Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej bez limitu danych i po kablu

4 godziny temu, kamil2505 napisał:

Pytanie do tych, którzy do tej pory nie korzystali z kanałów sportowych C+, a tylko z Polsatu/TVP. Jak Wam się podoba komentarz? Lepszy/gorszy niż w Polsacie/TVP? A może jest podobnie? Jak ze studiami przedmeczowymi? 

Na C+ 3 jest dźwięk 5.1 To robi różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
dźwięk czasem tnie bo relacja jest ze stadionu.

Relacja ze stadionu nie ma z tym nic wspólnego. Oglądam ten mecz na Canal+4K i nic nie tnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że CP zmienił lekko formę sprzedaży pakietów których nie ma się w umowie. Przez iCOK mogę sobie teraz dokupić odpowiednio PSP czy Ekstraklasę na czas nieokreślony po 30 zł/miesiąc. Szkoda tylko, że w CP opcja włącz/wyłącz nie działa jak w nc+ - za nowoczesny system rozliczeń w tym CP mają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odpaliłem canal+ 3 na playerze i czasem wcina sam komentarz zarówno przez neta jak i przez sat.

Widać że CP zmienił lekko formę sprzedaży pakietów których nie ma się w umowie. Przez iCOK mogę sobie teraz dokupić odpowiednio PSP czy Ekstraklasę na czas nieokreślony po 30 zł/miesiąc. Szkoda tylko, że w CP opcja włącz/wyłącz nie działa jak w nc+ - za nowoczesny system rozliczeń w tym CP mają

Kolego za dużo wymagasz po tych cyrkach jakie były z aneksami rok temu na psp to co jest teraz to „luksus” mają szczęście że wtedy miałem akurat 6 miesięcy do końca umowy wiec można powiedzieć że mi się to „opłacało”:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 12:17, shevchenko1987 napisał:

I tak jest, bo można również aktywować już PSP! Sprawdź ICOK ;) 

 

76a5403110ef.png

Ile to kosztuje bez zobowiązania? 40 zł czy 30 zł? Nie sprawdzę, bo mam to w abonamencie. Wreszcie robili coś, co powinno być od początku. Chyba przelicytowali z aneksami i wymiękli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja aktywowałem sobie ekstraklasę przez icok i co ciekawe nie pobrało mi dodatkowych środków z nadpłaty którą miałem na koncie.

Mam okres rozliczeniowy do 22 każdego miesiąca i dziś pobrało mi się tylko tyle co zwykle płacę za abonament więc chyba podobnie jak przy pojawieniu się kanałów Eleven po aktywacji Ekstraklasy 1 miesiąc gratis :-).

Ciekawe czy taka sama promocja jest z PSP, jeśli tak to aktywuję od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...