Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majk masz sporo racji ale co nam zostało trzeba się trochę pocieszyć , mieć trochę nadzieji itp. A co do kanałów to zapomnieliście - cyfra chyba też :lol2: , że otrzymała już koncesję na kanał Dom i ogród-ciekawe kiedy go dołączy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafiX wielkie DZIEKi za poparcie. Czytam dużo bo chcę się czegoś dowiedzieć. Mało piszę bo nie mam nic ciekawego do przekazania, ale drażni mnie jak tu wchodzę i czytam wciąż to samo. Jeszcze raz dzięki i przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport HD ma nadawac od maja 2008.

Jak juz wczesniej wspomnialem po ostatniej aktualce na liscie kanalow Cyfry+ zostala luka miedzy Eurosport i Eurosport 2.

Czyzby Eurosport HD załata ta dziurke?

Bardzo prawdopodobne. Ale pewnie bedzie kosztowac nastepne 6zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport HD ma nadawac od maja 2008.
W ramach uzupełnienia... Eurosport HD ma ruszyć najprawdopodobniej 25 maja 2008 roku. Kanał będzie dostępny w Skandynawii i w państwach Europy Południowej (brak konkretów). Informacja pochodzi z niemieckiego serwisu satnews.de :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty i niezawodny sposób na miejsce na satelicie: nie dublować kanałów!

 

Też mi trudność, ale widać dla nich to jest chyba awykonalne.

 

No, odszedłem lekko od tematu nowych kanałów, choć po części to co napisałem łączy się z nowymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany! Nie wierzę w to co czytam! Jeżeli wprowadzą to w czyn, to "niebo w gębie" jak to mówią szpece od jedzenia. Niczego więcej nie pragnę (no może jeszcze tylko ten Travel Channel :? ) i jestem happy! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może wie, np. pracownik Cyfry+ :wink: czy będą może wkrótce kanały BBC Knowledge i BBC Entertainment w ofercie Cyfry? Za te kanały oddałbym wiele innych w tym FoxLife, Movies 24, Hallmark, nie mówiąc o Puls i Trwam, które wykasowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, te kanały nie wejdą w skład oferty Cyfry+ dopóki Cyfrowy Polsat będzie je miał na wyłączność w swojej platformie.

 

PS. Trwam jest nadawany z innego satelity i za ten kanał nie płacisz :P Jeszcze bym coś dopisał na temat innych kanałów, ale się powstrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...