Jump to content
Grassmaste

Gdzie mozna znalezc Wrestling?

Recommended Posts

Witam

Zastanawiam sie gdzie(i czy) na hot birdzie mozna znalezc wrestling? Chodzi mi o te lepsze gale, takie jak te, ktore byly ~8 lat temu na rtl2.

Pozdrawiam

Z kanałów FTA na Hot Birdzie to nie spotkałem dużych gal z wrestlingiem. Jeśli posiadasz Cyfrowy Polsat lub Cyfrę+ to zerknij w soboty wieczorem na kanał EXTREME SPORTS, tam pokazują wrestling, co prawda nie są to duże relacje jakich poszukujesz ale może Cię to zainteresuje. Możesz też zapoznać sie z ofertą kanału EUROSPORT i EUROSPORT 2, tutaj także są relacje, co do niekodowanych transmisji to możesz oglądać je na EUROSPORT z satelity Astra.

Niestety nie na HotBirdzie, ale na Eurobirdzie1 28,5E nadaje kanał poświęcony wrestlingowi, boksowi itp. The Fight Network UK. Jest niekodowany.

Przenoszę temat do działu Zagraniczne kanały FTA/CI - zapowiedzi i nowości - tu bardziej pasuje, bo mamy podobne dyskusje w tym miejscu ;)

STACJE OGÓLNODOSTĘPNE:

EXTREME SPORTS CHANNEL :

- soboty 20:00, WWE RAW (miesiąc poślizgu)

powtórki: niedziela 15:00, środa 18:00

Info: http://www.extreme.com

EUROSPORT:

- piątki (raz lub dwa w miesiącu), około 21:00, TNA PPV (kilka miesięcy poślizgu)

Info: eurosport.com

EUROSPORT 2:

- środy, około 21:15, New Japan Pro Wrestling (gale z roku 2005)

TELE 5 (dostępny analogowo i cyfrowo z satelity Astra 1):

- czwartki, około 23:45, WWE SmackDown! (godzinny skrót z tygodniowym opóźnieniem)

Info: tele5.de

ITALIA 1 (dostępny cyfrowo z satelity Hot Bird):

- niedziela, około 10:50, WWE SmackDown! (godzinny skrót z tygodniowym poślizgiem)

Info: italia1.com

NT1 (dostępny cyfrowo z satelity Hot Bird) :

- piątki, 22:25, WWE SmackDown! International (godzinny skrót z 2-3 tygodniowym opóźnieniem)

Info: http://www.nt1.tv

nie jestem pewien tego

MTV POLSKA (sieci kablowe i platformy cyfrowe, satelita) :

- wtorek, 21:30, Wrestling Society X

- niedziela, 23:00, Wrestling Society X (powtórka)

DSF (dostępny platformach cyfrowych, w sieciach kablowych i przez satelitę Astra) :

- soboty, ok. 22:00, WWE SmackDown! International (godzinny skrót z tygodniowym opóźnieniem)

Rozpoczyna nadawanie od Marca 2007 roku.

Info: http://www.dsf.de

TWC FIGHT! (kanał dostępny cyfrowo z satelity Astra 2):

- stacja poświęcona wrestlingowi oraz MMA, która jest dostępna w niekodowanym sygnale

na platformie Sky Digital, pokazuje ona głównie gale: ROH, CZW, FWA, TNA & inne

Info: twcfight.com

to tez fajne :-)

MMA - STACJE OGÓLNODOSTĘPNE:

SPORT KLUB:

- niedziele i poniedziałki 23:00, Pro Wrestling Bushido (gale federacji UWFi z lat 1991-1994)

Info: sportklub.tv

EUROSPORT:

- poniedziałki raz lub dwa w miesiącu, około 21:00, K-1 (kilka tygodni poślizgu) lub PRIDE (starsze gale)

EUROSPORT:

- czwartki raz lub dwa w miesiącu, około 00:00, Shooto lub PRIDE (starsze gale)

EUROSPORT:

- soboty raz lub dwa w miesiącu, około 00:30, K-1 (kilka tygodni poślizgu) lub PRIDE (starsze gale)

EXTREME SPORTS CHANNEL:

- codziennie, 23:00, UFC Ultimate Fighter

Info: extremetv.pl

Niezły wykaz @habeka :)

Dziwi mnie jednak totalny brak emisji na żywo - wszystko jest z (w najlepszym wypadku) tygodniowymi poślizgami... Czyżby nikt w Europie nie zainteresował się prawami do transmisji Wrestlingu? I druga sprawa - NASN nic z tej dyscypliny nie emituje?

orbita transmisje live s ma platforma premiere i sky italia i to sa tak zwane kanaly Par Per Viev dodatkowo platne niestety w europie nie jest tak popularne to jak w USA gdzie w kablowce masz 3 kanaly live z wrestlingiem + platny Par Per Viev juz w azji masz lepszy dostep :)

Co do Nasn to Nasn niestety skupia sie na zapleczu NBA NHL i Basebollu (boze: P ) i NFL jednak albo to sa powtorki albo mecze akademickie

Swoja droga geneza mojego nicku wywodzi sie wlasnie z wrestlingu :)

Tak a propo wrestlingu, oglądam to czasami z astry na kanale fight lecz nie rozumiem tego sportu o co tam chodzi oprocz pieniędzy? dla mnie to zwykłe udawanie

Guest Anonymous

W soboty na NT 1 jest po jednym odcinku Raw i Smackdown

jesteś fanem Shawna Michaelsa?

Wolę Takera.

No nie mówicie mi, że można być fanem jakichś udawaczy? Toć to gorsze niż rozczulanie się nad aktorami Mody na sukces czy innego Kranu.

Oprócz tego co podał kolega czasami po 21:00 są gale Wrestlingu na NT 1 oraz Dubai Sports

A to na Dubai Sports to w jakie dni ?

Ogólnie wrestling zeszedł na psy po 2001. Nie ma jak stare dobre WCW. To były czasy.

Guest Anonymous

W piątek jak zwykle po 22.20 oglądałem na NT1 Raw i Smackdown (z tego co zrozumiałem to wrócić ma UNDERTAKER). Zazwyczaj w soboty o 20.45 jest powtórka, ale w zeszłym tygodniu było inaczej: Najpierw film WWE Superstars( pokazywali m.in.John'a Cena i UNDERTAKERA)a potem "Diva Diares"( tytuł po francusku) - wrestling kobiet. Czyżby NT1 rozszerzał oferte Wrestlingu :?: Oby :D

Guest Anonymous

Chyba ty jesteś niedorozwinięty bo obrażasz ludzi o innym kolorze skóry. Już wiem co nie podoba ci się tak naprawdę we wrestlingu - zawodnicy o innym kolorze skóry niż twój np. Shelton Benjamin(pewnie mógłby robić za obrotnicę, co?)

Chyba ty jesteś niedorozwinięty bo obrażasz ludzi o innym kolorze skóry.

A gdzie pisałem o kolorze skóry? Napisałem "amerykanów" mając na myśli naród, który fascynuje się rzeczonym "sportem" czy jak to nazwać.

Guest Anonymous

Czy to prawda, że od stycznia 2009 Extreme Sports Channel będzie pokazywać również Smackdown?

Guest Anonymous

Nieco przerobiony (zaktualizowany) wykaz.

Extreme Sports Chanel

- soboty 20:00, WWE Raw

powtórki: niedziela 15:00, środa 18:00

-niedziele 16:00 WWE Smackdown

Eurosport

- poniedziałki 21:00 WWE Magazin i WWE Vintage Collection

Tele 5 (Deutschland) (dostępny analogowo i cyfrowo z satelity Astra 1):

- czwartki, około 23:45, WWE SmackDown! (godzinny skrót z tygodniowym opóźnieniem)

Italia1 (dostępny cyfrowo z satelity Hot Bird):

- niedziela, około 10:50, WWE SmackDown! (godzinny skrót z tygodniowym poślizgiem) (niepotwierdzone)

NT1 kanał został zakodowany

(dostępny cyfrowo z satelit Hot Bird i Astra1) :

- piątki, 22:25, WWE Raw i SmackDown(godzinny skrót z 1-3 tygodniowym opóźnieniem)

- soboty, 20:45, WWE Raw i SmackDown(godzinny skrót z 1-3 tygodniowym opóźnieniem) (powtórka z piątku)

Dubai Sports 3 (dostępny cyfrowo z satelity Hotbird)

Fragmenty gal WWE Raw i Smackdown sprzed kilku lat, emisja nieregularna

DSF

(dostępny platformach cyfrowych, w sieciach kablowych i przez satelitę Astra1 – analog i cyfra) :

- soboty, ok. 22:00, WWE SmackDown! International (godzinny skrót z tygodniowym opóźnieniem)

GEM TV

- niedziela, ok 12:30 i czwartek 18:00, fragmenty gal PPV - WWE

TWC FIGHT!

(kanał dostępny cyfrowo z satelity Astra 2):

- stacja poświęcona wrestlingowi oraz MMA, która jest dostępna w niekodowanym sygnale

pokazuje ona głównie gale: ROH, CZW, FWA, TNA & inne

emisja kanału zawieszona

Al Sumariah

Gale MMA

Płatne platformy

Premiere (DE)

Sky Italia (IT)

Sky (GB)

INNE

Extreme Sports Channel

- codziennie, 23:00, UFC Ultimate Fighter

Lider TV

- pon-pt, UFC (walki z lat 1990-1994)

A ja do listy dorzucę arabski kanał Al Sumariah nadający wrestling MMA. Kanał osiągalny jest z HB (częstotliwość 12.245V) ;)