Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak, nie wyobrażam sobie sytuacji aby dodając 2 kanały miałbym dostać podwyżkę abonamentu.

Ciekawe, że żaden duży operator (nc+ musiał dodać) na razie tych kanałów nie dodał.

Hm, a jaki to jest duży operator?

nc+ ma (tu się zgodzę, że oni akurat Eleveny musieli dodać, bo stracili mnóstwo praw), INEA ma, Netia ma - to nie są duzi operatorzy?

Ponadto może to akurat taki zbieg okoliczności, że mieszkam pod Poznaniem i w Poznaniu większość operatorów Eleveny już ma - INEA, WTvK (na Winogradach), East&West...

W ogóle to WTvK ma świetnie dobrane pakiety - w pakiecie Sportowym HD (płatnym całe 12 złotych!) są: Eleven Sports HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, nSport+ HD, Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD a do tego jeszcze TVP Sport HD. W Jamboxie podobny pakiet jest za 8 złotych, ale nie ma tam ani Eleven, ani Polsatu Sport HD (który jest dopiero w pakiecie Wielotematycznym Super HD), a do niedawna również w Wielotematycznym HD nie było nSport+ (to zmieniło się dopiero w tym roku). A, no i pakiet Canal+ też jest tańszy niż w Jamboxie.

 

A odnośnie potencjalnej dodatkowej odpłatności - przy tak niekorzystnie rozłożonych kanałach sportowych (aby mieć wszystko trzeba by było wykupić Wielotematyczny Super HD + Więcej Sportu - jaki to jest koszt to niech sobie sam odpowie w porównaniu do np. takiej WTvK) to zalatuje trochę żartem, żeby mówić o tym, że Jambox troszczy się o to, żeby klient nie musiał nic dopłacać z własnej kieszeni. Ja bym wolał dopłacić, ale mieć w końcu jakąkolwiek szansę oglądania Eleven w rozsądnej jakości - bo jak na razie jedyną alternatywą byłoby płacenie ok. 15 zł za słabiutką jakość na player.pl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym sobie tego życzył, ale niestety - nie byłbym tego taki pewien. Rozmowy trwają od pół roku, a dla klientów nic z tego nie wynika.

 

Swoją drogą jeśli chodzi o tych "dużych dostawców", to lista się uszczupla :P

Multimedia wyleciała z powyższej listy, a UPC - no wolne żarty... mówimy o tym operatorze, który w końcu w zeszłym roku we wrześniu dodał w końcu nSport??? No fakt, jest się na kim wzorować :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, nie wyobrażam sobie sytuacji aby dodając 2 kanały miałbym dostać podwyżkę abonamentu.

Ciekawe, że żaden duży operator (nc+ musiał dodać) na razie tych kanałów nie dodał.

Ja nie wyobrazam sobie Waszego toku rozumowania. Wprowadzcie ten kanal do oferty w platnym pakiecie, bede pierwszsy ktory go kupi. Bez znaczenia dla mnie czy bedzie to 10 czy 20 zl ale dajcie nam taka MOZLIWOSC.

Aktualnie place 15 zl miesiecznie za pakiet na player.pl a moglbym zaplacic Wam. Dlaczego nie chcecie udostepnic mi uslugi i zarobic ode mnie kase?

 

Nie uwierze, ze te 15 zl nie starczyloby na te dwa kanaly i jeszcze cos zostaloby w Waszej kieszeni.

Edytowane przez juventinio89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Ogłaszam wszem i wobec, że po pół roku skakania/zacinania obrazu oraz dźwięku i kolejnego pół roku bez większych problemów, ale za to z telewizją odbieraną na dekoderze bez możliwości nagrywania, w końcu mam Jamboxa działającego jak chciałem. Na magu250 na nowym oprogramowaniu. Macie farta, że zawarłem umowę na dwa lata, bo gdyby nie to, to już bym był dawno po wypowiedzeniu umowy :P

Edytowane przez emilanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Czy komunikat o odłączeniu dysku (pendrive) podczas nagrywania na Magu250 to standard? Dodatkowo twierdzi, że nie ma miejsca na pendrive, jak miejsce jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pab_lo

 

od 1.5 miesiąca mam jambox - mag250

 

jakość obrazu na plaźmie jest znacznie lepsza niż w Polsacie na Sagemie i bywa lepszy od NC+ (dekoder z dyskiem)

 

lista kanałów i konfiguracja jest ok

 

 

mam natomiast problem bo 1 / 2 razy dziennie na chwilę zatrzymuje się obraz i dźwięk.

 

Czasami mam też "metaliczny" dźwięk (raz na dwa dni) po przełączeniu na dowolny kanał. Trzeba ponowić przełączenie i problem znika. Audio realizuję - kabel HDMI do Viery a z niej analogowo L i R do wzmacniacza NAD (kable są wysokiej jakości).

 

Aktualnie jestem przed podpisaniem umowy i ciekawi mnie jak działa Arris 1113 HD, czy ma już nowy soft?

Na ile Arris 1113 HD może rozwiązać problem z zawieszaniem obrazu i dźwięku?

 

Ciekawi mnie też ta opcja - oglądaj od początku.

Nigdy jej nie widziałem bo jako nowy użytkownik mam nowy soft.

Czy wróci?

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyobrazam sobie Waszego toku rozumowania. Wprowadzcie ten kanal do oferty w platnym pakiecie, bede pierwszsy ktory go kupi. Bez znaczenia dla mnie czy bedzie to 10 czy 20 zl ale dajcie nam taka MOZLIWOSC.

Aktualnie place 15 zl miesiecznie za pakiet na player.pl a moglbym zaplacic Wam. Dlaczego nie chcecie udostepnic mi uslugi i zarobic ode mnie kase?

 

Nie uwierze, ze te 15 zl nie starczyloby na te dwa kanaly i jeszcze cos zostaloby w Waszej kieszeni.

Skoro nie wierzysz to po co dyskutować.

 

Zrozumcie jedno, jeśli dałoby się tak zrobić aby to był pakiet dodatkowy to by był już dawno.

Są pewne warunki, które stawia nadawca ale to nie jest miejsce na omawianie tego.

 

 

@nerka

Motorole i Arrisy nie mają obecnie nowego softu. Jest szansa, że w I lub II kwartale będą juz po upgradzie.

Co do zatrzymywanie obrazu to zależy czy to się dzieje codziennie czy w tym czasie coś było robione na sieci itd, itp.

Podeślij mi maca STB na PW to zobaczę co się dzieje.

Edytowane przez pa_blo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Kolejna "ciekawostka" w temacie nagrywania. Ostatnio podczas korzystania z funkcji time shift, w pewnym momencie odtwarzania obraz zamarzał, a dźwięk szedł dalej. Całość przesunięcia w czasie miała kilkanaście minut. Przeskok do przodu dawał pozytywny efekt na minutę, może dwie odtwarzania, a potem znowu obraz zatrzymywał się a dźwięk szedł swoją drogą. Ktoś może miał takie cuda wianki, bo nie wiem czy szukać winy w dysku czy w superMAGu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam od grudnia Jambox 3xMAG250 multiroom w domu jednorodzinnym .Niestety telewizory , które mam nie posiadają "bajerów" (smartTV,android itp.)

i naprawdę nie wygodne jest ciągłe podpinanie laptopa raz tu ,raz tam w celach multimedialnych :)

 

Rozumiem,że forum również obserwują administratorzy SGT

Pytanie czy SGT przewiduje wprowadzenie zmian w sofcie dotyczących pracy MAG250 :

1.Multiroom gdzie będzie możliwość odtwarzania z serwera własnej domowej sieci filmów.(nie chodzi o udostępnianie po za własne gospodarstwo domowe)

2.Możliwość odtwarzania filmów z pendriva innych niż tylko nagrane przez MAG

3.Wprowadzenie przeglądarki internetowej.

4.Zostałem skazany tylko na jedynie słuszne filmy z youtube?

 

160pln miesięcznie to nie jest mała kasa.Mam nadzieję,że coś Państwo zrobicie w tym kierunku i po 24 m-c nie będę musiał wracać do platformy,którą opuściłem.(instalacja satelitarna pozostała :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam od grudnia Jambox 3xMAG250 multiroom w domu jednorodzinnym .Niestety telewizory , które mam nie posiadają "bajerów" (smartTV,android itp.)

i naprawdę nie wygodne jest ciągłe podpinanie laptopa raz tu ,raz tam w celach multimedialnych :)

 

Rozumiem,że forum również obserwują administratorzy SGT

Pytanie czy SGT przewiduje wprowadzenie zmian w sofcie dotyczących pracy MAG250 :

1.Multiroom gdzie będzie możliwość odtwarzania z serwera własnej domowej sieci filmów.(nie chodzi o udostępnianie po za własne gospodarstwo domowe)

2.Możliwość odtwarzania filmów z pendriva innych niż tylko nagrane przez MAG

3.Wprowadzenie przeglądarki internetowej.

4.Zostałem skazany tylko na jedynie słuszne filmy z youtube?

 

160pln miesięcznie to nie jest mała kasa.Mam nadzieję,że coś Państwo zrobicie w tym kierunku i po 24 m-c nie będę musiał wracać do platformy,którą opuściłem.(instalacja satelitarna pozostała :))

 

Pozdrawiam

 

 Witam jak wszyscy wiemy dekoder MAX 250 jest przystosowany do znacznie lepszego oprogramowanie jakie nam oferuje operator JAM BOX

Przyczyna jest prosta,jest wiele serwerów które oferują programy TV za darmo. Przeglądarka czy nawet system android odebrany przez dekoder nie sensy dla operatora z powodu braku oglądalności płatnej TV

Edytowane przez ryszard025
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Posiadam od grudnia Jambox 3xMAG250 multiroom w domu jednorodzinnym .Niestety telewizory , które mam nie posiadają "bajerów" (smartTV,android itp.)

i naprawdę nie wygodne jest ciągłe podpinanie laptopa raz tu ,raz tam w celach multimedialnych :)

 

Rozumiem,że forum również obserwują administratorzy SGT

Pytanie czy SGT przewiduje wprowadzenie zmian w sofcie dotyczących pracy MAG250 :

1.Multiroom gdzie będzie możliwość odtwarzania z serwera własnej domowej sieci filmów.(nie chodzi o udostępnianie po za własne gospodarstwo domowe)

2.Możliwość odtwarzania filmów z pendriva innych niż tylko nagrane przez MAG

3.Wprowadzenie przeglądarki internetowej.

4.Zostałem skazany tylko na jedynie słuszne filmy z youtube?

 

160pln miesięcznie to nie jest mała kasa.Mam nadzieję,że coś Państwo zrobicie w tym kierunku i po 24 m-c nie będę musiał wracać do platformy,którą opuściłem.(instalacja satelitarna pozostała :))

 

Pozdrawiam

 

 Witam jak wszyscy wiemy dekoder MAX 250 jest przystosowany do znacznie lepszego oprogramowanie jakie nam oferuje operator JAM BOX

Przyczyna jest prosta,jest wiele serwerów które oferują programy TV za darmo. Przeglądarka czy nawet system android odebrany przez dekoder nie sensy dla operatora z powodu braku oglądalności płatnej TV

 

Tu nie chodzi o darmową telewizję lecz o większą uniwersalność samej sieci multiroom. Mając 3 dekodery zmuszony jestem do żonglowania laptopem,dyskami,pendrakami,żeby zobacz film,zdjęcia czy cokolwiek na innym TV.Nawet przy 100 programach nie ma czasem nic obejrzenia i wtedy zostaje własny serwer ,internet czy inny serwis - jednak lepiej się to ogląda na TV niż laptopie.Nie lubię mieć kilku pudełek pod tv i każde do czegoś innego.

A darmowa tv jest jaka jest miałem na nbox iptv i wiecznie jakaś wtyczka nie działa a to linki nieaktualne i aktualizuj i znowu coś nie gra itp. Jak ktoś ma na to czas to proszę - tu płacę i wiem,że mam jakość i serwis jak do tej pory bez problemów , tylko więcej "multimedialności" w urządzeniu.Może nie wszystkim to potrzebne ale dla mnie jest to ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Tu nie chodzi o darmową telewizję lecz o większą uniwersalność samej sieci multiroom. Mając 3 dekodery zmuszony jestem do żonglowania laptopem,dyskami,pendrakami,żeby zobacz film,zdjęcia czy cokolwiek na innym TV.Nawet przy 100 programach nie ma czasem nic obejrzenia i wtedy zostaje własny serwer ,internet czy inny serwis - jednak lepiej się to ogląda na TV niż laptopie.Nie lubię mieć kilku pudełek pod tv i każde do czegoś innego.

A darmowa tv jest jaka jest miałem na nbox iptv i wiecznie jakaś wtyczka nie działa a to linki nieaktualne i aktualizuj i znowu coś nie gra itp. Jak ktoś ma na to czas to proszę - tu płacę i wiem,że mam jakość i serwis jak do tej pory bez problemów , tylko więcej "multimedialności" w urządzeniu.Może nie wszystkim to potrzebne ale dla mnie jest to ważne.

Dla multimedialności polecam zakup jakiegoś smart TV Samsunga. You Tube działa tak jak powinno. TVN player też z full darmowych programów i filmów. Na ipli też pooglądasz to i tamto, jedno za darmo, drugie za opłatą. TVP vod też z dużą ilością treści. Jak ci się będzie nudzić to pograsz w jakieś gierki pilotem albo odpalisz sobie przeglądarkę internetową i pooglądasz filmy z niektórych serwisów, bo niestety nie każdy internetowy flash player działa. Jak będziesz chciał to przez wifi sobie wyświetlisz film z laptopa na telewizorze, a zdjęcia przez ekran cast z tableta albo z dropboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla multimedialności polecam zakup jakiegoś smart TV Samsunga. You Tube działa tak jak powinno. TVN player też z full darmowych programów i filmów. Na ipli też pooglądasz to i tamto, jedno za darmo, drugie za opłatą. TVP vod też z dużą ilością treści. Jak ci się będzie nudzić to pograsz w jakieś gierki pilotem albo odpalisz sobie przeglądarkę internetową i pooglądasz filmy z niektórych serwisów, bo niestety nie każdy internetowy flash player działa. Jak będziesz chciał to przez wifi sobie wyświetlisz film z laptopa na telewizorze, a zdjęcia przez ekran cast z tableta albo z dropboxa.

OK to do każdego dekodera za 200pln dokupię sobie po telewizorze za 3000pln ? Bez sensu.

Może lepiej wykupić dekodery na własność wgrać oprogramowanie z infomira IP zostanie MAC też tylko czy operator zgodzi się na świadczenie usługi.

Chciałbym aby do pytania 1,2,3,4,w poście #668 odniósł się admin lub osoba kompetentna z SGT.

 

Dalsze ciągnięcie tematu w innym celu nie ma sensu - dla darmowej tv i tego czego bym oczekiwał wystarczy Raspberry Pi tylko po co znowu dodatkowe urządzenia jak MAG też to potrafi.

Podrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...