Skocz do zawartości

Włatcy Móch


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam. Ale nie mogę go udostępniać. Sam się z nim skontaktuj. Paweł Sadaj.

5 godzin temu, Kirk napisał:

Mógłbyś jakoś potwierdzić to, że kontaktowałeś się z twórcą spotu? Masz jakiś screen wiadomości?

Ale najdziwniejsze jest to, że Bartek Kędzierski 30.10.2020 udostępnił fragment jakiegoś odcinka z nowej serii, oraz czołówkę serialu (Włatcy Móch: One) na VIMEO.

 

Tak nagle, bez żadnego powodu by udostępnił? Skoro nie może, bo ma umowy!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego zrobili? Myślę, że po tej deklaracji właśnie liczone są straty w milionach... ;) 

 

Bez potwierdzonej informacji ze źródła, tj. stacji, która puści nowe odcinki Włatców, nie ma co właściwie rozkręcać dyskusji. Choć widzę, że w paru miejscach w Internecie już się rozsiewa ciekawe teorie spiskowe o wpływie rządu na blokowanie emisji. :D Osobliwy sposób reklamy, ale widać, że prowadzony niekonsekwentnie i nieregularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apj No na taki zarzut właściwie trudno odpowiedzieć... co to znaczy twarda rzeczywistość? W przypadku Humoru to bardzo dyskusyjna i subiektywna kwestia jak kogo co bawi. 

Tego o "propagowaniu" to nawet nie komentuję, bo to mówi znacznie więcej o osobie, która formułuje takie zarzut, a nie o twórcach. Jeśli dla kogoś dana animacja jest zdecydowanie za trudna do przetrawienia, to niech zostanie na etapie wcześniejszych odcinków, nie każdy twór jest skierowany do wszystkich ;) Nie mówiąc już o tym, że wcześniej pojawiały się tematy okołopolityczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po części to mam namyśli, około polityczne a nie kopia politycznych wydarzeń z "drobną" zmianą. Ok, serial znajdzie swoich nowych widzów ale straci dużą część, co być może sprawiło że stacja nie zdecydowała się nadal na jego emisję. Twarda rzeczywistość to problemy chociażby młodzieży, rodzin a nie polityka pod zasłoną komitetu rodzicielskiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment to też jest jednak spekulacja, bo wyciekł tylko ten jeden odcinek (moim zdaniem bardzo udany), nie mamy pewności, jak to by wpłynęło na widownię. Poza tym w tym serialu odniesienia były zawsze, choćby odcinek "Maxymalna kontrola" stanowił satyrę na ówczesnego ministra edukacji Giertycha, takich przykładów jest więcej, więc nie można mówić, że nie było tam tematów politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz! Sam Bartek Kędzierski w programie "Wspaniali ludzie" mówił, że wiele odcinków było niepoprawnie politycznie. Tylko teraz Bartek twierdzi, że TV4 blokuje emisję, ze względów politycznych. Ale dla mnie to jest dziwne, bo co taki Kaczyński ma z tym wspólnego? Przecież TV zamawiając dwa sezony po 10 lub 12 odcinków, musiały zapłacić za serial. Przecież nie emitując tych dwóch sezonów, tracą kupę kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dla Solorza akurat koszt niewyemitowania dawno niepuszczanej animacji będzie jakoś mocno odczuwalny. A zawsze lepiej mieć bezpiecznie kontakty z przedstawicielami władzy niż im iść na przeciw. Choć z drugiej strony... co to miałoby być, skoro miałaby za tym stać jakaś cenzura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że jest to strata. Bo oni muszą zapłacić grubą kasę za tyle odcinków.... Poza tym, jeśli serial nie przyjąłby się dobrze, to by przerwali emisję. Tak jak było z serialem "Daleko od Noszy: Reanimacja". Też się nie przyjął, i przerwali emisję po 9 odcinkach z 12. Pozostałe 3 odcinki, Polsat wyemitował prawie po 9 miesiącach i to około w godzinach po północy, Więc czwórka mogłaby zrobić to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja od ponad 4 lat tworzę podcast o mediach, do tego moderatora tutaj też na ładne oczy nie dostałem, więc raczej nie powiedziałbym, że się nie znam. I nie napisałem nigdzie, że się płaci 2 tysiące za sezon. Chodzi mi o to, że nie znamy tych stawek, więc nie można pisać, że to jest gruba kasa, bo to zwyczajna jazda po stereotypach. Nie każdy serial kosztuje tyle, co hitowe produkcje z HBO czy Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się podpytać kogoś z produkcji. Ja to wiem, bo swego czasu miałem kontakt z producentami "Włatców Móch" i oni mówili, że to bardzo duże pieniądze. I z tymi 2 tysiącami, to ja podałem przykład tylko :). Chociaż ja też niezbyt nastawiam się na te 6.12. 2020, bo już było tyle teori odnośnie powrotu serialu i żadna się nie sprawdziła. Tylko zastanawia mnie to, skoro wiedzieli, że nie będzie emisji, to po co dali plakat z napisem WŁATCY MÓCH ONE WIELKI POWRÓT NIEDZIELA 20:00?

 

Bo to było w spocie z okazji 20-lecia stacji TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...