Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@STARYWYGA - już pisałem, że nie mam na to czasu. IRC wymaga osobnego oprogramowania pracującego na komputerze - na forum shoutbox pracował w przeglądarce i to było wygodne. IRC-a nie chcę wprowadzać, bo nie mam czasu tego pilnować a i popularnością tak dużą IRC cieszyć się nie będzie, bo trzeba instalować dodatkowy soft i umieć go obsłużyć.

 

W skrócie: propozycję odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie wiem co jest, od czasu do czasu pokazuje mi się przy przeglądaniu forum komunikat:

Połączenie zostało zresetowane

 

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

 

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Odświeżę i dalej działa. Przed przerwą czegoś takiego nie było. Dodam, że dziś ten komunikat wyświetlił mi się ok. 6-7 razy (od 15:00).

Firefox 2.0.0.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mr. Orbita pisał kiedyś, że da szybką odpowiedź, ale z tego co mi wiadomo teraz wersje szybkiej wiadomości zawierają jakieś błędy, nie są bezpieczne i trzeba czekać na porządną wersję.

A po co ten pasek? Dla mnie bezsensu jeszcze tutaj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poginęło część tematów z Kącika DX-era, ale to nie błąd - prowadzimy pewne prace... Nie zakładajcie od nowa tych wątków, wszystko wróci do normy koło połowy tygodnia ;)

 

Umknęły mi zapytania powyżej - odpowiadam - belka będzie (jak wgryzę się w temat schematów w phpBB, a zwłaszcza CSS-ów, chwilowo nie mam na to czasu). Szybka odpowiedź - jest tak jak napisał @james_b - jest kilka rozszerzeń stworzonych w tym celu do phpBB 3, ale ich działanie pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Musimy poczekać, aż będzie to stabilne, bo jak znowu forum ma co chwilę łapać Internal Server Errory i inne tego typu problemy - szkoda czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...