Skocz do zawartości

Włatcy Móch


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak są nagrane 2 nowe sezony! te profile fanowskie założono w tajemnicy przed Polsatem! I te fragmenty które wypuszczono tam są z odcinka 18 2 sezonu, który nosi tytuł: Włatcy Móch : One - odc. 18 ep 145! Wiem, że są 2 nowe sezony po 12 odcinków! Tylko nie wiadomo kiedy emisja bo Polsat ma jakieś wątpliwości! i ciągle pracują nad serialem! ale nowe odcinki są !

9 godzin temu, Poland napisał:

Na tym fanowskim natomiast dwa fragmenty jednego z odcinków wypuszczono: https://www.instagram.com/wlatcymochprofil/

Tak to są nowe odocinki! ja nawet widziałem ten odcinek! bo ten odcinek został dodany w sieci nawet na 2 godz. Ale Bartek napisał, żeby usunąć go! Bo jak się Polsat dowie to będzie przechlapane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do sieci wyciekł właśnie premierowy odcinek nowego sezonu Włatców Móch:


Nawet nieźle wygląda teraz czołówka serialu po odświeżeniu choć jest minus w postaci pominięcia Higienistki no chyba że czołówka jest dostosowana pod występujące w odcinku postacie.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że głosy postaci brzmią praktycznie niezmiennie. Zachowano klasyczne elementy, jak np. brak wizerunku rodziców Maślany, Konieczka i Anusiaka. Nie podobają mi się ruchy postaci czy niektóre za bardzo wyostrzone elementy. Korytarz szkolny też dość słabo wygląda. Andżelika natomiast wygląda dość dziwnie jak na 13 lat (w oryginale była podobno starsza o reszty o 3 lata, a tutaj akcja ma się dziać 2 lata później). Maślana również wygląda dość dziwnie z tymi oczkami. W tyłówce widać, że odcinek został zrobiony w 2018 dla Telewizji Polsat. Czyżby premiera miała być w Polsacie?

 

Sam odcinek fabularnie nawet niezły i świetnie odnosi się ponownie do pewnych wydarzeń politycznych ?

Mam nadzieję, że nie zabraknie Higienistki lub ewentualnie dodaliby ją później. Jak i też jestem bardzo ciekawy zwykłych odcinków lekcyjnych.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Minął rok od publikacji teledysku DojrzywanieWłatców móch: One, a o nowych odcinkach jak było cicho, tak wciąż jest, pomimo wycieku jednego z nich. Możliwe, że kontrolowanego, aby ocenić komentarze ludzi i poprawić to co może nie do końca zagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

No, tyle że tu haczyk jest taki, że nie promują teraz zbytnio serialu, Kędzierski się w programie pojawił bardziej dla nostalgii, a o Mikołajkach mówił w takim kontekście, że składał z ich okazji życzenia. Dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia, kiedy będzie premiera nowej serii, to nic wiedzieć nie będziemy, a to co podałeś jest na ten moment plotką tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Włatcy Móch” to był/jest super serial, moim zdaniem lepszy niż „Blok Ekipa”. Mogli by przypomnieć wszystkie odcinki raz jeszcze, wiem że powtórki są na Comedy Central ale późno i nie ma czasu by wszystkie zobaczyć. Gdyby rzeczywiście szykowali nową serię to była by świetna informacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kirk napisał:

No, tyle że tu haczyk jest taki, że nie promują teraz zbytnio serialu, Kędzierski się w programie pojawił bardziej dla nostalgii, a o Mikołajkach mówił w takim kontekście, że składał z ich okazji życzenia. Dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia, kiedy będzie premiera nowej serii, to nic wiedzieć nie będziemy, a to co podałeś jest na ten moment plotką tylko.

No jak nie promują? Po co zakładają profil serialu po latach, skoro emisji miało by nie być! Profil musieli założyć, bo widać są jakieś plany emisyjnie, i oni pewnie czekają na jakiś moment żeby je wyemitować. Czemu tak długo czekamy, tego nikt nie wie. Ale w takim razie po co w spocie z okazji 20 lecia TV4 dali taki obraz? 

 

 

WŁATCY MÓCH ONE WIELKI POWRÓT NIEDZIELA 20:00? przecież to by było bez sensu, jeśli by to dali do spotu, a potem nie emitowali. Więc coś jest moim zdaniem na rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli czekają na jakiś moment, to jaki? Bo 20-lecie stacji było dobrym momentem, ale to już minęło. A jeśli chodzi o promowanie, to chodzi mi o coś więcej niż jeden plakat w spocie i jedną piosenkę wypuszczoną na początku 2019 roku.  Tak jak mówiłem, dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu, to sobie gdybać można. Profil równie dobrze można było założyć z powodów nostalgicznych, bo jednak powtórki dalej są, choćby na Comedy Central (tu się zgadzam, że późno nieco emitują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna stacja, ani żadni twórcy nie zakładają profili serialów, jeśli nie ma nowych odcinków. Poza tym w spocie był plakat, więc coś jest na rzeczy. I żadna osoba z programu "Wspaniali ludzie" nie mówiła takich rzeczy. A tu nagle. No, ale tak jak mówisz, poczekajmy do 6.12.2020. Może dadzą pilotażowy odcinek, bądź jakieś zwiastuny :) Plakat w spocie był, więc coś na rzeczy musi być. Kontaktowałem się nawet z twórcą spotu. I właśnie on powiedział, że dodając plakat do spotu, które stacja mu wysłała, dostał tylko info, że mają wrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...