Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, Mam zainstalowaną aplikację TV SMART GO  na telefonie z systemem IOS. Jak włączam kanały POLSAT SPORT FIGHT lub POLSAT SPORT NEWS to nie ma ani obrazu ani dźwięku inne kanały działają bez zarzutu. Usunąłem i pobrałem ponownie aplikację  ale to nic nie pomaga. Dodam że jak loguje się do TV SMART GO  poprzez przeglądarkę internetową to kanały działają super. Wy też macie podobnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Vectra sukcesywnie ściana bitrate na kanałach online. Po zwiększeniu bitrate na kanale Stars.TV od kilku dni znowu jest to 6500. Nie jest tragicznie ale widać że jest gorzej. Ale oczywiście twierdzą że chcą się wyróżniać jakością tv online. No to równają w dół. Wiadomo, że to biznes i trzeba "ciąć" co się da ale żeby chociaż nie opowiadali takich koszałów że zależy im na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Od pewnego czasu podnoszą z 25 klatek na 50 co wiąże się ze zmianą bitrate w dół do 6,5 Mbps, czyli poniżej usługi konkurencyjnej UPC TV Go. Z kolei Polsat jest w SD choć ponoć nie u wszystkich.

A czy możesz wrzucić taki obrazek z UPC dla tego kanału?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic z tego nie wynika skoro widać, że Vectra ma 6,5 Mbps, a UPC 7 Mbps. W obydwu przypadkach 1080p z 50 FPS. A ocena klatki ze STARS.TV gdzie niektóre klipy wyglądają jak 240p to już w ogóle kosmos.  Faktem jest, że Vectra obniżyła bitrate o 1,5 Mbps na kanałach, które zyskały 50 FPS. Te, które zachowały 25 FPS nadal mają 8 Mbps bitrate.

 

25 FPS, 8 Mbps.

vectra-bitrate2.jpg

           

50 FPS, 6,5 Mbps.

vectra-bitrate3.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Polsat jest w SD choć ponoć nie u wszystkich

U mnie na wszystkich urządzeniach z Androidem Polsat i TV4 jest w 576p. Nie mam face'a i nie zainterweniuję, a abonenci Vectry i tak nie widzą różnicy. Dramat, podwyżki inflacyjne i robienie ludzi w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SHY-BUS napisał(a):

U mnie na wszystkich urządzeniach z Androidem Polsat i TV4 jest w 576p. Nie mam face'a i nie zainterweniuję, a abonenci Vectry i tak nie widzą różnicy. Dramat, podwyżki inflacyjne i robienie ludzi w balona.

W przypadku Polsat i TV4 to może być błąd, natomiast obniżenie bitrate wydaje się być raczej celowe.

 

Polsat.

PolsatHD.jpg

 

TV4.

TV4.jpg

 

1 godzinę temu, Rafiusz napisał(a):

Nie chcesz zapisać się do grupy vectry na facebooku? Zawsze to jeden głos więcej żeby ludzie z Vectry się opamiętali.

Ależ oni wiedzą doskonale co robią i dlaczego więc nie wymagają uświadamiania. Natomiast jest sens tam informować o błędach, z pewnością lepsze miejsce niż przypadkowi konsultanci na czacie, czy telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...