Skocz do zawartości

Gdzie mozna znalezc Wrestling?


Grassmaste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Wrestling,a dokładnie WWE można też znaleźć na Iran Beauty(nc+,kanał 440). We wtorek o godz. około 10:30 leciało WWE Main Event,za to w piątek o godz. około 19:00 leci WWE Raw.Jeśli znacie jakieś inne kanały na których można oglądać wrestling,to piszcie.Trzeba ożywić trochę ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawe,czy GEM TV nie zrezygnowało już z puszczania TNA,ponieważ drugi raz w piątek właśnie około godz:19:00 włączam ten kanał i wrestlingu nie zastaje.Cóż,wielka szkoda bo to był jedyny kanał na którym mogłem oglądać tą federację po tym jak Orange Sport zrezygnowało z TNA.Teraz pozostanie mi tylko WWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na kanale Nuvolari Tv leci TNA Impact i gala X Destination, opóźnienie sięga jakieś 2 tygodni, a gale TNA Impact lecą na tym kanale regularnie w soboty wieczorem i rano w niedziele powtórka.

Ej a mógłbyś podać trochę dokładniejszą godzinę,bo wczoraj znalazłem ten program u siebie i z chęcią obejrzał bym TNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim tele 5 jest raw z tygodniowym opóźnieniem w niedziele w nocy

 

Mylisz sie :P W kazdy czwartek ok 22 jest emitowana (raczej) cala gala z biezacego tygodnia - czyli te2/3 dni (jak kto woli) poslizgu ;]

 

Natomiast na Pro7 Maxx w kazda sobote po 22 jest emitowany swiezutki Smackdown! ktorego tapingi odbywaly sie pare dni wczesniej.

 

NXT mozna ogladan na Pro7 Fun.. jednak program ten nie jest dostepny w FreeTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim tele 5 jest raw z tygodniowym opóźnieniem w niedziele w nocy

 

Mylisz sie :P W kazdy czwartek ok 22 jest emitowana (raczej) cala gala z biezacego tygodnia - czyli te2/3 dni (jak kto woli) poslizgu ;]

 

Natomiast na Pro7 Maxx w kazda sobote po 22 jest emitowany swiezutki Smackdown! ktorego tapingi odbywaly sie pare dni wczesniej.

 

NXT mozna ogladan na Pro7 Fun.. jednak program ten nie jest dostepny w FreeTV...

Smackdown bez opóźnienia w polskiej TV.Ach,marzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odp. :D Ciesze się,że wreszcie znalazłem jakiś(a raczej wy znaleźliście :) ) kanał transmitujący TNA.Wcześniej oglądałem tą federacje na Gem TV jednak chyba zdjęli już ten program z anteny.Co do transmisji TNA na Nuvolari TV to @andi12 pomyliłeś się bo najbliższa transmisja jest w niedzielę o 23:55,a nie jak pisałeś w poniedziałek.Zaś kolejna transmisja TNA na tym kanale będzie dokładnie w najbliższy czwartek o 21:55.A dalej to nie wiem bo program tej stacji na ich stronie jest właśnie tylko do czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To było gdzieś koło godziny 18.30 zaraz po zakończeniu konkursu skoków, jak przełączyłem na ten kanał to gala już trwała, jak dla Mnie to jednorazowa transmisja, bo nawet ostatniej walki nie pokazali w całości tylko urwali i puścili wiadomośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowy pisze...

Dzisiaj około godziny 17.45 na Dubai Sports 3 był IMPACT TNA. Lekkie opóźnienie, 2 tygodnie bodajże.

Cała angielska wersja, bez ŻADNYCH reklam arabskich.

Ciekawie czy co tydzień będzie, jak tak to można oglądać.

 

Cyfrowy polsat kanał 215 jakby co :)

 

2 GRUDNIA 2014 21:44

 

Tak napisał jeden z użytkowników strony http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było gdzieś koło godziny 18.30 zaraz po zakończeniu konkursu skoków, jak przełączyłem na ten kanał to gala już trwała, jak dla Mnie to jednorazowa transmisja, bo nawet ostatniej walki nie pokazali w całości tylko urwali i puścili wiadomośći.

 

To mniej więcej tak jak dosył (jakoś przed 18 się pojawił), tylko wcale nie jest powiedziane, że akurat to samo leciało na dosyle i Dubai Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...