Jump to content
Grassmaste

Gdzie mozna znalezc Wrestling?

Recommended Posts

To muszę częściej zerkać na ten kanał. :]

Kiedyś o ile pamiętam, były plotki o pojawieniu się wrestlingu na kanale Kurd 1... No ale ja jeszcze się na tym kanale z nim nie spotkałem. Możecie mi powiedzieć, czy rzeczywiście czasami emitowany jest tak wrestling? :smile:

A ja mam wieści z innej beczki... Otóż wrestling widziałem na..... Direct 8 ! :smile: Tak, tak - widziałem go w wakacje i we wrześniu, zanim jeszcze zarejestrowałem się na tym forum. Było to w godzinach wieczornych, nocnych - 22:00-23:00. Nie wiem konkretnie, jaki to był wrestling, ale pamiętam, że miał takie niebieskie logo. :)

Guest Anonymous

Jeśli było niebieskie logo, to może WWE Smackdown?

Co do Kurd1: jedyne co tam widziałem, to zapowiedzi wrestlingu WWE. Żadnej gali jednak nie zobaczyłem. Ostatnio mało oglądam ten kanał, więc nie powiem, czy te gale jednak pokazują.

Nie, nie było to SmackDown. Logo widniało w lewym górnym rogu ekranu u składało się chyba z trzech liter. Niestety, nie mogę wam powiedzieć z jakich. :smile: Nie widziałem tam żadnych znanych zawodników, więc może to były jakieś gale innego? wrestlingu? Może jakiegoś europejskiego? :smile:

Rozeznałem się z Iran FMTV i...Hmm...Tam co drugi dzień mamy WALKĘ (Nie galę) RAW z 2007, 2008. Ja na razie widziałem 2 walki i obie z udziałem Jeff'a Hardy'ego. No cóż, Polecam zobaczyć w poniedziałek o 21:00, ale uprzedzam, że tam reklamy trwają (Autentycznie) dłużej niż walka.

Hmm...Mówicie, że na Al Sumarhiah (Źle napisałem, wiem) jest TNA. Ciekawe, bo ostatnio zainteresowałem się tą federacją. Co do KURD 1, to chyba możemy już o nim zapomnieć ;) (Jeśli chodzi o WWE).

Widziałem dzisiaj ok. 8:50 wrestling na Iran FMTV. Było to ECW. Niestety, nie obejrzałem całej gali (bo chyba była to gala), lecz zdążyłem tylko na dwie walki. Pierwszą walkę obejrzałem w połowie, gdyż gdy włączyłem ten kanał to walka już trwała. Niestety nie mogłem rozpoznać zawodników. Drugą walkę obejrzałem w całości. Włącznie z zapowiedzią. Walczyli M.V.P. i Matt Hardy. Wygrał ten drugi. Mam nadzieję, że będzie jakaś ramówka tego kanału, gdyż coraz częściej można na nim spotkać wrestling. :)

Więc jednak lecą tam galę....Hmm...Byłem przekonany, że tylko walki, ale mniejsza z tym. Ramówka bardzo by się przydała, ale raczej jej nie będzie, więc musimy obserwować ;)

Dzisiaj trafilem na taką transmisję walk:

8:00 - Iran FMTV Monday Raw z 2008 roku wybrane walki program trwał godzinę ( w tym 15 min reklam!!!) walczyli minn tag team Super Crazy & Hacksaw Jim Duggan, oraz tag team D-Generation X . :lol:

No właśnie to miałem na myśli, kiedy mówiłem, że tam reklamy dłużej niż sama emisja ;)

Tak się teraz zastanawiam, czy jak się skończy umowa Eurosportu z WWE i któraś ze stron, ten kontrakt będzie chciała przedłużyć, to może na Eurosporcie zobaczymy RAW, bądź SmackDown?...Chociaż, to chyba mało prawdopodobne.

Mam pytanko podajcie chociarz jeden kanal na ktorym idzie regularnie wrestling ale zeby byly to gale w tego roku.

Prosze:)

pozdrawiam

PS moze Dubai Sport?

Jest taki kanał, ale nie jest FTA, więc chyba cię nie obchodzi. Ale dla pewności to Extreme Sports Channel. :smile:

A ortografię to masz bezbłędną... :lol2:

Na Dubai Sports 3 czasami lecą gale, ale bardzo nieregularnie głownie w poniedziałki wieczorem, są to stare gale sprzed kilku lat.

FTA z Wrestlingiem z tego roku...Raczej nie znajdziesz... Bo jeśli chodzi o kodowane, to na SKY Sports znajdziesz WWE Live...SmackDown, Raw, PPV...Wszystko, ale co z tego, skoro kodowany...;/

Wczoraj, godzina 22:00, kanał Dubai Sport i... WRESTLING ! :D

No a teraz tak normalnie :lol: : Tak jak już wcześniej pisałem, ponownie wrestling WWE był na Dubai Sport. Była to walka 3 vs. 3. Walczyli między innymi: Umaga, Kane (nie jestem pewien, czy to był on), Kevin Fertig i jeszcze kilku innych. :smile:

Marco97 ale na którym kanale Dubai Sports 1, 2 czy 3, bo na Dubai Sports 3 czasami lecą gale SmackDown i RAW, ale są to transmisje bardzo nieregularne.

Przepraszam, że nie dopisałem - mój błąd.

Oczywiście na kanale Dubai Sport 3, nadawanym z satelity Hotbird 13E. :)

Ja też ostatnio nic nie znalazłem, wczoraj oglądałem galę SmackDown na DSF o 22.00.

To pewnie nie wniesie za dużo do tematu, ale warto napomknąć o tym, że ESC od tego roku (2010) Rozpoczyna transmisję ECW, oraz PPV. Czyli Extreme ma już cały pakiet tygodniówek WWE, jak i PPV ( Z Opóźnieniem). Opóźnienie gal (RAW, SmackDown i ECW) Wynosić będzie ok. 2 tygodnie, więc stosunkowo nie dużo. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy ESC Posiadają.

Zastanawiam się co z Eurosportem, bo gdyby tam WWE rozwinęło skrzydła, to cieszyłbym się, aczkolwiek, jest to raczej mało prawdopodobne.

A wy znaleźliście coś ?

Ja jeszcze nie spotkałem się z galami wrestlingu na kanale ESC, ale jakość tego kanału jest bardzo słaba, Eurosport pokazuje tylko magazyn i serię Vintage Collection.

To pewnie nie wniesie za dużo do tematu, ale warto napomknąć o tym, że ESC od tego roku (2010) Rozpoczyna transmisję ECW, oraz PPV. Czyli Extreme ma już cały pakiet tygodniówek WWE, jak i PPV ( Z Opóźnieniem). Opóźnienie gal (RAW, SmackDown i ECW) Wynosić będzie ok. 2 tygodnie, więc stosunkowo nie dużo. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy ESC Posiadają.

Zastanawiam się co z Eurosportem, bo gdyby tam WWE rozwinęło skrzydła, to cieszyłbym się, aczkolwiek, jest to raczej mało prawdopodobne.

A wy znaleźliście coś ?

skąd to wiesz?? bo wiem,że ecw ale ppv?? i kiedy to leci wiesz??

Może trochę odkopuje temat ale na HotBirdzie pojawił się po przerwie kanał NESSMA który prawdopodobnie emituje WWE!. Oglądając ich stronke trafiłem na info że Samedi, 23 Janvier 2010 à 18:00 GMT+1 Sport: CATCH WWE. Na razie stacja w fazie testów ale warto zobaczyć. :)