzić i nie widzę takiej opcji. 

W pakiecie nie mam History oraz History 2 ale na canal+online działają o dziwo od początku. Chciałem też na dekoderze to odpalić ale tez sie nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał:

Każdy ma inne upodobania. Jeden by chciał tak jak napisałeś, inny zupełnie inaczej. A jeszcze inny nic by nie zmieniał. Krotko mówiąc nie dogodzisz, bo operator nigdy nie zrobi softu indywidualnego dla abonenta, bo on tak by chciał. 

To nawet nie chodzi o upodobania tylko o jakiś user experience. Chyba jednak tam żadnego UX/UI designera przy tym nie było. Bo kto normalny główną treść zasłania planszami i logami umieszczonymi na samym środku? To z zasady mało praktyczne i drastycznie zmniejszające komfort użytkowania. Nie wiem komu się tam przyśniło żeby wszystko było na samym środku. Wygląda jakby ktoś to zrobił na złość. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2022 o 17:57, Karolek1998 napisał:

Dekoder działa o wiele lepiej, niż na Carbo, lecz spierniczyli coś z jakością obrazu 

Też zauważyłem, że jest gorszy... dodatkowo przy rozdziałce 2160p menu ekranowe nie wypełnia całej powierzchni ekranu (cienki pasek z lewej strony), na 1080 p nie ma tego babola

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmiana na 2160p została i daje to efekt.. 

 

gorzej mam bo po aktualizacji softu już chyba z 4 razy miałem błąd HDCP i jakoś od strzału nie chce zacząć działać, trzeba kombinować, ma ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, daro napisał:

Ustawiłem rozdzielczość obrazu na 2160P, zatwierdziłem zmianę. Po ponownym włączeniu tv rozdzielczość spada do 1080P.. Czy też tak macie? Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że przy poprzednim sofcie tak nie było. 

U mnie niestety jest podobnie na nowym sofcie, ale było tak również na starym.

Po jakimś ustawione 2160P wraca do 1080P.

Mam Oled'a Panasonic FZ800, więc jak najbardziej 4K.

Wszystkie serwisy streamingowe i tak odtwarzam przez Apple TV 4K, a ponieważ nie mam Canal+ w wersji 4K, więc w zasadzie nie widzę problemu...

Pytanie jednak dlaczego tak się dzieje?

Może przewód HDMI nie jest optymalny, chociaż kupiłem lepszy certyfikowany.

Przy okazji sprawdzę z innym.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Po ostatniej aktualizacji dekodera 4K Ultrabox+ nie mam możliwości zaprogramowania cyklicznego nagrywania ulubionych programów (nagrywanie np. określonego programu raz w tgodniu, lub codziennie i.t.p.). Kto wie, czy jest taka funkcja w nowym oprogramowaniu? 

Edytowane przez zibi_wl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Orald napisał:

Ukryli datę powstania filmu/programu. Pewno ze wstydu, że nadają same starocie.

Gorzej jest na VOD, bo nie ma daty do kiedy film jest dostępny i nie wiadomo, czy się jeszcze zdąży obejrzeć. Poza tym na VOD nie idzie obejrzeć do końca, bo film wyłącza się na 5 minut przed końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś napisze na temat tego nowego softu. PORAŻKA!!!! Przed tym softem dekoder super działał a teraz to co się dzieje to porażka sam zmienia obraz z 4k na 1080 :( wcześniej działał cały czas jak trza druga sprawa nagle przestał widzieć sieć wifi co chwila wyskakuje błąd a tego nie było nigdy. Mam nadzieję że coś z tym zrobią. Opinię im wystawię za to.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na nowym sofcie wszystko ok. Jestem bardzo zadowolony. W końcu unowocześnili to pudełko. Menu stało się przyjazne i logiczne. Dobre EPG, fajna lista kanałów pod OK. Jedyne nad czym muszą jak dla mnie popracować to wielkości ikonek i grafiki - momentami jest to za małe. Czekam na kolejne aktualizacje nowego już softu. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest opcja "ostatnio oglądane"? Szukałem i chyba nie ma. 

 

Moim zdaniem, żeby to miało ręce i nogi to aplikacja VOD powinna być zintegrowana z kontem Canal+Online, na które logujemy się poprzez e-mail. Tak to jest bez sensu. Oglądam film, np. będąc w podróży.  Chce go dokończyć po powrocie na dekoderze to opcji "kontynuuj oglądanie" nie ma. Muszę skorzystać z aplikacji na przystawce, by to zrobić, a nie w aplikacji na dekoderze.

To jest na pewno do dopracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...