Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

okres bezpłatnego streamu pakietu Eleven się skończył

pakiet Sport na stronie player.pl wraz z kanałami Eleven został wyceniony na 11 zł za 30 dni (bez zobowiązań)

 

Pakiet Sport w Netii to 15 zł, a wystarczy wziąć podstawę za 15 zł plus dodatkowy dowolny pakiet za 5 zł (czyli za 35 złotych można już mieć Eleven

w skład pakietu Sport w Netia wchodzą:

Polsat Sport HD

Polsat Sport Extra HD

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

TVP Sport HD

ELEVEN HD

ELEVEN SPORTS HD

TVN Turbo HD

Discovery Turbo Extra HD

Family Sport HD

Fight Club HD

Sport Club

Polsat Play

Orange Sport

Extreme Sports Channel

Viasat Explore

 

oferta sportowa u konkurencji zdecydowanie lepsza...

 

@pab_lo

czy jest jakaś szansa na zmiany w tym zakresie i włączenie Eleven w ciągu najbliższych dni?

bo nie wiem czy mam się wstrzymywać z abonamentem na Player.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz juz swoje odczekalem, daje Wam czas do konca miesiaca. Nie jest to zadne szantazowanie bo wiadomo, jeden klient roznicy wielkiej nie zrobi - jednak dla wielkiego fana Juventusu brak mozliwosci ogladania swojej druzyny w normalnych warunkach jest niedopuszczalny. Zreszta czas owych "negocjacji" jest dla mnie rozczarowujacy. Gdybyscie chcieli to pewnie sprawa bylaby juz dawno zalatwiona - jednak jak widac nie zalezy Wam az tak bardzo. Szkoda, traci na tym klient. Pomijam juz fakt braku odpowiedzi na moj kontakt na stronie - nie jest to zbyt profesjonalne.

 

Soft HD w tym przypadku to dla mnie naprawde pomijalna kwestia a widze, ze tutaj dla wielu to glowny temat dyskusji, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz, że Soft w HD nie jest już potrzebny to jesteś w błędzie. Wszystko na starym sofcie działa okropnie, nagrywanie to tylko wyłącznie katorga i loteria, raz się nagra, raz nie. Nie da się przewijać NORMALNIE materiału.

Na nowym sofcie tych rzeczy nie ma. Dodatkowo gdy mam zobaczyć co będzie w telewizji jutro to wolę iść do sklepu po gazetę niż przeszukiwać EPG bo dekoder się zawiesi i trzeba resetować.

 

Też jestem za tym aby kanały Eleven nareszcie wkroczyły do Jamboxa ale najwidoczniej jest jakiś powód. Najwidoczniej Eleven nie zgadza się na pakiet dodatkowy i/lub podał ogromną sumę za te kanały. Przykładowo- zapłacił byś np. 300zł za dostęp do jednego kanału miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej w swiecie jestes z tych osob, ktore jezeli podpisza z kims umowe to beda do upadlego idealizowac firme.
Jedyne co wiemy, to to, ze w przeciwienstwie do czesci konkurencji, jambox nie podpisal umowy z eleven.
Przyklad 300 zl jest po prostu IDIOTYCZNY wiec w zaden sposob bym sie nie zachowal, jakies abstrakcje nam tu przedstawiasz nie wiadomo w jakim celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróćmy do istotniejszych rzeczy :P

Ostatnie kilka dni ze względu na pogodę i wolne od pracy spędziłem przed telewizorem. Wam też tak przycina obraz? Na TNT nie dało się obejrzeć całego filmu (pestka, tylko trzy godziny z reklamami), żeby nie zaliczyło przynajmniej jednej "stopklatki". Mam wrażenie, że na innych kanałach tak samo przycięcia zdarzają się częściej niż kiedyś. Czy na to może mieć wpływ instalacja? Ze względu na to, że panom instalatorom nie chciało się ciągnąć po raz któryś kabla po moim mieszkaniu, zastosowano przejściówkę (gniazdo "IN-OUT") łączącą kabel w moim mieszkaniu z kablem na klatce idącym do skrzynki. A w międzyczasie był remont klatki schodowej i gniazdo wraz z kablami pomalowano farbą na kolor ścian :doh: Zastanawia mnie czy nie zaciekło do środka.

Edytowane przez emilanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz juz swoje odczekalem, daje Wam czas do konca miesiaca. Nie jest to zadne szantazowanie bo wiadomo, jeden klient roznicy wielkiej nie zrobi - jednak dla wielkiego fana Juventusu brak mozliwosci ogladania swojej druzyny w normalnych warunkach jest niedopuszczalny. Zreszta czas owych "negocjacji" jest dla mnie rozczarowujacy. Gdybyscie chcieli to pewnie sprawa bylaby juz dawno zalatwiona - jednak jak widac nie zalezy Wam az tak bardzo. Szkoda, traci na tym klient. Pomijam juz fakt braku odpowiedzi na moj kontakt na stronie - nie jest to zbyt profesjonalne.

 

Soft HD w tym przypadku to dla mnie naprawde pomijalna kwestia a widze, ze tutaj dla wielu to glowny temat dyskusji, dziwne.

 

Wcale to nie jest szantaż.

 

Napisałem już wyżej trwają negocjacje jak się skończą i kiedy nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej było dołączyć Eleven na początku , tak jak to zrobił Elsat gdy umieścił je w swoim pakiecie fioletowym, lub Netia w pakiecie tematycznym.

Z czasem kanały zaczęły drożeć , doszły nowe prawa jak NFL i teraz tak łatwo nie będzie.

 

Od ponad 2 lat nie ma w ofercie wszystkich stacji Universal, i jakoś na dzień dzisiejszy nie zapowiada się powrót tych stacji do oferty, więc na inne stacje tematyczne też zapewne będzie trzeba poczekać.

 

Jestem byłym abonentem usługi Jambox, czekam na zmiany które sprawią że być może znów mnie do siebie przekonają.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny jaką wynegocjował Elsat jest bardzo korzystna, i można powiedzieć że negocjacje mimo że niełatwe zakończyły się udanie.

Fakt jak nie ma danej stacji w ofercie to powodem jest cena za reemisje danej sprofilowanej stacji tematycznej.

 

Mam nadzieję że oferta programowa będzie rozbudowywana , także o usługi multimedialne.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wątku poświęconego kanałowi Eleven - https://forum.satkurier.pl/topic/12021-nc-eleven-i-eleven-sports/page-449

 

(...) Kanały Eleven w Winogradzkiej Telewizji Kablowej. Wszędzie są w pakietach podstawowych (...)

 

Proponuję przenieść dyskusję na temat ELEVEN do tamtego tematu.

 

Miejmy nadzieję, że wkrótce także w Jamboxie się pojawi. Z tego co widać to bardzo łatwo idą im (Eleven Sports Network) negocjacje z bardzo małymi kablówkami, na tych największych (nc+) chcą jak najwięcej zarobić...

 

Żeby ten post mimo wszystko był poświęcony Jamboxowi:

info z Facebooka:

zmiany kanał 238 , CBSEUROPA HD , kanał 213 EXTREME SPORTS HD

 

może ktoś potwierdzić, że te kanały zostały zastąpione wersjami HD?

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W związku z tym że niedługo kończy mi się umowa z nc+ postanowiłem przeanalizować dostępna u mnie od niedawna tv kablową. Dostawca przesłał mi cennik z którego wynika że podobny pakiet jak w nc+ mogę mieć miesięcznie za ponad 210 zł czyli trzykrotnie więcej niż teraz place. Czy cennik u wszystkich dostawców jambox jest stały i taki wysoki?

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ciekawostka, która pewnie nikogo nie zainteresuje :P

W telewizorach Samsung (przynajmniej w moim modelu) pojawiła się, wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania, możliwość obsługi dekodera MAG250 przy pomocy funkcji uniwersalnego pilota. Piloty załączone do dotychczasowych dekoderów leżą w ręku znacznie gorzej niż duży dobrze wyważony pilot od telewizora. Chyba pół roku minęło odkąd zgłosiłem im, że mogliby dołączyć obsługę MAGa do pilota uniwersalnego. Ale widać, że to poważniejsza firma niż Jambox/Marsoft, bo na rozwiązanie problemu z zacinającym się obrazem na MAGu czekam już 9 miesięcy.

Oczywiście nie wiem czy pilot uniwersalny Samsung działa, bo jadę na zastępczej motoroli, bo Marsoft liczy chyba na to, że zmiana softu na HD zlikwiduje w MAGu zacinanie się obrazu. Jeśli to nie pomoże i nie będę miał dekodera z funkcją nagrywania to urwę komuś klejnoty i zaniosę do rzecznika praw konsumenta na znak, że zawarłem przedsądową ugodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ciekawostka, która pewnie nikogo nie zainteresuje

W telewizorach Samsung (przynajmniej w moim modelu) pojawiła się, wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania, możliwość obsługi dekodera MAG250 przy pomocy funkcji uniwersalnego pilota. Piloty załączone do dotychczasowych dekoderów leżą w ręku znacznie gorzej niż duży dobrze wyważony pilot od telewizora. Chyba pół roku minęło odkąd zgłosiłem im, że mogliby dołączyć obsługę MAGa do pilota uniwersalnego. Ale widać, że to poważniejsza firma niż Jambox/Marsoft, bo na rozwiązanie problemu z zacinającym się obrazem na MAGu czekam już 9 miesięcy.

Oczywiście nie wiem czy pilot uniwersalny Samsung działa, bo jadę na zastępczej motoroli, bo Marsoft liczy chyba na to, że zmiana softu na HD zlikwiduje w MAGu zacinanie się obrazu. Jeśli to nie pomoże i nie będę miał dekodera z funkcją nagrywania to urwę komuś klejnoty i zaniosę do rzecznika praw konsumenta na znak, że zawarłem przedsądową ugodę.

który model telewizora Samsung posiadasz? Ja próbowalem to skonfigurować na swoim, ale MAG250 nie było na liście...

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...