Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W przekazie satelitarnym (dekoder Technisat od TNK SD) nie mam ścieżki oryginalnej nawet pod Dolby Digital, w przekazie DVB-T jest ścieżka oryginalna i z lektorem

 

Czy masz Technisat Digit S2 CD do odbioru TNK?? Bo ja również miałem ten sam problem i nie wiem czy tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN7 w kwietniu 2011 roku:

Amerykański ninja 3: Krwawe łowy / Amerykański ninja IV / Areszt domowy / Coś nowego / Dziwna para 2 / Harry Potter i Czara ognia / Harry Potter i więzień Azkabanu / Helter Skelter / Hycel / Joe kontra wulkan / Katakumby / Kiss Kiss Bang Bang / Kosmiczna mistyfikacja / Krytyczna terapia / Kula w łeb / Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń / Lina / Matczyna sprawiedliwość / Mężczyźni o tym nie mówią / Miejski obłęd / Morderczy przyjaciel / Mrówka Z / Nie kończąca się opowieść: Następny rozdział / Od kołyski aż po grób / Ostra jazda / Pancho Villa we własnej osobie / Pokerowy blef / Prawdziwe męstwo / Prawo krwi / Przedsionek piekła / Przyjęty / Przysięga / Quo Vadis (1951) / Różowy cadillac / Rzeka tajemnic / Sezon rezerwowych / Shootfighter 2 / Siła Magnum / Statek miłości / Strażnicy Teksasu / Szkolne świrusy / Tajemnica Brokeback Mountain / Tajemniczy ogród / Tak nieliczni / Tin Cup / Troja / Twarz mordercy / W paszczy szaleństwa / Wallace i Gromit: Klątwa królika / Wiercipięta / Yamakasi: Współcześni samurajowie / Zakochana księżniczka / Zeus i Roksana / Zielone berety / Zostań moim tatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyli nic ciekawego w kwietniu... wszystko było na TVN, czy oni nie mogliby puszczać jakiś premier polskich komedii itp. ? ale znając TVN to będą wałkować jedno i to samo, tak jak POLSAT co od ok. 15 lat puszcza Kevina na święta... chociaż teraz na TVN-ie w Superkinie dają nowości, a TVN7 to mają gdzieś i puszczają JAG, Majka i inne durne seriale, które leciały dawno temu... jedyny plus za serial Chuck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie na TVN zagraniczne seriale traktują jako zapchajdziury emitując je w nocy albo przerywając emisje i wznawiają je dopiero np. w wakacje. Dlatego TVN7 mógłby być takim kanałem z większą ilością amerykańskich premierowych seriali o dogodnych godzinach. Mogliby też jakiś program rozrywkowy dorzucić. Np. Lettermana albo Leno, albo chociaż SNL. Do tego uruchomili by wersje HD tego kanału, dodali do większej ilości pozycji programowych możliwość włączenia napisów i na prawdę jak dla mnie byłby to całkiem ciekawy kanał. A tak, omijam go szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na których filmach są dostepne te napisy zamiast lektora, panowie? W sobote np. chcialem ogladac film na TVN7 i probowalem wlaczyc napisy i dekoder mi w ogole nie wyszukiwał ich. To samo jest na TVN. Dzialaja te napisy w ogole? Jesli tak to jak je włączyc skoro dekoder mi ich nie wykrywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN7 w maju 2011 roku:

A.I.: Sztuczna inteligencja / Amerykański ninja V / Arsene Lupin /Babcisynek / Bananowa liga / Był sobie łajdak / Córka generała / Człowiek-cel / Czy leci z nami pilot? / Debiutant / Dom nad jeziorem / Empire Falls / Fascynacja / Greystoke: Legenda Tarzana władcy małp / Harry Potter i zakon Feniksa / Hellphone / Hiphopowa myjnia / Ja, twardziel / John Q / Kangur Jack / Kosmita z przedmieścia / Królowie komedii / Legenda telewizji / Liczą się tylko Frankliny / Łowca snów / Mali agenci II: Wyspa marzeń / Mali agenci III: Trójwymiarowy odlot / Małe dzieci / Małpi kłopot / Męska gra / Mój przyjaciel delfin / Mój przyjaciel delfin II / Niedźwiadek / Niepohamowana siła / O czym szumią wierzby / Ocalić Jessikę Lynch / Oddział specjalny / Ostatni zryw / Paulie, gadający ptak / Pieniądze to nie wszystko / Prawo Murphy'ego / Przedsionek piekła / Przyjaciel doskonały / Selena / Siła pomsty / Smętarz dla zwierzaków / Smętarz dla zwierzaków II / Spokojnie, to tylko awaria / Sprawa sercowa / Szalony weekend / Telefon / Tornado / Uciekinier / Wiercipięta / Wojna Harta / Wszystko jest iluminacją / Zamach / Życie ukryte w słowach / Życzenie śmierci III / Życzenie śmierci IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Filmy w TVN 7 w czerwcu 2011 roku:

Antidotum / Cleopatra Jones / Cyborg / Czarownice z Eastwick / Dom sekretów i kłamstw / Drużyna / Dzieciaki z Durango / Egzorcysta / Gdzie leży prawda / Jestem Sam / Kosmiczny mecz / Looney Tunes: Znowu w akcji / Mały szpieg / Martwa cisza / Męski sport / Mieć szesnaście lat / Milion lat przed naszą erą / Miłość i wojna / Misja: Moskwa / Mój przyjaciel Skip / Na dnie / Nigdylandia / Nowi miastowi / Oko za oko / Okruszek i Piegus / Opa! / Pieniądze to nie wszystko / Podwójny blef / Policjantki z FBI / Posłaniec śmierci / Przeminęło z wiatrem / Przez ciemne zwierciadło / Raperzy z Malibu / Rodzinne kłamstwa / Shaft / Simone / Słodkie zmartwienia / Szeregowiec Benjamin / Twierdza / Uderzenie komety / Umrzeć dla tańca / W krzywym zwierciadle: Szkolna wycieczka / Wielka mała liga / Więcej czadu! / Władca dusz / Wrotkowisko / Za dziesięć minut północ / Zabójcza broń / Zabójcza broń II / Zabójcza broń III / Zabójcza broń IV / Zlecenie / Zodiak / Związek serc / Życie oceanów / Życie ukryte w słowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Filmy w TVN7 w lipcu 2011 roku:

Alibi / Angus / Bez granic / Blink / Czasem w kwietniu / Dialogue avec Mon Jardinier / Dickie Roberts, kiedyś gwiazda / Dom obłąkanych / Dzieciaki z Durango / Dzikie plemię / Dzikie pszczoły / Edy / Futro: Portret wyobrażony Diane Arbus / Jak tylko potrafisz / Jak zdobyto Dziki Zachód / Jeremiah Johnson / Jesień Czejenów / Każdy sposób dobry / Kobieta w błękitnej wodzie / Lot nawigatora / Mandie i sekretny tunel / Martin Lawrence na żywo / Mayday w stratosferze / Mężczyzna idealny / Na złamanie karku / Nazajutrz / Niedźwiadek / O czym szumią wierzby / Obywatele prezydenci / Osobisty sierżant / Paparazzo / Płonący wieżowiec / Ponad niebem / Północ - północny zachód / Prawem na lewo / Robak / Rój / Strzelby dla San Sebastian / Synowie mafii / Syriana / Szczęki 3 / Szczęki 2 / Szkolne świrusy / Szkoła przetrwania / Treasure Hunt / Trujący bluszcz / Trzęsienie ziemi / Ucieczka do zwycięstwa / W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem / Wakacje w krzywym zwierciadle / Wakacje w Las Vegas / Wehikuł czasu / Więzy życia / Wyspa skarbów / Wyznawcy / Z dnia na dzień / Zatańcz z nim / Zło pod podłogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Strasznie zaniżony został bitrate na TVN7 po zmianie FEC na 5/6 i dodaniu na transponder 11393V dwóch nowych kanałów nSport i Discovery Historia.

Teraz średni bitrate na TVN7 to w granicach 2.7-2.8Mbps, a przed zmianą było w granicach 3.5-3.6Mbps.

Czy to zmiany na stałe, ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVN7 w sierpniu 2011 roku:

Amistad / Bardzo długie zaręczyny / Brudna wojna / Czy leci z nami pilot? / Daleka północ / Darfur teraz / Dobry Niemiec / Dwanaście małp / Dzieciaki i dom / Dzika banda / Epidemia / Fabryka marzeń / The Foot Fist Way / Guzikowcy / Helter Skelter / Impreza na krawężniku / Jason X / Jądro Ziemi / Kosmiczna mistyfikacja / Kosmita z przedmieścia / Kryptonim Nina / Książę i aktoreczka / Kuracja dla goryla / Lot Nawigatora / Mały miś polarny II / Margot jedzie na ślub / Marsjanie atakują / Milion lat przed naszą erą / Mściciel / Operacja Kusza / Parszywa dwunastka / Pasożyt / Pocałunek przed śmiercią / Pod jednym dachem / Podróż do Nowej Ziemi / Pojedynek w corralu O.K. / Półtora gliniarza / Przybysz z daleka / Przyjaciel doskonały / Quo Vadis (1951) / Rezolucja 819 / Różowy cadillac / Sądny dzień / Sezon rezerwowych / Słoneczne miasto / Spokojnie, to tylko awaria / Supergwiazda / Superprodukcja / Ściśle tajne / Tajemniczy ogród / Telefon z piekła rodem / Tequila Sunrise / Wielka gonitwa / Wychowanie panien w Czechach / Wycieczkowicze / Wyjęty spod prawa Josey Wales / Wyzwanie dla Robin Hooda / Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda / Zła wiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Filmy w TVN7 we wrześniu 2011 roku:

15 minut / Beethoven 2 / Beethoven 3 / Beethoven 4 / Beethoven 5 / Blef Coogana / Brudny Harry / Butch i Sundance / Cena za życie / Cyborg / Dennis znów rozrabia / Dom sekretów i kłamstw / Dziennik sierżanta Fridaya / Egzekutor / Eliksir miłości / Frankie i Johnny / Głupi i głupszy / Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry poznał Lloyda / Godziny szczytu / Gra o przeżycie / Imperium słońca / Kolty siedmiu wspaniałych / Królowa ringu / Krytyczna terapia / Liczą się tylko Frankliny / Loch Ness / Lot 93 / Miasto aniołów / Mission: Impossible / Moja wielka wściekła rodzina / Morderczy przyjaciel / Nadjeżdża siedmiu wspaniałych / Obserwator / Odzyskać siebie / Ostatni skaut / Pieniądze to nie wszystko / Pod jednym dachem / Podaj dalej / Potem przyszła miłość / Przesyłka ekspresowa / Przez ciemne zwierciadło / Przygoda na Alasce / Przygoda z pandą / Pula śmierci / Raperzy z Malibu / Rodzinne kłamstwa / Siła pomsty / Simone / Statek widmo / Śledztwo nad przepaścią / Tequila Sunrise / Trujący bluszcz / Ukryte zło / Uwolnić orkę 2 / Wielka wyprawa / Więcej czadu! / Włamanie na śniadanie / Zeus i Roksana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVN7 w październiku 2011 roku:

Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie / Akademia Policyjna 3: Ponowne szkolenie / Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach / Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos / Alex i Emma / Anioł zemsty / Beethoven 6: Wielka ucieczka / Biały oleander / Czego pragną dziewczyny / Człowiek cel / Dom na Przeklętym Wzgórzu / Dzikie gęsi 2 / El Dorado / Elizabethtown / Flashdance / Gdzie są moje dzieci? / Gorączka sobotniej nocy / Grease / Grease 2 / Hiphopowa myjnia / Kto zabił moją córkę? / Lina / Łowca snów / Martin Lawrence na żywo / Martwa cisza / Matrix / Matrix Rewolucja / Miłość jak narkotyk / Na ostrzu: Goniąc marzenia / Nawrót depresji gangstera / Numer 23 / Oficer i dżentelmen / Ostatni samuraj / Pieniądze to nie wszystko / Policjantki z FBI / Poszukiwany / Prawdziwe męstwo / Prawo Murphy'ego / Przygoda na Dzikim Zachodzie / Przyjęty / Rewolwer / Selena / Sliver / Siedem / Sok z żuka / Striptiz / Superman: Powrót / Sztandar chwały / Tupac: Zmartwychwstanie / Uciekająca panna młoda / Na samo południe / Wielka heca Bowfingera / Wolność słowa / Wyspa doktora Moreau / Wyzwanie / Zakładnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...