Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.02.2022 o 16:34, jose arcadio morales napisał:

Na Eurosportach włączyli 50 fps.

Bardzo dobry ruch, jeszcze przyda się na Kanale Promocyjnym,  żeby Viaplay nie leciało w 25 FPS,  tak na marginesie dla fanów sportu. Na ten moment mając do wyboru UPC TV Go, wybieram Vectrę, kanały filmowe i reszta, gdzie 25 FPS nie robi różnicy, wyglądają przyjemnie.

 

Edit: Nie zauważyłam nawet braku Kanału Promocyjnego, może dlatego, że go praktycznie nie oglądałam.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przyda się na Kanale Promocyjnym,  żeby Viaplay nie leciało w 25 FPS,  tak na marginesie dla fanów sportu
Kanał promocyjny Viaplay, nie jest już dostępny w Vectrze. Zostal wycofany z oferty. Brak go w usłudze:
  • Smart TV GO/ Vectra Online 
To tak na marginesie. 


Wracając do usługi bardzo ładnie wygląda obraz na 55 calowym TV. Używam dwóch przystawek do streamingu: Play Now Box oraz Mi Box S. Rewelacja.

00eafdb7ce892e87ffc0704d4d49e4c1.jpgf1ab2e3c66b84d7f794ec03b005fc40a.jpg

9bc6c9f0fc10fd87571c8fca34058322.jpg
Tylko brakuje mi Canal+ w usłudze( Canal+ Select pakiet Vectra)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, to musi być co najmniej 8.

Działa na dowolnym urządzaniu działającym w oparciu o system Android TV. Warunkiem poprawnego działania jest wersja Android 8 lub wyższa, brak root'a / modyfikacji oraz wsparcie dla Google Widevine L3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam dziś takie małe porównanie kanałów Eurosport.

Vectra - 1080p, 8 Mb/s, 50 FPS vis DAZN DE - 720p, 6,5 Mb/s, 25 FPS. 

 

Chyba nie muszę komentować co lepiej wygląda, bo to oczywiste, szczególnie w bardziej dynamicznych dyscyplinach. Jak Vectra uruchomi 50 FPS dla wszystkich swoich kanałów sportowych będzie jedną z lepszych usług tego typu. Co ciekawe transfer jest stabilny nie tylko z łącza Vectry, ale też z łącz UPC i LTE.

 

Vectra.

eurovectra.jpg


 

DAZN DE.

eurodazn.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co ciekawe transfer jest stabilny nie tylko z łącza Vectry, ale też z łącz UPC i LTE.
 
 
Transfer jest stabilny również na łączu Neostrada(Orange). Vectra TV Smart GO bardzo dobrze działa. Do tego jest dostęp do ponad 140 kanałów na tym łączu default_smile.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały działające na łączu zewnętrznym :D 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

U mnie tak wygląda TV Smart GO, na bogato ;) 

 

VOD_FREE + TV Smart GO - Otwarte Okno Kanałowe + HBO Pack + Cinemax Pack + FilmBox + Platynowy + Eleven Pack + Sport na Ostro + VOD_VIASATHISTORY + VOD_H2 + VOD_DISNEYXD + VOD_DISCOVERY + VOD_CARTOONNETWORK + VOD_WBTV + VOD_HISTORY + VOD_DISNEYCHANNEL + TV Smart GO - Otwarte Okno Kanałowe + VOD_BOOMERANG + VOD_DAVINCI + VOD_VIASATNATURE + VOD_NICKELODEON + VOD_ROMANCETV + VOD_FOXHD + VOD_MTV + VOD_DISNEYJUNIOR + VOD_FOXNATIONALGEOGRAPHIC + VOD_EPICDRAMA + VOD_FOXCOMEDY + VOD_HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie Mini Mini + jest w aplikacji

Polsat Film nie był w aplikacji nigdy, zgodnie z wykazem  https://n-8-4.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20220301121602/6488-epg-2021-in01-1-93.pdf

W wykazie są błędy, np Active Family jest dostępny w appce w domu, poza domem nie sprawdzałem.

Od 3 mcy na kanałach autorskich Canal+ tj. Alekino, Planete, Canal+Domo, Canal+Kuchnia są funkcje nagrywania, catchup i startover (oglądaj od początku). W wykazie nie jest to oznaczone tak jak się te funkcjonalności oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...