Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.04.2022 o 22:11, ynsiwy01 napisał:

Proponuję zgłosić błędy na grupie Vectry na fb. Są tam naprawdę poważne osoby które reagują i wprowadzają proponowane zmiany. Realme stick to nowe urządzenie więc może po prostu są jeszcze problemy z kompatybilnością.

dyskutowalbym. szczególnie dowodzący nią Krzysztof wg własnych sympatii odpowiada i pomaga, bądź nie bądź odsyła do BOK.

A jak się kawa na ławę wykaże jego błąd w komunikacji to kasuje komentarz. Taka dyskusja.

W dniu 9.04.2022 o 01:22, maciekmm napisał:

Napisalem na fb. Zobaczymy czy odpowiedza. Dziwi mnie fakt ze czesc kanalow dziala. Jest obraz oraz dzwiek. Nie mam pojecia dlaczego na jednych jest ok a na drugich sam dzwiek...

 

najczęstszą odpowiedzią jest: zrób reset fabryczny dekodera :) A to taka pomoc, że wszystkie ustawienia nagrania potraci się, kanały ulubione, ustawienia obrazu etc. To nie jest pomoc techniczna, tylko pomoc na odwXl okołotechniczna.

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tok napisał:

dyskutowalbym. szczególnie dowodzący nią Krzysztof wg własnych sympatii odpowiada i pomaga, bądź nie bądź odsyła do BOK.

A jak się kawa na ławę wykaże jego błąd w komunikacji to kasuje komentarz. Taka dyskusja.

Może nie wiedział albo nie chciał ci pomagać zmieniać kanału wifi w routerze, przecież to grupa na fejsie o TV Smart a pomoc techniczną masz przez czat na stronie, formularz, email, telefon i nawet na fejsie w wiadomości prywatnej możesz napisać. Ja tam jestem względnie zadowolony bo piszą o nowościach, czasami dają dostęp do testów aplikacji z nowymi funkcjami a za udział można nawet coś dostać i super że można dopytać o nowe aplikacje czy dostać informację jeżeli coś nie działa. Kilka miesięcy temu jakiś Albert pisał że zrobią aplikację na Amazona i w zeszłym tygodniu Krzysztof pisał że na Amazona wydadzą wkrótce bo już certyfikację przechodzą. Ty natomiast jak widać w innym wątku o vektrze masz jakieś problemy z tą firmą albo piszesz po pijaku swoje żale 🤣 Uważam że każdemu nie dogodzisz a takiej komunikacji z pracownikami ze świecą szukać w innych firmach więc jestem zadowolony z tego co jest 😆 

  

Teraz, Tok napisał:

 

i zatrudniła krasnoludków bezmxxgowych

 

Teraz były problemy z logowaniem w trakcie meczu, napisał że sprawdzą i zaczęło działać. Przypadek?? Nie sądzę 😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - jakieś dwa miesiące temu wypowiedzieliśmy umowę na Vectrę. Sprzęt oddany, konta pokasowane. Ale... TV Smart Go, na jednym telewizorze dalej jest aktywna. Wszystko działa jak powinno. Nawet ostatnio apka się zaktualizowała i wszystko dalej hula ;) Przez www czy apkę na innym TV zalogować się nie da (komunikat że konto nie aktywne)

Ciekawe jak długo będzie działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że Vectra zaczyna iść drogą UPC, wersja przeglądarkowa z lekkiej, zrobiła się nieergonomiczna, myli pakiety, dodaje jakieś dodatkowe cyfry do identyfikatora logowania, przed nim wyskakuje zbędne okno z wyborem pakietu, zniknęła informacja o bitrate, na chwile obecną już wszystkim kanałom, którym dano 50 FPS, obniżono bitrate. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, endriuno1 napisał:

nie mogłem się zalogować nigdzie może tu będzie problem ?

Do https://ebok.vectra.pl/#/login możesz się zalogować? Jeśli tak to spróbuj wejść przez przeglądarkę: https://tvsmart.vectra.pl/

Może przekroczyłeś ilości zmian urządzeń - zobaczysz stosowny komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zuzia napisał:

Tak samo, nawet sprawdziłam w manifeście i jest tyle samo: 

 

Stars daje audio MP2 320kbps w HD i 256Kbps w SD, więc jak podnieśli do HD to powinna być lekka poprawa jakości.

 

21 godzin temu, Zuzia napisał:

Ja bym chciała ze 320 kbps dla audio, pomarzyć można :)

 

AAC 128 kbps w stereo brzmi przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...