Skocz do zawartości

Gdzie mozna znalezc Wrestling?


Grassmaste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To muszę częściej zerkać na ten kanał. :]

Kiedyś o ile pamiętam, były plotki o pojawieniu się wrestlingu na kanale Kurd 1... No ale ja jeszcze się na tym kanale z nim nie spotkałem. Możecie mi powiedzieć, czy rzeczywiście czasami emitowany jest tak wrestling? :smile:

 

A ja mam wieści z innej beczki... Otóż wrestling widziałem na..... Direct 8 ! :smile: Tak, tak - widziałem go w wakacje i we wrześniu, zanim jeszcze zarejestrowałem się na tym forum. Było to w godzinach wieczornych, nocnych - 22:00-23:00. Nie wiem konkretnie, jaki to był wrestling, ale pamiętam, że miał takie niebieskie logo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było niebieskie logo, to może WWE Smackdown?

 

Co do Kurd1: jedyne co tam widziałem, to zapowiedzi wrestlingu WWE. Żadnej gali jednak nie zobaczyłem. Ostatnio mało oglądam ten kanał, więc nie powiem, czy te gale jednak pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było to SmackDown. Logo widniało w lewym górnym rogu ekranu u składało się chyba z trzech liter. Niestety, nie mogę wam powiedzieć z jakich. :smile: Nie widziałem tam żadnych znanych zawodników, więc może to były jakieś gale innego? wrestlingu? Może jakiegoś europejskiego? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeznałem się z Iran FMTV i...Hmm...Tam co drugi dzień mamy WALKĘ (Nie galę) RAW z 2007, 2008. Ja na razie widziałem 2 walki i obie z udziałem Jeff'a Hardy'ego. No cóż, Polecam zobaczyć w poniedziałek o 21:00, ale uprzedzam, że tam reklamy trwają (Autentycznie) dłużej niż walka.

 

Hmm...Mówicie, że na Al Sumarhiah (Źle napisałem, wiem) jest TNA. Ciekawe, bo ostatnio zainteresowałem się tą federacją. Co do KURD 1, to chyba możemy już o nim zapomnieć ;) (Jeśli chodzi o WWE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj ok. 8:50 wrestling na Iran FMTV. Było to ECW. Niestety, nie obejrzałem całej gali (bo chyba była to gala), lecz zdążyłem tylko na dwie walki. Pierwszą walkę obejrzałem w połowie, gdyż gdy włączyłem ten kanał to walka już trwała. Niestety nie mogłem rozpoznać zawodników. Drugą walkę obejrzałem w całości. Włącznie z zapowiedzią. Walczyli M.V.P. i Matt Hardy. Wygrał ten drugi. Mam nadzieję, że będzie jakaś ramówka tego kanału, gdyż coraz częściej można na nim spotkać wrestling. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to miałem na myśli, kiedy mówiłem, że tam reklamy dłużej niż sama emisja ;)

 

Tak się teraz zastanawiam, czy jak się skończy umowa Eurosportu z WWE i któraś ze stron, ten kontrakt będzie chciała przedłużyć, to może na Eurosporcie zobaczymy RAW, bądź SmackDown?...Chociaż, to chyba mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, godzina 22:00, kanał Dubai Sport i... WRESTLING ! :D

 

No a teraz tak normalnie :lol: : Tak jak już wcześniej pisałem, ponownie wrestling WWE był na Dubai Sport. Była to walka 3 vs. 3. Walczyli między innymi: Umaga, Kane (nie jestem pewien, czy to był on), Kevin Fertig i jeszcze kilku innych. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To pewnie nie wniesie za dużo do tematu, ale warto napomknąć o tym, że ESC od tego roku (2010) Rozpoczyna transmisję ECW, oraz PPV. Czyli Extreme ma już cały pakiet tygodniówek WWE, jak i PPV ( Z Opóźnieniem). Opóźnienie gal (RAW, SmackDown i ECW) Wynosić będzie ok. 2 tygodnie, więc stosunkowo nie dużo. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy ESC Posiadają.

Zastanawiam się co z Eurosportem, bo gdyby tam WWE rozwinęło skrzydła, to cieszyłbym się, aczkolwiek, jest to raczej mało prawdopodobne.

 

A wy znaleźliście coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nie wniesie za dużo do tematu, ale warto napomknąć o tym, że ESC od tego roku (2010) Rozpoczyna transmisję ECW, oraz PPV. Czyli Extreme ma już cały pakiet tygodniówek WWE, jak i PPV ( Z Opóźnieniem). Opóźnienie gal (RAW, SmackDown i ECW) Wynosić będzie ok. 2 tygodnie, więc stosunkowo nie dużo. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy ESC Posiadają.

Zastanawiam się co z Eurosportem, bo gdyby tam WWE rozwinęło skrzydła, to cieszyłbym się, aczkolwiek, jest to raczej mało prawdopodobne.

 

A wy znaleźliście coś ?

skąd to wiesz?? bo wiem,że ecw ale ppv?? i kiedy to leci wiesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...