Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, dopiero minął tydzień, dostarczanie poczty przez taki okres w PP to jest już od dłuższego czasu rzecz normalna.

Ja osobiście dopiero w zeszłym tygodniu otrzymałem paczkę krajową która szła do mnie jakieś 3 tygodnie...

Nie bój się że ci zablokokuja niedługo jak przejdą całkowicie na N3 ponieważ nie zrobią tego dopóki wszyscy nie otrzymają kart, a zaręczam że jest jeszcze wielu takich jak ty. Zresztą ja sam jeszcze nie dostałem karty do drugiego tunka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego Samsunga S305G dostałem na początku maja, czekałem 4h aż karta ruszy i nic, nie dzwoniłem do CP a uznałem że najprościej będzie zalogować się w Icok-u i samemu ponowić uprawnienia. Jak to zrobiłem karta ruszyła po około 5 minutach. Podobna sytuacja z drugą kartą(do starego Sagema, przyszła 4 dni temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest mozliwe ze karta zostala do mnie wyslana 16 maja a jeszcze jej nie dostalem?? :read:

:twisted: nie przejmuj sie... Do mnie wyslali 08.05.2008 taki jest stempel na kopercie doszla 16.05.2008. Rowniez 16.05.2008 zostala wyslana do Hiszpanii i 19.05.2008 byla do odbioru. Poczta przesylki krajowe troche przetrzymuje, podobno brak rak do pracy... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

u mnie karta przyszła po 4 dniach od wysłania (pieczęć na kopercie)...po m-cu pełnej oferty za wyjątkiem hbo 1&2&comedy

wszystko wróciło do pf i teraz czekam na uruchomienie po wpłacie 13,90 zł pakietu sportowego :oops:

 

mam nadzieję, że odbędzie się bez problemu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzisiaj po oczekiwaniach dostalem nowa karte CP. :jupi:

U mnie wszystko dziala bez problemu po 30min. pojawil sie obraz. :mrgreen:

Mam wszystkie pakiety oprocz HBO co robic w tej sprawie :?::?::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym sposobem będzie zadzwonić do BOK i poprosić o przesłanie uprawnień , albo tak jak powiedział Rexroth ponowić uprawnienia przez iCok. Aha, gdybyś wybrał pierwszy sposób to jeśli nie powi Ci tego konsultant to masz włączyć na kanał Dla Abonentów ( nr. 10 na oficjalnej listy CP ) i czekać do trzech godzin i powinny się pojawić kanały HBO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem i czytałem to wszyscy po włożeniu nowej narty maja miesiąc oglądania gratis, więc i ty powinieneś mieć, a poza tym skoro opłacasz HBO to powinieneś się o to upomnieć.
Ja mam już prawie dwa miesiące odkodowane Cinemaxy. Mam pakiet Familijny+Relax Mix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga 305G i nadal nowej karty nie widać...

Jeśli do końca maja nie dostaniesz karty to musisz zadzwonić do BOK i im to zgłosić. Ale powiem ci jedno: Nie przejmuj się niektórzy nawet do Echostarów, które były wymieniane na początku nie dostali karty

 

Zadzwoniłem na infolinię dzisiaj. Okazało się, że karta została wysłana poleconym 14 kwietnia! Szkoda tylko że do dzisiaj nie dotarła do mnie, ani nie została zwrócona Polsatowi. Zostało przyjęte zgłoszenie, Polsat ma sprawdzić na poczcie jaki jest status przesyłki, jeśli się okaże że ktoś niby odebrał przesyłkę to ja poniosę koszt 49 zł wydania kolejnej karty (nie mam najmniejszego zamiaru się na to zgodzić - karty nie dostałem, żadnego awizo również). Jeśli zaś poczta stwierdzi, że przesyłka zaginęła to dostanę nową kartę za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiedziałem, że tak będzie:(( Dzisiaj na infolinii powiedzieli że karta NIE została wysłana :shock:

Zapewniają, że ją wyślą ale pewnie i tak przed euro nie przyjdzie:(

Kurcze płacę abonament za za familijny + super film a żeby obejrzeć euro to pewnie będę musiał kupić ten zestaw na 1 miesiąc za 199 zł bo jakoś nie wierzę żeby jeszcze euro w nagrze 2 puścili:((

 

Jak ktoś nie dostał to dzwonić do nich pewnie też jeszcze jakimś abonentom nie wysłali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...