Skocz do zawartości

Gdzie mozna znalezc Wrestling?


Grassmaste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj wieczorem widziałem WWE RAW na Iran FMTV. Nie wiem, czy to była cała gala, czy pojedyncza walka, bo w przerwie meczu Polski "latałem" po kanałach i zobaczyłem wrestling. Walczył chyba Shaun Michaels, ale nie jestem pewien na 100%. Jakość była słaba, w niektórych momentach całkowita pikseloza. Było to chyba około godziny 21:20...

A na Gem TV o tej samej porze Wrestlingu nie widziałem. Nie wiem, może w ramówce jest coś pomieszane... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za Double Posta, ale chciałem tylko powiedzieć, że wczoraj widziałem WWE na Iran FMTV o...21:40. Była to gala RAW z 2007 (Bodajże). O ile się nie mylę, było to całe RAW, ale ja załapałem się na ostatnią walkę ;/. Dzisiaj zobaczę czy będzie i jutro napiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami można trafić na WWE na Dubai Sports 3. Raz widziałem starą galę. Była z czasów, gdy Undertaker i Kane walczyli w tag teamie. WWE z tego co widzę na DS3 nie ma jakiejś określonej pory. Najczęściej pojawia się nieregularnie w środy ok 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Nieregularne transmisję. Na tym Iran FMTV myślę, że są regularne, może nawet codziennie lecą. Nie wiem, ale dzisiaj sprawdzę. Mam nadzieję, że będzie, ale, jak to mówią, "Nadzieja matką głupich". Moim marzeniem jest RAW i SmackDown Live, albo chociaż z 1-Dniowym opóźnieniem (Ogólnodostępne na Hot-Birdzie)...Ech...Marzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest RAW i SmackDown Live, albo chociaż z 1-Dniowym opóźnieniem (Ogólnodostępne na Hot-Birdzie)...Ech...Marzenia ;)

Jest taki kanał na HB, ale kodowany. Któryś ze Sky Calcio, 11 lub 12, to stacja poświęcona wrestlingowi. Nie wiem czy są gale live (pewnie tak), ale na pewno pokazują walki z archiwum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj wrestling WWE na Iran FMTV. :smile: Niestety, oglądałem tylko kawałeczek. Było to gdzieś około godz. 21:00. :]

A co do Dubai Sports: Widziałem na tylm kanale wrestling WWE i to niejednokrotnie. Zazwyczaj jest on około 22-23 naszego czasu. Ale nie jest to regularna emisja. Czasami jest, czasami nie ma. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do TNA, to praktycznie w każdy środowy wieczór galę pokazuje arabski Al Sumariah TV. Zerkajcie w każdą środę, pomiędzy 21:00-24:00. Nie zawsze jest transmisja, ale z reguły jest. Parametry kanału to satelita Hot Bird 13E, częstotliwość 12,245 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...