Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2 dyski, jeden WD 500GB drugi Goodram 320GB. Żaden nie ma własnego zasilania ale teraz to jest naganne. Właśnie nagrałem program i dekoder już trzeci raz z rzędu się zawiesił. Wcześniej na starym sofcie nigdy 3raz pod rząd! Na jednym dekoderze działa przewianie ale się dekoder zawiesza. Na drugim przewijanie działa słabo, ale się nie zawiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Ok, ok. Wszyscy tutaj mówią o nagrywaniu na dyski, ale miało być jakieś nagrywanie w chmurze. Co się z tym stało?

 

I druga sprawa. Jeśli Jambox tak reklamuje na swojej stronie internetowej i w punktach sprzedaży Jambox online, to czy IPS ma prawo decydować o udostępnieniu usługi i czy nie warto by na to złożyć skargi do UKE?

 

Albo włóżcie tą usługę między bajki albo zacznijcie działać i przynajmniej usuńcie plakaty z punktów sprzedaży, gdzie usługa nie działa, bo to mi na kilometr śmierdzi wprowadzaniem w błąd konsumenta.

Edytowane przez emilanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Odpowiem pytaniem na pytanie: A po  :censored:  wywieszać reklamy w punktach sprzedaży, skoro usługa nie działa odkąd niby zaczęła działać w wersji testowej, czyli przynajmniej od roku?

 

Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby poważnie traktujące klientów firmy jak Netia, Polsat Cyfrowy, NC+, Orange reklamowały jakąś usługę w punktach sprzedaży, a potem pisały, że to zależy u kogo podpiszesz umowę, bo u tego sprzedawcy to będzie działać a u innego sprzedawcy już nie.

 

A jeśli nie macie wpływu na to u którego operatora działa a u którego nie działa, to miejcie chociaż wpływ na przekaz informacji, bo wkurza mnie jak przechodzę obok Marsoftu w Świdniku i widzę od roku czasu reklamę w oknie Jambox online, a jak nie działało tak nie działa.

Edytowane przez emilanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Ja mówię o zielonym a tu o czerwonym. Życzę powodzenia w kreowaniu marki.

 

Nikogo do niczego nie można zmusić, ale nie wiem jaki jest problem w zrobieniu materiałów reklamowych, gdzie nie ma mowy o jamboxie online. No chyba, że każdy sprzedawca sam sobie je drukuje i może na to też nie macie wpływu, kto jak reklamuje wasze usługi....

Edytowane przez emilanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie stała się dziś dziwna rzecz. Używam Mag 250 i miałem już oprogramowanie zaktualizowane do najnowszego. Dziś po przyjściu z pracy włączyłem dekoder, chwilę oglądałem a potem się wyłączył i pojawił się napis aktualizacja oprogramowania po ponownym uruchomieniu się zdziwiłem bo mam stary soft. O co tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz podłączone ? dysk czy pendrive ? jeśli dysk to ma on własne zasilanie ?

 

Jeśli pytanie było do mnie, to odpowiedź brzmi: mam podłączonego pendrive'a (a nawet dwa, używam na zmianę).

A przy okazji ponawiam moje pytanie do Ciebie (bo chyba gdzieś zaginęło w burzy wypowiedzi): czy w ostatecznym Jambox Online będą te same kanały, które były w wersji testowej czy jakieś inne? Jakość taka sama czy lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem tylko canal + z jamboxa niedawno nowy operator załorzył sieć światłowodową i proponuje usługi telewizji. Chciałbym się doweidzieć czy jak posiadam światłowód to czy mogę sobie wykłupić tylko jeden pakiet taki jak canal + no i czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są opłaty za dekoder bo nie moge nigdzie znaleść. Chciałbym coś z dyskiem tylko nie wiem czy taki dekoder się wypożycza czy jak to jest ? No i czy przy ewentualnym zakupie tylko jednego pakietu który mnie interesuje będę miał dostęp do kanałów z telewizji naziemnej tzn TVP 1, 2 itp.

Proszę o rozjaśnienie na jakiej zasadzie to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym pakietem jest Wielotematyczny HD, który musisz mieć chyba, że twój operator ma inaczej. Opłaty za dekoder ustala sobie twoj ISP, u mnie za MAG250HD płaci się 49zł na początku umowy i potem już nic, dekoder jest własnością operatora. Posiada on nagrywanie na USB. Podstawą jest pakiet Wielotematyczny, w Mini HD nie możesz wykupić dodatkowych pakietów.

Ja polecam Jamboxa bo to świetna bezawaryjna telewizja z najlepszą jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...