Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogą przejść, bo nie przesłali jeszcze do wielu abonentów nowych kart, np. do mojego sąsiada. I co? Miałby stracić dostęp? Nie sądzę...

Myślę że właśnie tak zrobią. Ci którzy się zgłoszą otrzymają w trybie przyspieszonym nowe karty. Muszą to zrobić wcześniej by na ME wszystko było już załatwione.

 

W trybie natychmiastowym musiałem iść do znajomego i mu uruchomić nową kartę. Bez telewizji teraz już nie sposób wytrzymać. Co to się będzie działo jak CP przestanie chodzić na tunerach które masowo sprzedawano jako patchowalne? :D Dystrybutorzy CP mogą nie nadążyć sprzedawać nowych zestawów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą przejść, bo nie przesłali jeszcze do wielu abonentów nowych kart, np. do mojego sąsiada. I co? Miałby stracić dostęp? Nie sądzę...

 

Ja też nie sądzę, bo przecież jeszcze posiadacze modułów (w tym ja) nie mają nowych kart, a wcześniej muszą przecież jeszcze chyba zmienić "soft" w modułach, żeby radziły sobie z "N3" o czym też jakoś nie słychać...

 

Zaczynam się bać czy nie będzie tak, że całkiem zapomną o abonentach z modułami, ale raczej nie wierzę (skompromitowaliby się KOMPLETNIE)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerimus

Myślę, że CP zorientuje się, że abonenci mogą zrobić taki " trik " i zablokują tą promocje przed Euro???

Zresztą po co czekać do maja, a jeśli karta Ci się od razu nie zainstaluje i będziesz miał problem? Wtedy będziesz miał problem i możesz pozostać bez telewizji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam do końca maja z aktywacją i dzięki temu będę mógł spokojnie oglądać ME2008 na SportExtra, którego normalnie nie mam.

Czyż nie tak?

Po co ten pośpiech?

Ależ żeś to sobie wykombinował - ktoś zna taki przypadek? Sam jestem ciekaw, czy to "zadziała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups!

Jestem zadziwiony, że nikt nie wpadł wcześniej na tak prosty i logiczny pomysł.

Ja - kiedy dowiedziałem sie, że mimo posiadania Polsatu Sport nie będą mógł oglądać wszystkich meczy, oraz mając świadomość, iż po aktywacji karty mam miesiąc promocji na wszystkie kanały - połączyłem te fakty i doszedłem do jedynego właściwego wniosku.

Włożę nową kartę najpóźniej jak to się da. (karta leży sobie spokojnie w kopercie już od 25 kwietnia)

Niemożliwe, żeby nikt na to nie wpadł wcześniej?

Uważam też, że Polsat postąpił ze swoimi abonentami nieelegancko. (tymi co mają pakiet Familijny)

Rozumiem, politykę martketingowa mającą na celu pozyskanie dodatkowych użytkowników, skierowaną do tych co jeszcze nie posiadają platformy satelitarnej Polsatu, ale ta decyzja o transmisji wszystkich meczy wyłącznie na Polsat Sport Extra jest - moim skromnym zdaniem - ciosem poniżej pasa dla innych abonentów tej platformy.

PS

A to było by już haniebne podwójnie, gdyby po włożeniu karty - dajmy na to - 1 czerwca zablokowano promocję miesięczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na to wpadłem. I czekam cierpliwie na aktywację do EURO. Tylko po co nagłaśniać, żeby Polsat zmienił zasady aktywacji? Z resztą to nie wiadomo jak będzie z aktywacjami nowych karty przy Euro, może już wyłączą promocję na wszystko przez miesiąc gratis. W sumie, jak prześledzimy wypowiedzi poprzedników, to Polsat aktywuje akrty sam, już po tygodniu od wysyłki i to by oznaczało że miesiąć gratis biegnie od terminu dostarczenia karty do adresata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czy ktos dostal do Sagema nowa karte, bo ja jeszcze nie dostalem i mysle czy czasem nie zadzwonic do biura obslugi bo jak dalej tak bedzie to do konca maja nie dostaniemy nowej karty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam do końca maja z aktywacją i dzięki temu będę mógł spokojnie oglądać ME2008 na SportExtra, którego normalnie nie mam.

Czyż nie tak?

Po co ten pośpiech?

Ależ żeś to sobie wykombinował - ktoś zna taki przypadek? Sam jestem ciekaw, czy to "zadziała".

Ktoś pisał, że pierwszą aktywację wysyłają po 3 dniach od nadaniach listu.

 

I od tego momentu właśnie liczone jest 30 dni promocji,

Jak wszyscy wiedzą w DVB-S nie sygnału zwrotnego, więc niby kiedy mieliby wiedzieć kiedy klient włożył kartę, i w którym momencie minęło 30 dni.

 

Chyba, że na karcie jest skrypt, który zmienia pakiet po 30 dniach, ale to raczej niemożliwe, bo na karcie musiałaby być bateria, aby działał zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem nowa kartę do Samsunga DSB 305G (wysłana 06.05.2008). Aktywowała się 34 minuty. Najpierw przez 30 minut ciemność dekoder zablokowany już miałem dzwonić do CP (w/g instrukcji :wink: ) ale wyłączyłem dekoder i ponownie załączyłem na kanale Dla abonentów i po 4 minutach pojawił sie obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.

Aktywowałem swoją nową kartę.

Bez telefonu nie obyło się, ale po rozmowie z panienką (a może mężatką) zaskoczyło.

Niestety, spotkała mnie też niemiła niespodzianka, o której ktoś tutaj już pisał.

Kanały przełączają się teraz fatalnie. (kilka razy wolniej)

Są momenty, iż myśle, że w ogóle się nie włączy dany kanał, ale po dłuższej chwili zaskakuje.

Czy to już w Nagra3 tak ma być na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos dostal do Sagema nowa karte, bo ja jeszcze nie dostalem i mysle czy czasem nie zadzwonic do biura obslugi bo jak dalej tak bedzie to do konca maja nie dostaniemy nowej karty :/

 

ja mam DSR-7000 i tez jeszcze nia mam, a mialy byc wysylane wczesniej niz do Sagemow.

Czy ktos z Was dostal juz do starego Samsunga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Karty abonenckie będą wymieniane partiami w ciągu kilkunastu tygodni. Zatem do różnych Abonentów dotrą w różnym czasie. Nie należy się niepokoić, jeśli jeszcze nie otrzymali Państwo swojej karty. Na naszych stronach internetowych będziemy informować o zakończeniu akcji wymiany kart. Jeśli do końca maja 2008 r. nie otrzymają Państwo nowej karty, prosimy o kontakt - tel. 0 801 08 05 08* lub 222 444 666. Konsultanci są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 08.00-22.00. źr. http://www.cyfrowypolsat.pl

Więc na razie nie ma się co martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To chyba nieprawda że ten pakiet promocyjny jest na nowych kartach ważny tylko 30 dni od dostarczenia karty.

Ja do Echostara DSB 616 kartę dostałem w połowie marca a dopiero 29 kwietnia ją aktywowałem i jest na niej cały czas pełen pakiet oprócz HBO.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto słyszał o abonamęcie z 37.90 na 42.80?????????? na c.polsacie familijny

 

42,80zł jest po okresie promocyjnym, opłacany wtedy kiedy chcesz...

 

Witam.

To chyba nieprawda że ten pakiet promocyjny jest na nowych kartach ważny tylko 30 dni od dostarczenia karty.

Ja do Echostara DSB 616 kartę dostałem w połowie marca a dopiero 29 kwietnia ją aktywowałem i jest na niej cały czas pełen pakiet oprócz HBO.

pozdrawiam

 

I tutaj jesteś w błędzie, okres promocyjny jest do najbliższego okresu rozliczeniowego od momentu aktywacji karty a nie jej odebrania od listonosza...

Bynajmniej tak słyszałem że jest do najbliższego okresu rozliczeniowego bo wielu znajomym tego owego dnia wyłączali pakiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem nową kartę do sagema 4275. Instalacja karty przebiegła pomyślnie i bez problemu. Włożyłem nową kartę i ustawiłem dekoder na kanale dla abonentów i pozostawiłem dekoder na 20-30 min, później wyjąłem nową kartę i włożyłem starą na 2-3 min.po tym czasie ponowne włożyłem nową kartę i to wszystko. Po chwili dekoder i karta działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...