Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kamil2505 opcja "włącz-wyłącz" się prędzej czy później skończy, nikt już na tym nie będzie chciał tracić pieniędzy - dostowanie systemu billingowego do dzielenia i mnożenia będzie chyba rozsądnym krokiem... ;).

@tweed77 Jeśli wziałes sobie pakiet "Rodzinny HD" (czyli jak rozumiem ten 80 knałów za 20 zł) który nie ma Eurosportu ani TVP Sport HD to sam chyba określiłeś że na sporcie specjalnie nie zależy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 opcja "włącz-wyłącz" się prędzej czy później skończy, nikt już na tym nie będzie chciał tracić pieniędzy - dostowanie systemu billingowego do dzielenia i mnożenia będzie chyba rozsądnym krokiem... ;).

@tweed77 Jeśli wziałes sobie pakiet "Rodzinny HD" (czyli jak rozumiem ten 80 knałów za 20 zł) który nie ma Eurosportu ani TVP Sport HD to sam chyba określiłeś że na sporcie specjalnie nie zależy ;).

To poczekajmy najpierw aż się skończy, bo póki co nc+ na rynku już od 6 lat, a nawyki z Cyfry+ wciąż pozostały. :)

Póki co nawet opcje dodatkowe korzystniej wypadają w nc+ niż CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bugmenot napisał:

No to akurat chyba jest oczywiste dla każdego, że żadna platforma nie ma takiej wiedzy zanim jej się nie poinformuje ;).

Gdybyś pracował w obsłudze klienta kiedyś, zrozumiał byś,że nie dla każdego to w pełni oczywiste ?

 

Serio są tacy co myślą, że z automatu takie informacje pobierają firmy z ZUS itp na podstawie PESEL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tweed77 napisał:

Prosty przykład jak ktoś ma Rodzinny HD to pakietu Sport nie dokupi. Choć może dokupić paczkę HBO - ELEVEN.

Dopiero od Familijnego HD droższego.

Czyli Polsat zmusza klienta do przejścia na wyższy droższy pakiet żeby mieć pakiet Sport.

Jednostronnie wykorzystuje swoją pozycję w zawieraniu umów.

Tak samo z kanałami C+ Sport 3 i C+ Sport 4  żeby mieć trzeba przejść na wyższy pakiet albo przedłużyć umowę na następne X miesięcy.

Tyle pisania na nic....

zapomniałeś, że jeśli chciałbyś mieć LM w nc+ operator zmusza cię do wziecia niepotrzebnego Canal+.

Jakaś róznica w "zmuszaniu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bugmenot napisał:

I nic dobrego z tego dla NC+ nie wynika.

Tylko czy jeżeli faktycznie tak by było jak piszesz to pozwalaliby na taką opcje "włącz-wyłącz" przez tyle lat?

Poza tym myślę,  że abonenta raczej nie obchodzi to co wyniki dla nc+ z takiej opcji "włącz-wyłącz". 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 no a powinno, żeby nie trzeba było dawać praw do Polsatu, a jako premier kanadyjskich filmów telewizyjnych i materiałów z YT (że tak nawiąże do panującej w tym wątku atmosfery przesady).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kocik89 napisał:

Zapytałem o te opcje za 30 powiedzal ze nie ma takiej

 

 

No bo na dzień dzisiejszy taka opcja jest tylko dla osób zawierających umowę bądź aneks po 18.07.19r. Dla reszty będzie udostępniona w późniejszym terminie tak jak jest napisane w artykule . W jakim? Jeszcze nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bugmenot napisał:

@rotalplus Czytałem na forum te płacze, że trzeba 15 zł płacić za dekoder 4K, kiedy inny dostawał od innego konsultanta gratis do modułu, ja w tym czasie oglądałem za darmo w Orange ;).

 

@_Artek_ zaciałeś się.

I wyżej masz napisane, że jak zapłacisz 30 zł to nie potrzebujesz żadnego aneksu.

@bugmenot  ok, można mieć za 30 zł przy umowie na czas nieokreślony,a co jeśli hipotetycznie ktoś 01.07.2019 przedłużył umowę na 2 lata  i teraz mówi, chętnie bym dopłacił te 10 zł -20 zł by mieć Ekstraklasę i się okazuje,że operator każe mu przedłużać umowę na minimum kolejne 2 lata . Nie spotkałem tu informacji, że można mieć umowę na czas określony i jej nie przedłużać,ale wtedy cena pakietu Ekstraklasa wynosi 30 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 no a powinno, żeby nie trzeba było dawać praw do Polsatu, a jako premier kanadyjskich filmów telewizyjnych i materiałów z YT (że tak nawiąże do panującej w tym wątku atmosfery przesady).

 

Myślę,  że powinieneś im wysłać propozycje kandydatury na prezesa zarządu nc+, bo patrząc na Twoje wpisy można wysnuć wniosek,  że Pani Sadowska kompletnie nie radzi sobie w swojej roli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Testy bo napisali że kanały startują JUTRO.......

Kanały wystartowały już 11 lipca. Jutro będą transmisje w pełnej krasie, bo startuje nowy sezon. Ot taka różnica.

 

5 godzin temu, Solderowy123 napisał:

U mnie kanały również "świecą". Tylko  te ID jest dziwnie zapisane: "Canal  +  Sport 3" - to takie... nieestetyczne.

Wiedziałem, że coś schrzanią przy tak prostej rzeczy. Wystarczyło, aby załączyli gotowe IP z transpondera.

 

Nie wspomnę o tym jak przez wiele lat VIVA miała ID jako VIVA polska.

 

4 godziny temu, _Artek_ napisał:

OK ale za 2 miesiące rusza Mycanal więc ja się wstrzymam....... Co nie zmienia faktu że po przygodzie z psp dobrze że w ogóle można aktywować bez umowy....:P

Nikt nie mówił nic o wrześniowym starcie. Jedynie mowa była o jesieni, a jeszcze ogólniej – drugiej połowie tego roku.

 

3 godziny temu, jeneka napisał:

Nie dobijaj mnie??, żadna wiekopomna chwila, żadna rewelacja to tylko 2 kanały i to tylko polska piłka i nic więcej nie znaczące, daaaaaaleko do oferty filmowej dla CP  i zapomnij.

Bez względu na to czy to są kanały dedykowane tylko Ekstraklasie (obecnie) i zostały uruchomione głównie pod monetyzację kosztów praw (czy to przez sprzedaż dwóch kanałów bez całego pakietu CANAL+), to mimo wszystko pojawienie się jakichkolwiek kanałów spod znaku CANAL+ u bezpośredniego konkurenta to w zasadzie wydarzenie historyczne dla tej telewizji, platformy oraz samego polskiego rynku.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...