Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem!

Dzwoniłem, nie ma światłowodu, nie wiedzą kiedy zrobią!

Dla mnie tylko nie będą ciągli!

Jakieś argumenty do użycia?

 

Multimedia u mnie udostępnia "wybrakowaną ofertę"!

Chętnie bym zmienił, ale jak widać chyba nie ma szans!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć 1 + 3.

Ciekawe, będę musiał chyba powiedzieć mojemu isp (na razie mam tylko Internet) żeby doczytał informacje o tym co sprzedaje Bo już kilka razy pytałem i cały czas odpowiedź że tylko na 2 telewizory. Będę w następnym tygodniu u niego bo kończy się umowa na neta to go skieruje może na właściwą drogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, będę musiał chyba powiedzieć mojemu isp (na razie mam tylko Internet) żeby doczytał informacje o tym co sprzedaje Bo już kilka razy pytałem i cały czas odpowiedź że tylko na 2 telewizory. Będę w następnym tygodniu u niego bo kończy się umowa na neta to go skieruje może na właściwą drogę.

Wszystko zalezy czy to ma pojsc przez skretke czy swiatlowod, dochodzi tez kwestia routera. Telewizja potrafi wysycic 100mbit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie, dzisiaj wszedłem na dekoderze w tv panel i zobaczyłem, że mam w usługach "promocja pakiet filmbox 24M. Wiem, że dla nowy i przedłużających jest ten pakiet w prezencie. Ja mam umowę około pół roku wiec mnie sie to nie tyczy. Może każdy jednak to dostał czy ja musiałem przed przypadek wykupić ? Czekam na szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem pole dancing (taniec na rurze) w 3D na (nowym?) kanale 13.tv

 

kanały Jambox 371 i 372 wersje odpowiednio HD oraz 3D

 

czyżby jakiś nowy kanał tv w ofercie? na wykazie na jambox.pl nie ma słowa o 13...

 

więcej info na:

https://satkurier.pl/news/115334/13tv-nowy-kanal-na-polskim-rynku-w-hd-i-3d.html

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Viasat oraz nSport HD będą dostępne w pakiecie Wielotematycznym HD od 1 stycznia 2016. Kanały Viasat HD w pakiecie Wielotematycznym Super HD będą dostępne od 1 stycznia 2016. Kanały 13.tv HD/3D i Music Box HD będą uruchomione wkrótce.

 

info ze strony:

http://www.jambox.pl/promocja-zimowa-2015-2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Ciekawi mnie dlaczego Polsat Play jest w pakiecie więcej sportu zamiast np. więcej luzu. Programy na Polsat play niewiele mają wspólnego ze sportem. Równie dobrze można by go wsadzić w pakiet więcej nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt bez przycięć i wieszających się dekoderów :)

 

No, w święta się udało... ale tylko dlatego, że prawie nie oglądałem tv :mrgreen:

Zastanawiam się nad jedną rzeczą - co takiego trudnego jest w prawidłowym zaimplementowaniu przewijania nagrań, że nie da się tego zrobić na tych dekoderach? Dzisiaj właśnie oglądałem nagrany film, po czym chciałem cofnąć go o minutę (po 1h 27 minutach odtwarzania), natomiast okazało się, że cofnęło się o 5 minut... Nic to, pomyślałem, czasem tak się zdarza, spróbuję w takim razie do przodu, znów do tyłu, jakoś to będzie... Niestety, nie zatrzymałem się w porę i cofnąłem się o 30 minut (do 54 minuty nagrania)... I okazało się, że od tego momentu nie da się już w żaden sposób przewinąć tego nagrania do przodu... Od około 50 minuty da radę przesuwać do przodu już tylko o 15-20 sekund (tak tak, tym przyciskiem co zazwyczaj przesuwa o 3-5 minut), a od 55 minuty nie da się przesunąć do przodu wcale... Co jest grane? Ja naprawdę mogę zrozumieć, że czasem coś się zawiesi itp. ale żeby przewijanie działało tak randomowo (raz do przodu, raz do tyłu, raz o 5 minut, raz o 10 sekund) jak na tych MAGach? No ludzie, przecież tak się niczego nie da oglądać... Naprawdę nie da się z tym nic zrobić? Przecież to z****** przewijanie powinno być naprawione w pierwszej kolejności. Z przewijaniem to sobie radzą nawet chińskie szmelce za 20 dolarów z Chin, ale MAG nie daje rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...