Skocz do zawartości

Feromedia (dawniej visionbox.pl)


gothic1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta ciekawa, ale pakietyzacja, i ceny pakietów, to spora przesada... Pakiet startowy za 33 złote, w którym 90 % kanałów to kanały FTA lub DVB-T, to jak dla mnie - lekka żenada. Nawet i w tym pakiecie nie ma TVP Sport w HD :D Polsat w HD w pakiecie za 55 złotych, a w SD - za 33 złote. Brakuje kanałów z MUX 8, a niektóre kanały z oferty już nie istnieją :D 

PS. Czy ja dobrze widzę, że w ofercie nie ma... TVN 7, i TTV? 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Łukowie oferuje to firma "Ferromedia". Wypytywałem ich (pisałem do Ferromedii) o te braki kanałów to powiedzieli że min TVN24 jest nikomu nie potrzebny bo przecież oferują Polsat News i TVP Info. Pytałem również o to czy dojdą kolejne kanały Eleven (w ofercie jest 1,2) to powiedzieli ze nie, bo tam same powtórki lecą. Mają też dziwną pakietyzację C+, pakiet Select oferuje C+Seriale zamiast C+Sport 2.

Oferta z internetem miała kosmiczne ceny w porównaniu z podobną oferta w UPC lub Lukmanie (również lokalny dostawca internetu i Tv od Toyi) i dałem sobie spokój.

Z tego co wiem oferują dekoder tzw MatteBox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta to ciekawostka. TVN to tam jest na zasadzie "must carry". Obecność wszystkich kanałów od TVP w streamingu typu OTT dziwi, bo nikt tego nie ma. Z kolei TVNy tematyczne to nie problem, a u nich brak.

 

Do tego ceny za pakiet, wysoka cena dekodera jak i sam regulamin wskazywałby na usługę prepaid, a jednak okazuje się, że to dwuletnia umowa…  ;)

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYA   oferuje  pakiet oszczędny     za  20 zł    tak  jak  Gawex   Media   S.A   ten  pakiet sprzedaje   za  25zł  jak  by   VISONBOX  dał ten sam pakiet za 25zł    było  by  dobrze   i  oferta był by  atrakcyjniejsza  były  by  wszystkie kanały  naziemne   I w  jakości HD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mi się wydaję, że ta oferta jest bardziej skierowana do ludzi mieszkających za granicą. Dla człowieka tam mieszkającego wydanie kilkunastu euro nie jest majątkiem, a ma się dostęp do polskiej telewizji. Z opinii na Facebooku widać, że działa to dobrze i ludzie nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...