Jump to content
Grassmaste

Gdzie mozna znalezc Wrestling?

Recommended Posts

Napisaliście że ten al sumariah nadaje wrestling ale kiedy i o której?? A na italia 1 już podobno niema wwe niewiem jutro sprawdze. aha i jeszcze na dubai leci nieregularnie czyli kiedy tego wogóle szukać?? z góry thx za odpowiedź

Guest Anonymous

Raz widziałem reklamę na Al Sumariah reklamę wrestlingu. Zapowiadali chyba około 12.

Dubai Sports - nieregularnie pokazują jakiś program z walkami z Raw i Smackdown sprzed kilku lat np. tag teamu Undertaker i Kane. Niekiedy w środę wieczorem, niekiedy w piątek wieczorem, postaram się dowiedzieć. :wink:

Italia 1 - to nie jest sprawdzona informacja, wygląda na to, że nie ma już tam wrestlingu, ale to się jeszcze sprawdzi. :wink:

No i mamy 10,50 i smackdown! na italia 1 ni widu ni słychu. Chyba już tam nie leci a to na gem tv to na 100% jest?

Na gem tv też chyba niema bo jest 12,30 i kurcze niema wrestlingu.

Guest Anonymous

No to widać nie ma na Italia1 :( Na Gem TV w niedziele zazwyczaj jest, ale niekiedy nie ma. Patrz lepiej w czwartek. :wink:

Oki będe szukał w czwartek, ale wczoraj widziałem na gem tv o 18.30 walke div na gali night championship czy jakoś tak. To może dzisiaj o 18 też będzie zobacze. hej i jeszcze jedno pytanko ile to na gem tv trwa??

Już drugi środowy wieczór z rzędu, arabski Al Sumariah pokazał galę MMA. Nie wiem czy za tydzień będę pamiętał, ale jak ja zapomnę, to może ktoś z Was w tym czasie sprawdzi. Najbliższa środa, godz. 21.00-24.00 - warto w tym czasie zerknąć na arabski kanał. Pewnie Al Sumariah w swoim programie ma stałą emisję tego wydarzenia ;)

Przeglądałem ramówkę tego kanału, ale nie mogę znaleźć tej pozycji. Zarówno w czasie GMT jak i Iraq GMT+3, bo swoją drogą, ten kanał nadaje z tego kraju :)

Z zakodowaniem NT1 pojawił się problem z oglądaniem wrestlingu. Jeśli chodzi o Hot Birda to można go na pewno obejrzeć na kanale Gem TV (11.137H, SR 27500) - głównie w weekendy wieczorami, ale są to chyba powtórki sprzed kilku lat. Poza tym wrestling z kilkutygodniowym opóźnieniem można oglądać zawsze w soboty ok. 22:00 na kanale DSF i chyba w weekendy na Eurosport. Te 2 ostatnie nadają niestety nie z HB a z Astry 1 19,2E (DSF: 12.480V, SR 27500; Eurosport: 12.265H, SR 27500). Jeśli więc interesują ciebie aktualne, a nie stare walki to warto zainwestować w konwerter na pozycję orbitalną 19,2 E.

Guest Anonymous

Zapowiedzi Wrestlingu emitował również Kurd1, jednak nie wiadomo, czy ta dyscyplina pojawi się na tym kanale w najbliższym czasie.

Na HB poza Gem wrestling pokazuje też tak jak pisał @RafiX Al Sumaria ;)

Niewiecie może kiedy są gale na Al Sumariah, bo patrzyłem już którąś środę z rzędu i nie widziałem tam tego programu.

W trakcie trwania okienka w kodowaniu platformy Akta TV wrestling był nadawany w sobotę ok.21 na Sport 1 Romania

Guest Anonymous

A kiedy i o której to widziałeś?

O to to. Gdzie i kiedy widziałeś RAW na Kurd 1?? Kurde mam nadzieje że tam będzie, bo odkąd NT1 zakodowali pojawił się wieeelki problem z Wrestlingiem w tv. No, ale jeszcze raz moje zapytanie: Kiedy RAW leci na tym KURD 1??

Dziś o 22.00 o DSF jest godzinna relacja z gali Smackdown.

Tak, o DSF wiem, ale DSF nadaje z Astry, a ja mam Cyfrowy Polsat i TYLKO Hotbird. Dlatego bardzo mi zależy żeby się dowiedzieć co z tym RAW na KURD 1? Narobiłem już sobie apetytu na ten program, a tu (jak na razie) nikt nic nie wie.

Na razie nic nie wiadomo, żeby KURD 1 zamierzał pokazywać wrestling, myslę, że są to tylko plotki i ten kanał nie będzie pokazywał wrestlingu. Pozostają Ci transmisje internetowe, jakość może nie jest wysoka, ale za to na żywo i za darmo.

No cóź niestety tak, ale dzisiaj ( i wczoraj) zauważyłem że GEM TV zaczyna nadawać "Młodsze" gale. Np: Dzisiaj o 13:30 pokazywane były 3 walki z RAW i SmackDown! z przed Backlash (tego roku), ale jednak to o dużo za duże opóźnienie żeby sobie odpuścić ściąganie czy oglądanie Live na Justin TV. No, ale mam nadzieje, że kiedyś, coś "się ruszy", jeśli chodzi o wrestling na kanałach niekodowanych i nadających z HB. Może do końca tego roku zobaczymy gdzieś niekodowany wrestling. Ehh...Marzenia

Dziś rano na kanale Iran FMTV była transmisja z gali RAW, nie wiem czy ten kanał cyklicznie transmituje gale, czy była to jednorazowa transmisja.

Mam nadzieję, że będzie więcej gali i że to nie była jednorazowa transmisja...

A zmieniając troszeczkę temat: Czy oglądaliście ostatnio wrestling na Gem TV? Bo ja jakoś nie mogę na niego trafić. Może wiecie, o której porze jest on nadawany? :smile:

Gem.Tv...Zazwyczaj Soboty: 18-19...Niedziela 13:30

Co do tego programu. Moglibyście informować na bieżąco, jak wygląda sytuacja? Chodzi mi o to, czy RAW leci tam "od czasu, do czasu", czy regularnie?

Nareszcie ruszyła strona domowa kanału. Jak coś, to TU można zapoznać się z rozkładem ramówki, ale niestety nie wynika z niej nic sensownego. Trzeba samemu wyłapywać w miarę możliwości, a datę wraz z godziną emisji podawać najlepiej w tym wątku, żeby później inni mogli sprawdzić, czy program się powtórzy, czy nie. Zazwyczaj można złapać, tak jak pisze @precik7 - w soboty i niedzielę.

A ja na tej stronie znalazłem wrestling.. . :smile:

Wrestling nadawany jest w programie iMan, który w ramówce wypada w:

- Czwartki, Piątki - 10:30

- Niedziele - 16:00

- Soboty - 21:00

To fajnie, że mamy ramówkę. Wiem już teraz, kiedy wypada iMan. Mam tylko nadzieję, że będą trzymać się ramówki i już dzisiaj o 21:00 zerknę na chwilę na Gem TV. :brawo: