Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Tok napisał:

u mnie Mini Mini + jest w aplikacji

Polsat Film nie był w aplikacji nigdy, zgodnie z wykazem  https://n-8-4.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20220301121602/6488-epg-2021-in01-1-93.pdf

W wykazie są błędy, np Active Family jest dostępny w appce w domu, poza domem nie sprawdzałem.

Od 3 mcy na kanałach autorskich Canal+ tj. Alekino, Planete, Canal+Domo, Canal+Kuchnia są funkcje nagrywania, catchup i startover (oglądaj od początku). W wykazie nie jest to oznaczone tak jak się te funkcjonalności oznacza.

Tylko tydzień temu na Polsat Film w aplikacji ogladalem Avengers Koniec gry u córki w pokoju na Mi boxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Mam problem z dzialaniem aplikacji TV smart go na realme 4k stick. Na czesci kanalow nie wskakuje mi obraz (pojawia sie tylko dzwiek). Po dluzszych probach walki z problemem zauwazylem ze kanaly ktore maja mozliwosc pauzowania / przewijania dzialaja poprawnie. Wskakuje na nich wizja i fonia. Dziwne to troche... Czy ktos moze cos poradzic albo spotkal sie z taka dolegliwosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Że zwiększają FPS do 50, cieszy. Że zmniejszają bitrate poniżej UPC TV Go, martwi. 6,5 Mbps ma wspomniany TVP Sport. A także Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, TVN Turbo HD, TVP Info, TVN 24 HD, Polsat News HD. To pewnie nie zamyka listy, dalej nie chciało mi się sprawdzać.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały mają 50 według ich pracowników: Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4, Eleven1, Eleven2, Eleven3, Eleven4, Eurosport1, Eurosport2, FightBox HD, FightKlub HD, nSport+, Polsat HD, Polsat News HD, Polsat SPORT EXTRA, POLSAT Sport HD, SPORTKLUB HD, TTV HD, TV Puls HD, TV4 HD, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN HD, TVN Turbo HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP HD, TVP Info HD, TVP SPORT, WP HD, Zoom HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...