Skocz do zawartości

Gdzie mozna znalezc Wrestling?


Grassmaste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Raz widziałem reklamę na Al Sumariah reklamę wrestlingu. Zapowiadali chyba około 12.

Dubai Sports - nieregularnie pokazują jakiś program z walkami z Raw i Smackdown sprzed kilku lat np. tag teamu Undertaker i Kane. Niekiedy w środę wieczorem, niekiedy w piątek wieczorem, postaram się dowiedzieć. :wink:

Italia 1 - to nie jest sprawdzona informacja, wygląda na to, że nie ma już tam wrestlingu, ale to się jeszcze sprawdzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już drugi środowy wieczór z rzędu, arabski Al Sumariah pokazał galę MMA. Nie wiem czy za tydzień będę pamiętał, ale jak ja zapomnę, to może ktoś z Was w tym czasie sprawdzi. Najbliższa środa, godz. 21.00-24.00 - warto w tym czasie zerknąć na arabski kanał. Pewnie Al Sumariah w swoim programie ma stałą emisję tego wydarzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z zakodowaniem NT1 pojawił się problem z oglądaniem wrestlingu. Jeśli chodzi o Hot Birda to można go na pewno obejrzeć na kanale Gem TV (11.137H, SR 27500) - głównie w weekendy wieczorami, ale są to chyba powtórki sprzed kilku lat. Poza tym wrestling z kilkutygodniowym opóźnieniem można oglądać zawsze w soboty ok. 22:00 na kanale DSF i chyba w weekendy na Eurosport. Te 2 ostatnie nadają niestety nie z HB a z Astry 1 19,2E (DSF: 12.480V, SR 27500; Eurosport: 12.265H, SR 27500). Jeśli więc interesują ciebie aktualne, a nie stare walki to warto zainwestować w konwerter na pozycję orbitalną 19,2 E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zapowiedzi Wrestlingu emitował również Kurd1, jednak nie wiadomo, czy ta dyscyplina pojawi się na tym kanale w najbliższym czasie.

Na HB poza Gem wrestling pokazuje też tak jak pisał @RafiX Al Sumaria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na razie nic nie wiadomo, żeby KURD 1 zamierzał pokazywać wrestling, myslę, że są to tylko plotki i ten kanał nie będzie pokazywał wrestlingu. Pozostają Ci transmisje internetowe, jakość może nie jest wysoka, ale za to na żywo i za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóź niestety tak, ale dzisiaj ( i wczoraj) zauważyłem że GEM TV zaczyna nadawać "Młodsze" gale. Np: Dzisiaj o 13:30 pokazywane były 3 walki z RAW i SmackDown! z przed Backlash (tego roku), ale jednak to o dużo za duże opóźnienie żeby sobie odpuścić ściąganie czy oglądanie Live na Justin TV. No, ale mam nadzieje, że kiedyś, coś "się ruszy", jeśli chodzi o wrestling na kanałach niekodowanych i nadających z HB. Może do końca tego roku zobaczymy gdzieś niekodowany wrestling. Ehh...Marzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nareszcie ruszyła strona domowa kanału. Jak coś, to TU można zapoznać się z rozkładem ramówki, ale niestety nie wynika z niej nic sensownego. Trzeba samemu wyłapywać w miarę możliwości, a datę wraz z godziną emisji podawać najlepiej w tym wątku, żeby później inni mogli sprawdzić, czy program się powtórzy, czy nie. Zazwyczaj można złapać, tak jak pisze @precik7 - w soboty i niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tej stronie znalazłem wrestling.. . :smile:

Wrestling nadawany jest w programie iMan, który w ramówce wypada w:

- Czwartki, Piątki - 10:30

- Niedziele - 16:00

- Soboty - 21:00

 

To fajnie, że mamy ramówkę. Wiem już teraz, kiedy wypada iMan. Mam tylko nadzieję, że będą trzymać się ramówki i już dzisiaj o 21:00 zerknę na chwilę na Gem TV. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...