Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, lakiman napisał(a):

Jak są problemy z pikselozą włącz sobie treści online.

 

Widzę że coraz lepsze porady i podejście do zagadnienia zaczyna się pojawiać..

Powie ci ze jest jeszcze lepsze rozwiązanie - w ogóle nie oglądać. Zero pikselozy, zero przycinek. Tylko rachunki płać terminowo.

Edytowane przez kodif
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że oglądanie telewizji poprzez serwis Canal+ online mogę zaakceptować tylko wtedy gdy operator zrobi wszystko aby nie "kosić" mnie bezpodstawnie za dzierżawę dekodera na czas usunięcia usterki w sofcie dekodera. W innym przypadku to nie jest w porządku wobec abonenta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej można się dowiedzieć, że są osoby, które jeszcze oglądają kanały linearne z paczki C+ na dekoderze.

 

Nie pamiętam kiedy ostatni raz włączyłem C+ Seriale. 😉

Ale faktycznie skoro jest pikselizacja to nie podlega dyskusji, że jest to skandaliczna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnuję z Canal+ podobnie jak @ten co sie zna z usługi satelitarnej. Wystarczy sama aplikacja od  czas do czasu.

Dekoder też zaczyna mnie wkurzać od czasu do czasu. Komunikat o braku sygnału i muszę wyłączać i właczac go z powrotem.

Ale po aktualizacji jeszcze nie sprawdziłem czy to poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni sobie w cztery litery wsadzą te wifiboxy nie po to człowiek kupował sobie telewizor 4K by wracać do dekodera HD z mojej strony nie pójdę też na wymianę dekodera na DUALSZROTA bo wpadnę z deszczu pod rynnę. Rozwiązaniem na teraz jest wyksięgowanie opłaty za multiroom do końca trwania umowy. Canal+ wypuścił tą żabę i teraz Canal+ musi tą żabę zjeść... a jeśli operator tego nie zrobi to pozostaje masowe pisanie donosów do UOKiK
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sławek72 myślę że to nie ma znaczenia. Czy to było przed lipcową aktualizacją dlatego że teraz to ja posłużę się tą odpowiedzią uzyskaną przez pracownika operatora. Tonący brzytwy się chwyta... poza tym to ja też muszę się zgodzić na wymianę tego dekodera. A co jeśli się nie zgodzę? Przecież wiąże nas umowa. Już starożytni rzymianie znali taką łacińską maksymę: pacta sunt servanda co rozwiążą ze mną umowę która jest w mocy i pozbawią się wpływów z tego tytułu rzędu grubo ponad 200 zł? Nie sądzę... a jeśli już zdecydują się na to - to ja nie będę z tego tytułu płakał...





  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dzisiaj zauważyłam dziwną rzecz związaną z tym dekoderem: po ustawieniu rozdzielczości na 2160p i wejściu np. w Menu albo naciśnięciu Pilot/Info w prawym górnym lub dolnym rogu pojawia się biały, cieniutki migający pasek. Sprawdziłam na rozdzielczości 1080p i 1080i i problem się nie pojawia.

Z początku myślałam, że to ja źle ustawiłam rozdzielczość, ale nie: tv ma ustawione na dopasuj i 16:9, a dekoder podobnie.

Przy oglądaniu bez wywoływania Epg lub info o programie paska brak.

Czy u Was jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad modułem, ale jest pewien problem mój tv ma zablokowaną funkcję nagrywania na USB (to znaczy: dałoby się to obejść wchodząc w menu serwisowe i (niejako nielegalnie) włączyć możliwość nagrywania, ale wtedy stracę gwarancję. 

Musiałabym kupić nagrywarkę. Ogólnie dużo z tym zabawy, no chyba, że jest jakiś inny sposób na nagrywanie przy module. Oczywiście poza zakupem dekodera z wolnego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...