Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, wako napisał:

Dziwne, że chcecie dać nawet te 10 zł z aneksem za tak niski poziom, jak za eleveny 15 zł juz sie wydaje dużo - za takie ligi. Myślę, że ewentualnie za 10 zł to za premier league można dać ;)

 

A gdzie tam. Eleveny warte max 2 zł, natomiast C+Sport 3 i 4 co najwyżej złotówkę. Potem trzeba ponarzekać nt słabej jakości Elevenów, bo przecież za śmieszną kasę powinni dać 4k z mega bitrate. 

Wróć do zbierania cebuli...

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, śmiechu warte napisał:

 

A gdzie tam. Eleveny warte max 2 zł, natomiast C+Sport 3 i 4 co najwyżej złotówkę. Potem trzeba ponarzekać nt słabej jakości Elevenów, bo przecież za śmieszną kasę powinni dać 4k z mega bitrate. 

Wróć do zbierania cebuli...

Twój post idealnie się wpisuje w trend panujący w tym dziale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bugmenot napisał:

@mingo podaj w takim razie przepis jak ustawić w Evoboxie z Graphyne kanały np. "setkami" - przekaże znajomemu, ucieszy się :). Ja nie byłem w stanie tego zrobić, "instrukcja" ma 4 strony.

Tak jak pisano wcześniej, setkami się nie da.

Ale dodanie kolejnego kanału do ulubionych nic nie rozwala, możesz go sobie ustawić na takim miejscu, jakie ci przyjdzie do głowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto widział chociaż skróty naszej pięknej ekstraklasy to wie, że od abo za 100 zł to powinno być wliczone za free. Poziom jest dramatycznie niski. Ja mam dostęp w nc więc i tak nie kupię, ale kto widział mecz ligi angielskiej lub chociaż grupowy ligi mistrzów to wyskoczy przez okno w 10 min oglądając ekstrapadake.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że tu cena bardziej jest ustalana na podstawie tego ile zapłacili za prawa, a nie koniecznie na podstawie jakości produktu (o ile w ogóle można mówić o jakiejkolwiek jakości w przypadku ekstraklasy). Nie ich wina (CP i NC+ z TVP) że Ekstraklasa zażyczyła sobie hajsu jak za zboże. Raczej nie kazali by płacić 30 zł za to dno gdyby nie musieli zmonetyzować kosztownych praw. A przynajmniej tak mi się wydaję , ale możliwe, że się mylę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam na evo cała listę swoją ustawioną, fakt trochę to trwa ale da się wiec nie wiem o co wam chodzi....to dekodery operatorskie wiec nie wymagajcie cudów.

Co do ekstraklasy to idealnie opakowana medialnie kiepska liga co widać po LM i LE.

Ceny są tak wysokie bo Ci co kupują prawa liczą na lokalny patriotyzm.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adam160 napisał:

Tyle, że tu cena bardziej jest ustalana na podstawie tego ile zapłacili za prawa, a nie koniecznie na podstawie jakości produktu (o ile w ogóle można mówić o jakiejkolwiek jakości w przypadku ekstraklasy). Nie ich wina (CP i NC+ z TVP) że Ekstraklasa zażyczyła sobie hajsu jak za zboże. Raczej nie kazali by płacić 30 zł za to dno gdyby nie musieli zmonetyzować kosztownych praw. A przynajmniej tak mi się wydaję , ale możliwe, że się mylę :P 

 

 

Nie ich wina że tyle sobie Ekstraklasa zażyczyła, ale ich wina że tyle mi zapłacą/zapłacili. Trzeba było powiedzieć: nie. Ciekawe kto by wtedy to kupił za taką cenę żeby to zmonetyzować? Rydzyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Teraz, _Artek_ napisał:


Co do ekstraklasy to idealnie opakowana medialnie kiepska liga co widać po LM i LE. 

A zainteresowanie jest spore. Co widać po ilości postów. To jak to jest z wami , że niby nie chcecie a chcecie ? Narzekajcie,  że drogo, aneksy a po chwili szukacie kumatych konsultantów na infolini.  Trochę brak w tym konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autopromocja całej oferty Canal+ na tych kanałach i to podczas otwartego okna dla abonentów CP to strzał w 10 dla nc+. Nie zdziwiłbym się jak jakiś abo CP zadzwoni na infolinię i powie że chce mieć te nowe Canal+ i zapyta na którym kanale może oglądnąć ten zapowiadany film w 4K ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...