Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Villemo666H napisał(a):

Edit. Podobno po każdej aktualizacji powinno się przywrócić ustawienia fabryczne w dekoderze. Później spróbuję.

@Villemo666H powinna wystarczyć funkcja Uruchom Ponownie (ja nie musiałem robić nic), u mnie jak pisałem wyżej w Rozdzielczość jest wybór trybów HDR/HLG, Informacje  C3.0.14, daty brak, Wersja HW tak jak u Ciebie, Wersja aktualizacji 0X73EB 0X83. 

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Villemo666H  dekoder uruchomiony ponownie?, pisałem wcześniej jakie mają być "cyferki" w Informacjach i Wersji Oprogramowania. Jeśli chodzi o Rozdzielczość to w tej zakładce mam 

ROZDZIELCZOŚĆ OBRAZU  (i tu do wyboru rozdzielczości)

TRYB HDR/HLG  (i tu do wyboru ZAWSZE

                                                      ADAPTACYJNY

                                                      NIGDY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Villemo666H napisał(a):

Czyli co? Teraz muszę czekać, tak? Aż dekoder podejmie kolejną próbę aktualizacji?

A ja kiedy będę miał aktualizacje na moim 4kultrabox+ co. Nie mam , wszystko robiłem, wyłączyłem dekoder z wtyczki na parę minut ,urochomilem ponownie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villemo666H

spoko, wpadnie przy kolejnym przelocie, nie zlecialo ci w miedzyczasie? dekoder mogl probowac drugi raz jak za pierwszym nie wyszlo. masz podlaczony do neta?

jesli nie, to na dniach pewne sciagnie. nie ucieknie. korzystaj normalnie, dekoder sam sie upomni.

 

Daniel24

na razie jest do 1300 boxow, pewnie nie zalapales sie

poprzednie aktualizacje lecialy tydzien po tygodniu do coraz wiekszej grupy, wiec pewnie i teraz tak bedzie.

zeby bylo jasne aktualizacja jest tylko dla jada. od adb. nie itca od technicolor, on ma swoj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również załapałem się na aktualizację, teraz jej nie sprawdzę bo oglądam film ale na pierwszy rzut oka wydaje mi się że dekoder trochę przyspieszył. Pikseloza? Nie wiem bo i do tej pory zdarzała mi się sporadycznie, mam instalacje jedno kablową od zwykłego konwertera.

 

PS. Daty instalacji aktualizacji też u mnie brak.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik89 czyli wychodzi na to że pudrują trupa mówiąc o sofcie tego dekodera. Moje egzemplarze dekoderów JADA do końca 2022 roku pracowały wyśmienicie. A jeśli po aktualizacji nadal jest pikseloza to w tym miesiącu wysyłam reklamację mającą na celu wyksięgowanie opłaty za posiadane dekodery JADA w ramach multiroomu do końca trwania mojej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robią, nic nie naprawili, na C+ Kuchnia i C+ Domo pikseloza jak się patrzy co chwilę zakłócenia... normalnie już mi bokiem wychodzą te ich próby łatania, niech kurna przywrócą soft z przed styczniowej aktualizacji 😡🤮 się chce...

PS.

Testuję z rodzinką na innych kanałach "premium", dam znać jutro, najwyżej za kilka dni leci kolejna reklamacja (co i tak niczego nie załatwia). Tak sobie myślę czy faktycznie to testowali, czy znów my jesteśmy testerami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robią, nic nie naprawili, na C+ Kuchnia i C+ Domo pikseloza jak się patrzy co chwilę zakłócenia... normalnie już mi bokiem wychodzą te ich próby łatania, niech kurna przywrócą soft z przed styczniowej spieprzonej aktualizacji  się chce...

Powinni zdjąć wszystkim opłaty za dekodery i multiroom do końca umowy….. bo to już przestaje być zabawne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...