Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakich kanałów oczekujemy?

Co by Cyfra nie dołożyła, to bleeee, a co inni to super. Bez przesady.

 

Aaaaaaa, kiedyś zwariuję :wink:

 

Kolego siedzisz na tym forum tyle czasu i się pytasz :shock: ?

Paczka MTV (nie będę wymieniał po raz setny), Sci-Fi Channel, 13th Street, National Geographic Wild, czy choćby TVP Sport, NASN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy tylko muzyke byscie chceli...

Niby w ofertach platform jest mało kanałów z muzyką,

ale maci e tez sporo kanałów FTA, a jak chcecie jeszcze więcej to ustawcie sobie zeza to będziecie mieli jeszcze więcej...

Pozostałe kanały MTV czy MCM nie pokazuja nic innego jak inne kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i Jovik płacilibyśmy :)

Ja też.

 

Ale tak na poważnie, to nie wydaje mi się aby była to opcja dodatkowa (mam na myśli w tej chwili dołączenie takich kanałów jak MTV Hits, MTV Dance, MTV Music i MTV Base). A jeśli nawet, to każdy by sobie wybrał czy chce płacić, czy nie. Ot, zamiast AXN Pack wezmę sobie MTV Pack.

 

Ja mam o tyle dobrze, że w Prestiżu i tak byłyby bez dodatkowych opłat i tak (chyba nie podnieśliby ceny za Prestiż? :?:?: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy tylko muzyke byscie chceli...

Niby w ofertach platform jest mało kanałów z muzyką,

ale maci e tez sporo kanałów FTA, a jak chcecie jeszcze więcej to ustawcie sobie zeza to będziecie mieli jeszcze więcej...

Pozostałe kanały MTV czy MCM nie pokazuja nic innego jak inne kanały

Ja mam obie satelity i szczerze mowiac jest raptem kilka kanalow,ktore nadaja sie do ogladania/sluchania.Albo obraz,albo dzwiek jest do d... na wiekszosci,prawie polowe z tego stanowia wlasnie te MTV,na ktorych nic nie ma.Najczesciej ogladam NRJ12 i Hits,RU tv,Europe1,Deluxe Music i imusic tv,oraz rzadko :roll: ale bywa Hit24.Reszta dla mnie nie nadaje sie z roznych wzgledow do obserwacji.Gdybym mial dekoder od Cyfry zaplacilbym nawet ze 2 zlote,zeby tylko wywalili mi wszelkie MTV z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby dlatego, że chyba bardziej prawdopodobne jest dołączenie innych kanałów z pod znaku MTV, posiadając już w swojej ofercie kilka. W przypadku na przykład MCM trzeba byłoby podpisywać nowe umowy, zaczynać wszystko od podstaw, a z Viacom'em może to tylko kwestia podpisania aneksu i sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A&G często podpisują nowe umowy, więc kolejna do nie problem, podpis machnąć :lol: a tak na serio to jest tylko kwestia tego czy chcą, bo narazie to coś nie bardzo, przecież na początek mogliby dać takie kanały jak wypisał @Jovik czyli MTV Music i VH-1 Classic.

 

O! o TMF zapomniałem, też dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała paczka Canal+ z tp2 jest dublowana z tp116 który należy do TPS. (http://www.lyngsat.com/packages/tps.htm). Możliwe, że CanalSat/TPS udostępni pięć miejsc z tp2 dla Cyfry+ i znajdą się tam Movies 24 z czterema niewiadomymi. Jeśli tak wyjdzie to "niezły kanał" może pojawić się 12 grudnia, czyli wtedy co Movies24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...