Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy żeby aktywować nową kartę dekoder musi być włączony na czas wznawiania sygnału? Po wymianie karty ujrzałem komunikat "dekoder zablokowany". Napisałem maila wraz z numerem nowej karty, aby mi odblokowali. No i napisali że odblokowali, sygnał został ponowiony. Ale kiedy znowu podłączyłem dekoder, ujrzałem ten sam komunikat. Dodam że dekoder posiada teraz fta, podłączam go może raz na miesiąc nie dłużej niż 5, 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają dwa wyjścia i oba beznadziejnie:

1. Wyłączyć Nagrę2, zabezpieczyć się i nie dać możliwości obioru kanałów abonentom, którzy kart wymienionych nie mają.

2. Zostawić Nagrę2, mieć piractwo na Euro i dać możliwość cieszenia się oglądania oferty platformy abonentom, którym kart jeszcze nie wymienili.

 

Szczerze to chyba to drugie jest lepsze, chociaż kasy mogą sporo stracić, ale i tak już bardzo dużo zyskali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

byłem wczoraj u znajomego, który posiada tunek Echostara DSB 606 i przeżył już poprzenią wymianę kart bez problemu :brawo:

jednak jeszcze nie otrzymał nowej karty pomimo otzymania gazetki i druków porosumienia na pakiet relax mix !

 

poradziłem mu zadzwonić do boa aby sprawdzić czy kartę już wysłali !

 

czy z tym dekoderkiem nie ma problemów przy wymianie karty :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mss: Dekoder z nowym systemem i kartą działa dobrze, bez jakiś problemów. Co najwyżej proces aktywacji może być długi.

 

Krzyś: Niby napisali, że to nie będzie jakiś wilki protest, ale widać jak teraz (bez strajku) działa poczta, a jak te kilkadziesiąt tysięcy osób nie będzie pracowało to co może się stać...

 

Szczęście, że SatKurier teraz nie wychodzi, bo dostarczyliby mi go pewnie kolejne kilka dni później :shock::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem uruchomić nową kartę ale nic z tego, mam dekoder samsunga dsb 305g, włożyłem kartę i był komunikat o błędzie 04, dekoder był włączony od rana. Około godziny 15 wyciągnąłem kartę i włożyłem jeszcze raz i teraz jest błąd 02.

Co będzie lepsze dzwonic czy próbować załatwić to przez internet? Jeśli to drugie to jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dostalem odp na maila, ze karta zostanie dopiero wyslana.

Jestem ciekawy ile osob jest w podobnej sytuacji. Ja sie sprawa interesowalem w internecie i o wszystkim wiedzialem. Nie doszlo do mnie wczesniej zadne pismo z informacja o wymianie. Pewnie inni maja podobnie i sie pewnego dnia troche zdziwia.

Nie wiem czy moze maja cos nie tak z baza nasjatrszych abonentow. Ja mam prawie od samego poczatku - od poczatku stycznia 2000 r. zadne gazetki abonenckie tez nigdy nie doszly. Za to z pakietem HBO i porozumieniem poszlo bardzo szybko i sprawnie.

Do tego na moim koncie w iCOKu od dzisiaj jest straszny cyrk :P Sam jestem ciekawy co bedzie w nastepnym okresie rozliczeniowym i Wam opisze, bo sytuacja naprawde nietypowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to raczej euro na 100% w n2. Karty wymieniają do końca lipca "Jeśli do końca lipca 2008 r. nie otrzymają Państwo nowej karty, prosimy o kontakt - telefony kontaktowe poniżej." info z strony cyfrowego polsatu, zmienili w artykule o wymianie kart maj na lipiec:)

Pewnie ten lipiec zmienia na wrzesień:)

 

Też ma dsr 7000 i karta jak nie wysłana tak nie wysłana:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem uruchomić nową kartę ale nic z tego, mam dekoder samsunga dsb 305g, włożyłem kartę i był komunikat o błędzie 04, dekoder był włączony od rana. Około godziny 15 wyciągnąłem kartę i włożyłem jeszcze raz i teraz jest błąd 02.

Co będzie lepsze dzwonic czy próbować załatwić to przez internet? Jeśli to drugie to jak to zrobić?

 

Włącz na kanał 54 mi zadziałało po 5 minutach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj zrobić taką sztuczkę:

Włóż jeszcze raz kartę N2, później wyjmij i włóż nową może coś to pomoże. A jak nie to jak masz w czytniku kartę N3 to wyłącz wtyczkę z kontaktu na około 10 - 20 sekund i włącz ponownie, bo być może kanały się uruchomią. jeśli nie to pozostaje ponawianie uprawnień przez BOK CP, albo przez iCok. Aha można także aktywować kartę przez infolinię przeczytaj temat Xenomrpha w dziale CP viewtopic.php?f=7&t=6904

Polecam w/w posta. A nóż, łyżka, widelec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to raczej euro na 100% w n2. Karty wymieniają do końca lipca "Jeśli do końca lipca 2008 r. nie otrzymają Państwo nowej karty, prosimy o kontakt - telefony kontaktowe poniżej." info z strony cyfrowego polsatu, zmienili w artykule o wymianie kart maj na lipiec:)

Pewnie ten lipiec zmienia na wrzesień:)

 

Też ma dsr 7000 i karta jak nie wysłana tak nie wysłana:(

 

wrzesień zaś zmienią na grudzień lecz wpłynie to tylko na naszą korzyść bo wtedy dostaniemy dwie karty od polsatu

kartę świąteczną i w prezencie kartę N3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osoby które pracują na Infolini CP to zwykli krętacze ja już od tygodnia dzwonie do nich aby odkodowali mi dekoder bo wyskakuje mi błąd 04 i ciągle mówią mi że za dwa dni pan będzie miał odkodowany dekoder i [beep]o prawda Cyfrowy Polsat to jest dno i teraz tylko oczekuje kiedy skończy mi się umowa abonamentowa i rezygnuje z ich usług . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...