Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

dzisiaj dostałem nową kartę do swojego echostarka i działa cały pakiet za wyjątkiem 3 kanałów HBO :brawo:

To ciesz się póki możesz, bo jak ci zakodują to będziesz miał taką minę :(

PS nie lepiej wykupić pakiet relax, i wtedy nie będzie, że mi już zakodowali. Ja podpisałem na relax mix :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Echostar DSB-717 a karty jeszcze nie dostałem dzwoniłem dzisiaj do nich i mila pani twierdziła ze wysłali mi kartę 10 Kwietnia poleconym i żebym sie nie martwił ze na pewno dojdzie , natomiast martwi mnie to ze wysyłając mi ta kartę 10 Kwietnia jeszcze jej nie dostałem bo z tego co mi wiadomo to taka przesyłka powinna dojść w ciągu kilku dni a ja już czekam 3 tyg. paranoja jeszcze Euro 2008 nie zobaczę bym sie załamał chyba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie to jak na polecony w Poczcie Polskiej to normalny termin. :lol: Pewnie w poniedziałek dostaniesz. Podobno w PP narodziła się nowa świecka tradycja. Ludzie sami sobie muszą odbierać paczki na poczcie bo brakuje listonoszy. Oczywiście nikt nie informuje że mamy sobie odebrać paczkę. Trzeba dzwonić i pytać czy czegoś nie ma. Możesz zadzwonić do swojego urzedu pocztowego i zapytać czy przypadkiem nie ma czegoś dla Ciebie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie to jak na polecony w Poczcie Polskiej to normalny termin. :lol:

 

Muszę PP pochwalić w piątek wysyłałem po wielu latach przerwy paczkę priorytetem, no i w sobotę była JUŻ u adresata...tyle, że 80 km ode mnie :/

 

Pewnie w poniedziałek dostaniesz. {ciach}

 

U mnie listonosz też jest abonentem i wiedział co dokładnie przyniósł do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przed chwilą otrzymałem nową kartę, zrobiłem jak piszą w instrukcji i po 10 minutach wszystko się włączyło, ale ku mojemu zaskoczeniu chyba za wiele, dlatego że mam odkodowane HBO,HBO 2 , HBO Comedy, CInemax, Cinemax 2 mimo że nie opłacam :) ale wiem że to pewnie chwilowe, ale i tak frajda jest... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj dostałem karte do swojego Samsunga i co ciekawe po jej aktywacji zaświecił się u mnie Cinemax2, natomiast na zwykłym Cinemax jest piękny komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie"...

Oczywiście HBO nie działa, dodam że mam Familijny + Relax Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy piszecie, że karty już dostaliście a u mnie listu z kartą nawet na oczy nie widziałem :lol2:

No, ale mam nadzieję, że wkrótce przyjdzie bo mam zamiar obejrzeć Euro

Do końca maja jeszcze chwila, nie bądź aż tak niecierpliwy :P jak nie dojdzie do końca maja to dzwonisz i inaczej załatwiasz sprawę, koniec :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem pocztą nową kartę CP.

Postąpiłem zgodnie z instrukcją wymiany karty, lekki szok, bo po włożeniu nowej karty pojawił sie napis "Błąd 04 - dekoder zablokowany", no ale po kilku minutach pojawił się obraz.

Różnica ? - znikły mi kanały HBO, natomiast pojawiły się Cinemaxy - po restartowaniu dekodera i kilkukrotnym skanowaniu sieci zadzwoniłem do "konsultanta" - dodam, że połączyć jest się [beep]nie ciężko - albo "abonent jest czasowo niedostępny" albo się "czeka na zgłoszenie konsultanta" w nieskończoność.

Po kilkunastu próbach i kilku złotych z konta wreszcie połączyłem się z "konsultantem". Po zgłoszeniu problemu, podaniu nr karty i danych osobowych miła pani ponowiła sygnał na moją kartę i po jakichś 30 minutach miałem już HBO. A te Cinemaxy to - zgodnie z tym co usłyszałem od pani konsultant - miesięczny gratis do nowej karty. Tak więc po małych kłopotach wszystko jest już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wreszcie przyszedł list z kartą :jupi:

Po południu zacznę wymianę karty więc dam znać jak poszło :)

 

EDIT: Już wymieniłem karte na Nagravision 3 także pisało mi Błąd 04- dekoder zablokowany. Po 23 minutach pojawił się obraz i dźwięk, Wszystkie kanały działają oprócz HBO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zgłoszę, że dziś otrzymałem nową kartę. Karta jak karta, pomarańczowa. :wink: Aha i nr ma 07 3891 4**1*7. Bawić się nią będę jutro - dziś nie ma na to czasu :wink:

Teraz dopiero przed chwilą, aktywowałem nową kartę - chyba jestem leniwy. :wink: Około trzydziestu minut to trwało. Dokładnie nie wiem, bo też przy telewizorze nie siedziałem. Wszystko mam "otwarte" za wyjątkiem paczki HBO. Przypomnę, że posiadam pakiet Mini. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swjoego samsunga nową kartę dostałem wczoraj i wszystko działa oprócz HBO ale co z tego skoro jeszcze nie dostałem listu od CP w sprawie mojego wypowiedzenia ktore wysłałem kilka miechów temu :/ a umowa kończy mi się

7 maja więc pewnie tak jak przy poprzednim tunerze zablokują mi tuner i będę musiał do nich dzwonić :/ a po 6 miechach przyślą mi pismo z blankietem wzywającym do zapłaty za kolejne miesiące tak jak poprzednim razem :) i znów będe dzwonił w tej sprawie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swjoego samsunga nową kartę dostałem wczoraj i wszystko działa oprócz HBO ale co z tego skoro jeszcze nie dostałem listu od CP w sprawie mojego wypowiedzenia ktore wysłałem kilka miechów temu :/ a umowa kończy mi się

7 maja więc pewnie tak jak przy poprzednim tunerze zablokują mi tuner i będę musiał do nich dzwonić :/ a po 6 miechach przyślą mi pismo z blankietem wzywającym do zapłaty za kolejne miesiące tak jak poprzednim razem :) i znów będe dzwonił w tej sprawie :/

Witam.

U mnie umowa podobnie jak u Ciebie kończy się6 maja 2008.

Pismo o rozwiązaniu umowy wysłałem 22 stycznia 2008 listem poleconym z potwierdzeniem odbioru i wszystkim też tak radzę wysyłać.

Mam oczywiście potwierdzenie że 24 stycznia oni otrzymali moją korespondencję i już wcześniej na infolinni otrzymałem zapewnienie że umowa będzie rozwiązana.

Pisemne potwierdzenie otrzymałem jednak dopiero 29 kwietnia 2008 listem poleconym.

Jeśli chcesz być pewny czy przyjęli twoją rezygnację to możesz też to sprawdzić w icok.cyfrowypolsat.pl w historii kontraktu, po rozwiązaniu powinien być status FTA.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ostatnia partia dekoderów, których posiadacze, powinni otrzymać nowe karty CP.

 

Maj 2008:

. Sagem 3275

. Sagem 4285

. Thomson DSI30PO

. Thomson DSI50PO

. Thomson DSI50POM

 

Hmmmmm! coś nie jestem pewien czy to jest ostatnia partia - przecież pozostają jeszcze posiadacze modułów CAM Cyfrowego Polsatu i jak bez wymiany kart by mogli korzystać z usług.

Ja np. mam jeden moduł kupiony 4 stycznia 2008 z opłaconym na nim Familijnym + Relax Mix do 4 stycznia 2009 i muszą mi też przysłać kartę bo inaczej to mam prawo do zwrotu nadpłaconych środków.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...