Skocz do zawartości

Włatcy Móch


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Chyba szykuje się WIELKI POWRÓT serialu. Wczoraj, na oficjalnym profilu WM na fb, pojawił się taki oto filmik. Komentarze profilu oficjalnego (który został zweryfikowany u twórcy) pojawiają się również komentarze sugerujące takowy powrót.

 

https://www.facebook.com/wlatcymoch.czworka/videos/1077293236822399/?locale=pl_PL 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy to już faktycznie będzie powrót. Przejrzałem sobie ten temat i podobne komentarze pojawiały się już w 2019 roku, do tego mieliśmy wyciek odcinka, który powstał w 2018. Sugestia jest taka, że może nie trafić do telewizji, a do jakiegoś serwisu streamingowego. No, chyba że uważają iż TV4 nie jest zwykłą telewizją.

 

Zastanawiam się też, czy te odcinki, które miałyby być puszczone, się nie zdezaktualizowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk Oni już coś wiedzą, dlatego pojawił się ten filmik. Ich odpowiedzi na komentarze sugerują to, że już jakieś info jest. Pewnie czekają na sygnał OSTATECZNY od stacji. Teoretycznie zakładanie czegoś, że się ZDEZAKTUALIZOWAŁO, jest śmieszne... Nie masz pojęcia o czym są odcinki, oprócz wycieku, teoretycznie odcinek "Komitet Rodzicielski" nie do końca jest przestarzały, nadal pasuje do dzisiejszych sytuacji, które dzieją się w szkołach, itp... Serial trafi do TV4, sugeruje to #tv4 #czwórka, specjalnie nie oznaczyli socialów Czwórki, żeby dać nam zagadkę.

 

 

 

Bartek sam pisał, że jak się zmieni rząd, odcinki wrócą. Rząd się zmienił, i profil WM sugeruje, że powrót jest bliski. Ich komentarze na TIK-TOKU jasno sugerują, że powrót będzie w tv, i jest bliski. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Teoretycznie zakładanie czegoś, że się ZDEZAKTUALIZOWAŁO, jest śmieszne... Nie masz pojęcia o czym są odcinki, oprócz wycieku, teoretycznie odcinek "Komitet Rodzicielski" nie do końca jest przestarzały, nadal pasuje do dzisiejszych sytuacji, które dzieją się w szkołach, itp..

Nie, nie jest śmieszne, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że ten odcinek, który wyciekł, jest z 2018 roku i odnosi się do konkretnych wydarzeń i osób. Więc jeśli tworzono odcinki w tym czasie, a wątpię żeby bawiono się w prace typu "jeden odcinek na rok", to istnieje ewentualność, że pewne sceny czy dialogi mogą się już odnosić do historii w momencie emisji.

 

Zresztą z poprzednimi seriami jest podobnie, na przykład odcinek "Maksymalna kontrola" powstał za Giertycha i przy jego premierze aluzje były zrozumiałe od razu. Teraz, jeśli ktoś nie pamiętam tamtych czasów, to nie skojarzy wszystkich aluzji.

 

Nie ma też pewności, czy serial trafi do TV4, tak długo jak nie będzie oficjalnego potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk Serial w większości jest, i był oglądany przez dzieciaków, którzy nie rozumieli przesłania odcinków. I tak też będzie tym razem. Większość ludzi ogląda seriale czy filmy tak naprawdę bez zrozumienia.... (Niektórzy oglądaj tylko dlatego, że coś jest np. POPULARNE, albo bo kolega ogląda) NOWE odcinki jeśli faktycznie się pojawią, będą na TV4.

@Fan WWE Superstars Nie musisz wierzyć, ale bez powodu wideo się tam nie pojawiło. Ja też czekam, na oficjalną zapowiedź, ale faktem jest to, że coś się dzieje WRESZCIE. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,ale te dzieciaki już dorosły. A wątpie, żeby w tych czasach ten serial przyciągnął dzieciaki. Wtedy jak to dawali to było coś nowego. Nawet na mnie robił wtedy ten serial wrażenie szczególnie, że dawali też wersję bez cenzury po 23. Więc chyba do końca nie zrozumiałeś mój wpis kiedy pisałem, że te dzieciaki już dorosły i prędzej to te osoby włączą ten serial, chociaż tak naprawdę to już jest inny twór z nową nazwą.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Serial w większości jest, i był oglądany przez dzieciaków, którzy nie rozumieli przesłania odcinków. I tak też będzie tym razem. Większość ludzi ogląda seriale czy filmy tak naprawdę bez zrozumienia.... (Niektórzy oglądaj tylko dlatego, że coś jest np. POPULARNE, albo bo kolega ogląda) NOWE odcinki jeśli faktycznie się pojawią, będą na TV4.

Najpierw drobna rada - nie capslockuj losowych wyrazów, to nie jest potrzebne. Możesz to napisać normalnie. Co do meritum - szczerze mówiąc też bym nie liczył na to, że nowa seria będzie cieszyła się sporą popularnością obecnej młodzieży szkolnej, prędzej właśnie obstawiałbym widownię, która w momencie premiery była w podstawówce (tu mogę się sam podpisać, bo gdy zaczęto emitować ten serial, miałem 10 lat), a teraz jest bliżej 30-stki niż 20-stki. Inna sprawa, że "Włatcy móch" od początku byli kierowani do odbiorcy co najmniej 16-letniego i starszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem bardziej skłonny do myśli, że w większości ten serial może zdobyć nową widownię. Patrząc po wycieku 18-stego odcinka - widownia jest podzielona... Jednym się podoba, drudzy z kolei mówią, że to nie jest to samo.  Więc wcale się nie zdziwię, jak stare grono fanów nie będzie oglądało, tylko znajdzie się młodsze. 

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No, bo to nie jest to samo. Po pierwsze w tym serialu są w 3 klasie mają dziewczyny itp. Już ostanie sezony prezentowały słabszy poziom tamtej serii.

A mnie zastanawia to, że było coś na wzór "włatcy móch" i gdzieś śmigało w necie tytuły odcinków i nowe przygody tej czwórki. I się zastanawiam czy to prawda była, bo teraz np. nie mogę w sieci znaleźć tego. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich sezonach moim zdaniem brakowało pomysłów, przez co nie pamiętało się już tych odcinków tak mocno jak wcześniejsze. Ale akurat sam motyw, by w nowych odcinkach nieco postarzyć bohaterów i dodać wątki o dojrzewaniu jest moim zdaniem dobry, pytanie tylko, jakie będzie wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

 No, bo to nie jest to samo. Po pierwsze w tym serialu są w 3 klasie mają dziewczyny itp. Już ostanie sezony prezentowały słabszy poziom tamtej serii.

A mnie zastanawia to, że było coś na wzór "włatcy móch" i gdzieś śmigało w necie tytuły odcinków i nowe przygody tej czwórki. I się zastanawiam czy to prawda była, bo teraz np. nie mogę w sieci znaleźć tego. 

Oni są w 4 klasie, a nie w trzeciej :) Nic takiego nie miało miejsca. Ktoś ciągle puszczał jakieś plotki, które nie mają potwierdzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...