Skocz do zawartości

Jaki kupic tuner HD do Cyfry+?


freds
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się podepnę. Mam podobny problem jak forresty. Aktualnie mam spliter diviso (przewodowy), Philips DSR-7201 i Sagem SD (który chce wymienić). Kwota do 300 zł, najlepiej z przesyłką już. Tak się rozglądałem i myślałem nad ARIVA 202E lub ARIVA 210 COMBO. Teoretycznie oba tunery są na liście obsługiwanych przez system diviso, natomiast czy ktoś używał podobnej kombinacji i nie miał żadnych problemów ? (dsr-7201+ariva+diviso). Druga sprawa czy znajdę coś lepszego do 300 zł niz arivy ? (lista tunerów http://diviso.pl/pl_lista.php ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie patrz, bo statystycznie rzecz biorąc ludzie (również na tym forum), dokonują tak odjechanych wyborów, że strach się bać. ;)

 

A niby czytują tu moc informacji, które powinny powstrzymać ich przed robieniem rzeczy nieprzemyślanych.

 

Wolna wola, ale jeśli się nie wie samemu co wybrać, lepiej zdać się na tych, którzy wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem żadnej rozpiski modeli które posiadają właśnie ten procesor. Wszystkie modele o których myślałem posiadają właśnie ali. Więc już nie śmiecąc, modele z STI (poza tym mini, którego nie moge znaleźć na tą chwilę) w kwocie +/- 300 zł (współpracujące z diviso), masz może jakieś do polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej klasie cenowej jest jeszcze DiGYBOXX HD C+, ale nie wiem jak współpracuje ze splitterami, dlatego proponowałem od razu 9600 MINI.

 

Szkoda, że nie wystarczyło jedno zdanie i trzeba było napisać ich aż taką wielość, by wreszcie rozświetlić mroki ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem jeszcze zaszczytu posiadać obydwu, lecz polecam Ferguson Ariva 250 Combo są dobre opinie na temat tego tunera i jest cały czas soft uaktualniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli co chwilę soft jest uakualniany to znaczy tylko, że jest niedporacowany. Przygodę z Fergusonem skończyłem na 8800 I 8900 i całe szczęście. Co innego jak do softu dodawane są jakieś użyteczne rzeczy, a nie tylko ciągłe poprawianie czegoś, co zepsuła wcześniejsza wersja. Dekoder ma działać cały czas poprawnie i wtedy można mówić, że sprzęt jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz od dekodera.

 

Jeśli nie korzystasz ze splittera, to dorzuć 5 dyszek i kup DiGYBOXXa C+ :) sprzęt na pewno znacznie bardziej solidny, niezawodny i stabilny niż Fergusony i Opticumy. Jedyny mankament póki co to problemy z dekodowaniem niektórych kanałów gdy jednocześnie korzystasz z C+ w czytniku i Polsatu/nCama w gnieździe CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Przegladalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. Chcialbym kupic dekoder do odbioru C+. wymagania:

 

- działające epg

- dysk wewnetrzny do nagrywania

- automatyczna aktualizacja listy programów C+

- szybkie uruchamianie i przełączanie kanałów

- HD

- Dwa wejscia dla konwertera typu twin

- mozliwosc korzystania z VOD

srednia lub wyzsza polka cenowa

 

Dzieki z gory za info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...