Skocz do zawartości

Gdzie mozna znalezc Wrestling?


Grassmaste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie jakaś dobra wiadomość ! ;)

Dzięki za info, sprawdzę na 100%, ale mam takie pytanko. Jeśli u nich będzie 18, to u nas która ?

 

A ESC będzie puszczać galę, począwszy od Royal Rumble. RR zostanie wyemitowane w całości, ale jeszcze dokładnie nie wiadomo kiedy, dlatego polecam śledzić ten kanał uważnie. Po więcej informacji zapraszam na; www.wrestlefans.pl Tam powinno być wszystko na temat wrestlingu na Extreme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy. Nessma dopiero wróciła na HotBirda po przerwie i jest na nim w fazie testów. Można ją oglądać na Arabsat i Nielsat ale nie wiem w jakiej formie(kodowane czy nie) ponieważ to tylko info z ich strony. Tam sprawdźcie http://www.nessma.tv/. Może jeszcze nie dziś ale za tydzień pójdzie z regularną emisją. Już czekam dość długo na WWE na HotBirdzie po zakodowaniu NT1 więc jeszcze poczekam jak to się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ją oglądać na Arabsat i Nielsat ale nie wiem w jakiej formie(kodowane czy nie)
Kanał ten przeznaczony jest do bezpłatnej dystrybucji.

 

W sumie dziwne by było, gdyby na HB transmitował tylko kilka godzin swojej ramówki. Ale jak będzie, to się okaże, bo na 7W i 26E leci cały program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybaczcie Double Posta, ale dowiedziałem się, że na Puls TV (Polski Program, bodajże) zobaczymy WWE SuperStars. Podobno będzie to sprawa bardzo ważna dla Puls'a. Natomiast SuperStacja zamierza emitować wrestling mało znanej Federacji. Jak na razie daty transmisji nie są znane, ale to kwestia czasu. Nareszcie w Polsce coś się rusza, jeśli chodzi o Wrestling. Co wy na to ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATV Relaks na początku lat 90 dawał z śmiesznym a raczej żałosnym komentarzem { Dowód reklamówka

}. Później Polsat 2 dawał WCW WorldWide z komentarzem m.in. Michała Olszańskiego {wtedy w redakcji sportowej radiowej trójki.} obecnie prowadzącym Magazyn Ekspresu Reporterów. Wykazywali się ci komentatorzy błędami rzeczowymi i brakiem znajomości tematu . Solorzowi jednak nie zależało bo dostał ten program jako gratis do westernów z MGM Studio {Turner był właścicielem i WCW i MGM.}

 

Puls już nie należy do News Corp. wycofał się. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiąc szczerze byłem mocno zaskoczony tym, że Puls będzie nadawał WWE. Nie liczyłbym na profesjonalny komentarz, bo to po prostu w Polsce nie możliwe raczej. No cóż, fajnie, że będzie SuperStars, ale mam nadzieje, że stacja pójdzie dalej i "kupi" również RAW i SmackDown. Jak na razie tylko ESC ma te tygodniówki, ale kto wie. Poczekamy, zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zajmować się będzie tym ekipa z Wrestlefans to raczej będzie profesjonalny a na pewno dobry komentarz. Paweł Borkowski zna się na tym komentował wiele gal na ESC WWE I TNA NA Eurosporcie.

No i pan Andrzej Supron jako Colour comentator {czyli jest tam dla rozrywki , nie musi zbyt wiele wiedzieć} Pan supron nawet nazw chwytów zbyt wiele nie kojarzy i myli nazwiska czasem :D

 

ESC raczej nie zrezygnuje łatwo ze swojego sztandarowego programów czyli RAW i Smackdown , które mają tam największą widownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo.. Dzięki. Nawet nie wiedziałem, kiedy premiera ;)

 

No tak, racją jest to, że Paweł zna się na rzeczy, a Pan Andrzej ? Co by o nim nie mówić, ma do tego "Smykałkę". No właśnie. ESC nie zrezygnuję i dlatego na Pulsie nie zobaczymy ani RAW, ani SmackDown, ale nie narzekajmy. SuperStars to spory krok na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Pulsie ma być transmitowane Superstars od 03.03.2010 ale jeszcze nie wiadomo z jakim poślizgiem

Ale wiadomo że jeśli chce się oglądać WWE i ich wszystkie największe gwiazdy to trzeba mieć Extreme Sport albo Eurosport.

No i jeszcze od tego roku Extreme sport będzie transmitowało gale PPV więc ci co chcą oglądać wrestling najlepiej żeby mieli któryś z tych kanałów w pakiecie swojej Tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wiadomość od Extreme Sports Channel:

[b]W najbliższą niedzielę na kanale Extreme Sports Channel będzie można obejrzeć relację z wielkiej gali wrestlingu - Royal Rumble 2010. Zostanie ona pokazana w całości. Gala została wyprodukowana przez World Wrestling Entertainment.[/b] W sześciu starciach odbywających się w Philips Arena w Atlancie biorą udział najlepsi wrestlerzy WWE walczący w ramach Raw, SmackDown i ECW: Christian, Ezekiel Jackson, The Miz, Montel Vontavious Porter, Sheamus, Randy Orton, Mickie James, Michelle McCool, The Undertaker , Rey Mysterio, Edge oraz John Cena. Najciekawiej zapowiada się walka The Undertaker z Reyem Mysterio. Obaj zawodnicy są niezwykle doświadczeni. Głównym wydarzeniem każdej gali jest pojedynek 30 zawodników "Royal Rumble Match", a jego zwycięzca dostaje szansę na walkę o tytuł na gali WrestleMania. Royal Rumble wchodzi w skład tzw. WWE "Big Four" (pozostałe to: WrestleMania, SummerSlam i Survivor Series).

[b]Start: Extreme Sports Channel, 28.02.2010 (niedziela) godzina 21:00[/b]. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...